Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Hanımlaar Çin takvimi tutan var mıı 😅
sat 22 Nisan benim fakat doğal olarak döllenme mayısta oldu. Nisanı mı mayısı mı baz alacağız öyleyse? 😀 nisan kız mayıs erkek diyor bende doktorda kız olabilir erkek olabilir dedi henüz belli değil arada mı kaldı benim çocuğummm hüü 🥹😄

sat 22 Nisan benim fakat doğal olarak döllenme mayısta oldu. Nisanı mı mayısı mı baz alacağız öyleyse? 😀 nisan kız mayıs erkek diyor bende doktorda kız olabilir erkek olabilir dedi henüz belli değil arada mı kaldı benim çocuğummm hüü 🥹😄
Nisan esas alınacak, bakalım kız mı olacak gerçekten de

Bugün rüyamda bebek gördüm çok sevimliydi. Doğmadan oğlumu özledim. Oturdum bebek ninnileri dinleyerek ağlıyorum. Aslıhan Erkişi'nin ninnileri çok güzel. Sürekli sevgiyle karışık ya yetemezsem stresi yaşıyorum. Ya iyi bir anne olamazsam diye cok korkuyorum. Anne olmak en başından beri çok zor. Hayatını bile isteye birine veriyorsun ve galiba bu içgüdüsel. Anneme çok kızardım bu kadar fedakar olmasının onun hatası olduğunu düşünürdüm. Şimdi onun gibi bir anne olamam diye ödüm patlıyor. Ay arada kafanızı sisiriyorum. Ama ben beni tanıyan insanlarla duygularımı hele gözyaşlarımı paylaşamam. O yüzden sizlerle paylaşıyorum. İnşallah bebeklerimiz sağlıklı olurlar, sağlıkla doğar, sağlıkla, huzurla büyürler. Şimdiden düşecek de bir yerini kıracak da ya ameliyat olması gerekirse diye korkuyorum. Neyse.
İlk çocuğunuz mu?

Bugün rüyamda bebek gördüm çok sevimliydi. Doğmadan oğlumu özledim. Oturdum bebek ninnileri dinleyerek ağlıyorum. Aslıhan Erkişi'nin ninnileri çok güzel. Sürekli sevgiyle karışık ya yetemezsem stresi yaşıyorum. Ya iyi bir anne olamazsam diye cok korkuyorum. Anne olmak en başından beri çok zor. Hayatını bile isteye birine veriyorsun ve galiba bu içgüdüsel. Anneme çok kızardım bu kadar fedakar olmasının onun hatası olduğunu düşünürdüm. Şimdi onun gibi bir anne olamam diye ödüm patlıyor. Ay arada kafanızı sisiriyorum. Ama ben beni tanıyan insanlarla duygularımı hele gözyaşlarımı paylaşamam. O yüzden sizlerle paylaşıyorum. İnşallah bebeklerimiz sağlıklı olurlar, sağlıkla doğar, sağlıkla, huzurla büyürler. Şimdiden düşecek de bir yerini kıracak da ya ameliyat olması gerekirse diye korkuyorum. Neyse.
Ben de rüyamda bebegimi gördüm bugun Emzirmeyi unutuyordum bebeği bir anda panik oluyordum acıkmıştır falan diye emzirmeye çalışıyordum mememden zor süt geliyordu falan vallahi telaşlandım rüyamda🥲😅

Ay çok duygulandım 🤍 artık hareketleri de net hissetmeye başladım ben siz de hissediyor musunuz?

Kizlar gecen birisi pentide hamile pantolonu indirim var demisti. Ben internetten almistim biraz once geldi. Cok begendim kumasi durusu Hatta disari bile giyerim ben bunu. Cok teşekkür ederim cok ihtiyacim vardi böyle birşeye. Kiloluyum zaten bir de hamilelik kilosu eklenince her istedigini bulamıyor insan. Cok makbule geçti 😍😍🥰🥰

Yaa hassas olman çok doğal şimdi biraz ağrımız olsa telaş yapıyoruz.Ben de normalde çok evhamlı biriyimdir .Hatta eşimle dün evlendikten sonra fark ettiğimiz olumsuz özellikleri konuştuk ve o bunu söyledi😕Geçenlerde takip ettiğim biri yazısında şöyle diyordu ben her şeye yetmeye çalışmıyorum çünkü istesem de bunu başaramam.Sonra ben de kendimce şöyle düşündüm mükemmel anne olmaya çalışmayacağım kendimi bir şeylere yetemiyorum diye suçlamayacağım.Çünkü ben zaten elimden geleni yapacağım her şeyi en doğru şekilde yapamayabilirim ve bu çok normal bir şey.İlla telaş yaptığımız şeyler olacak belki hastalanacak belki sütümüz gelmeyecek ama kim yaşamıyor ki bunları sadece o süreci kendime eziyet haline getirmemeye çalışacağım konuşmalarıyla beni düşüren insanlardan da uzak duracağım.Umarım hepimiz için iyisiyle kötüsüyle keyfini çıkardığımız ve kendimize çok yüklenmediğimiz bir süreç olur🙏🏻🙏🏻

Kızlar tetanoz aşısı yaptıranlar var mı ? Sağlık ocağında 20.haftadan sonra yapacağız demişlerdi 20 yi geçiyorum ne zamana kadar yaptırabiliyoruz acaba

Kızlar selam. Biraz baktım ama göremedim hiç AFP Mom testi yaptıran var mı? 17. Haftadayım dün kontrolüm vardı. 10 eylülde ayrıntılı ultrasona giricem. Dün doktorum bu testi istedi, ben rutin sandım ama çoğu kişiden istenmemiş. Ultrasonda kalpte 2 parlak nokta gördü ama calsiyum birikmesi yapabilir başka bir bulgu yoksa endişe etmeyiz, giderek kaybolur dedi. Biraz gerildim açıkçası. aslında rahat konuştu ama ister istemez insan kafasına takıyor. Sonucun ne çıkması lazım ya da özellikle mi istendi bilgisi olan yaptıran varsa yazabilir mi?

Kizlar gecen birisi pentide hamile pantolonu indirim var demisti. Ben internetten almistim biraz once geldi. Cok begendim kumasi durusu Hatta disari bile giyerim ben bunu. Cok teşekkür ederim cok ihtiyacim vardi böyle birşeye. Kiloluyum zaten bir de hamilelik kilosu eklenince her istedigini bulamıyor insan. Cok makbule geçti 😍😍🥰🥰
Ben de almıştım konuşmuştuk ama ben L aldım aşırı bol ve uzun oldu iade edicem mecbur 😊

Kızlar hamile külodu hangi beden olarak ne tercih ettiniz. 78 kiloyum hangi beden tercih etmeliyim
Ebebekte baby Mom aldım ben 69 bazen de 70 kilo çıkıyorum xl aldım hafif bol oldu L olurmuş aslında ama inanılmaz kaliteli bence oradan al canım .
Penti ,LCW , suwen hepsinden aldım hepsinin iplikleri çıktı saldı en iyisi bu . Ama bunlardan biri olacaksa da kesinlikle suwen olmalı

Kızlar tetanoz aşısı yaptıranlar var mı ? Sağlık ocağında 20.haftadan sonra yapacağız demişlerdi 20 yi geçiyorum ne zamana kadar yaptırabiliyoruz acaba
Bana 20 de gel diğeri de 24 de olacak dediler bu cuma gidicem ilk doz için .
Ama ikinciyi yaptırmakta kararsızın zaten son 10 yıl içinde bir kere yaptırmıştım 5 yıl önceydi sanırım

Kızlar ben 2018 nisan ayında kızımı kucağıma aldım. Hamilelik sırasında tetanoz aşımıda oldum. Şimdi internette yazana göre son 10 yıl içinde olduysanız tekrar olmanıza gerek yok diyor. Ben ne yapayım bilemedim? Fikri olan doktoruna soran vs var mı acaba?

Kızlar selam. Biraz baktım ama göremedim hiç AFP Mom testi yaptıran var mı? 17. Haftadayım dün kontrolüm vardı. 10 eylülde ayrıntılı ultrasona giricem. Dün doktorum bu testi istedi, ben rutin sandım ama çoğu kişiden istenmemiş. Ultrasonda kalpte 2 parlak nokta gördü ama calsiyum birikmesi yapabilir başka bir bulgu yoksa endişe etmeyiz, giderek kaybolur dedi. Biraz gerildim açıkçası. aslında rahat konuştu ama ister istemez insan kafasına takıyor. Sonucun ne çıkması lazım ya da özellikle mi istendi bilgisi olan yaptıran varsa yazabilir mi?
Afp dörtlü tarama testindeki degerlerden biri ben bu hafta yaptırdım aynı ikili gibi test sonucu geldi

X