Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Bugün gözüme çok batıyor yarın tekrar sevebilirim😅😅😅
Bende az önce "3 yıldır eve gelince kapıyı kilitle diye uyarmama rağmen neden hala kilitlemiyorsun diye tartıştım 😅 insan 1 kere bile yanlışlıkla kilitlemez mi" dedim 😅 . Sanki dünyanın tüm yükü erkeklerin üzerindeymiş gibi ''bir de bunu mu aklımız da tutalım'' gibi bir düşünceleri var sanırım 😅

Bende az önce "3 yıldır eve gelince kapıyı kilitle diye uyarmama rağmen neden hala kilitlemiyorsun diye tartıştım 😅 insan 1 kere bile yanlışlıkla kilitlemez mi" dedim 😅 . Sanki dünyanın tüm yükü erkeklerin üzerindeymiş gibi ''bir de bunu mu aklımız da tutalım'' gibi bir düşünceleri var sanırım 😅

Haftaya okullar acilsada arkadaşlarini görsen diyor bana evde oturmak bana yaramamış. Ama gerçekten çok bunaldım ise geri dönmek ev ve akıl sağlığımız için iyi olacak. 🥲

Haftaya okullar acilsada arkadaşlarini görsen diyor bana evde oturmak bana yaramamış. Ama gerçekten çok bunaldım ise geri dönmek ev ve akıl sağlığımız için iyi olacak. 🥲
Enişte bey bu konu da haklı sanırım 😅 işe gitmeseydim sanırım bende oturduğum yerden kalkamazdım 😅 . Cumartesi ev temizliğiyle geçtiği için sadece pazar günü yatabiliyorum. Resmen kendimden geçiyorum 😅 bir çok şeyi düşünmeye bile vakit kalmıyor.. sizde en iyisi bir kursa yazılın.. sizin için de çok eğitici ve verimli olur eminim ki 😅

Ama çok haklısın. Yazık ya minicik daha doğmamış bir bebek için böyle denir mi? Bazen büyükler diye görmezden geliyoruz ama bu kötülük yani. Allahtan eşiniz destek olmuş.
Çok patavatsız bir kadın kv. Hiç susmaz hep konuşur . Ama ben hiç müdahale etmem eşim sağ olsun tel laf dedirtmez bana . Onu kırmamak için ben de karışmıyorum. Ama beni o cümle çok üzdü .
Kendi ailem asla konusunu bile açmazlar birisi gelince bana sorar diye hep tedirgin olurlar ama eşimin annesi hiç öyle düşünceli değil .
Evet ben de görmezden geliyorum ama eşimin hatrına gelip bana kusura bakma ne olur annem patavatsız ben uyardım der hep ben de üzülme sorum değil diyorum :KK43:

Duygusallık bende de var saçma sapan şeylere bile ağlama potansiyelim var o durumlardan genelde kaçınmaya çalışıyorum . Malezef bazıları patavatsızca konuşuyor lafın nereye gideceğini düşünmüyor.Eşin sana destek olmuş çok güzel🙏🏻Benim de bir düşüğüm var inşallah bebeklerimizi sağlıcakla kucağımıza alacağız🙏🏻🙏🏻Lütfen kendine iyi gelen şeyleri düşün ve onlara odaklan 🌺
Üzülüyorum ama şükrediyorum şükür ki tekrar nasip etti Rabbim bizlere inşallah hep birlikte sağlıkla kucağımıza alalım hepimizde 🙏🏻🌹🧿❤️‍🩹

Ah canım benim senin Sebebin var tabiki. Cennet kuşun da seni orda bekliyor bazı buluşmalar burdan çok güzel bir yerde olacak sabırlar diliyorum. Karnındaki bebiş sana bütün bu günleri unutturacak inşallah 🩷 ayrıca susmayan kv kapatılsın 😅 5 yıllık gelinim anlatacakları bitti başa sarıyoruz yetti gari sus be kadin
Aminnn inşallah arkadaşım 🙏🏻🙏🏻🥰🥰

Benim 15 yıl da geçse susacagına en ufak umudum yok😅😅

Çok patavatsız bir kadın kv. Hiç susmaz hep konuşur . Ama ben hiç müdahale etmem eşim sağ olsun tel laf dedirtmez bana . Onu kırmamak için ben de karışmıyorum. Ama beni o cümle çok üzdü .
Kendi ailem asla konusunu bile açmazlar birisi gelince bana sorar diye hep tedirgin olurlar ama eşimin annesi hiç öyle düşünceli değil .
Evet ben de görmezden geliyorum ama eşimin hatrına gelip bana kusura bakma ne olur annem patavatsız ben uyardım der hep ben de üzülme sorum değil diyorum :KK43:
Arada bir görüyorsan eşin hatrina çekilebilir. Ben de çok görmüyorum. Şimdi bebek olacak, ona da annen bakar benim torunum var dedi, doğuma da gelmezse zaten iyice dolarım. Zamanla kendisine bu sözleri yol su elektrik olarak döner artık 😅 Siz de kendinizi üzmeyin, şükür eşiniz anlayışlı biriymiş.

Kızlar aranızda şeker için diyet yapan var mı benim tokluk şekeri biraz yüksek çıktı bugün doktor 5 günlük şeker takibi ve diyet verdi ayrıca serbest t4 değerimde biraz düşüş varmış biz doğal tuz kullanıyorduk doktor ondan olabilir iyotlu tuz al dedi ilk kez böyle bi durumla karşılaştım bilgisi olan var mı
İyotlu tuzu yemek yaparken en son koymak gerekirmiş piştikten sonra etkisi için bı diyetisyenden dinlemistim

Kızlar hamile yastığı aldım ben ebebekten şöyle bi model parçalaro birbirinden ayrılması hoşuma gitti açıkcası normaldede çok yastıkla uyuduğum için ilerde parça parçada kullanırım dedim
Kılıfını yıkayıp bi uzandım ilk gözlemlerim
Kumaşı nevresim kumaşı gibi onu sevdim bide dolgunluğu çok güzel
Ekstra yastık kullanmaya gerek yok sadece bunla yatabilirim istersem
Ama yastık kısmını yüksek veya alcak bulanlar için kafa kısmındakı yastık kısmı söküp kendi yastığınızıda kullanabilirsiniz
Ürün olarak çok beğendim ama akşam bide uyuyup bakacağım
Ayy bende almayı düşünüyorum sen bi uyu yorumla bakalım bize ☺️

N

Ne kadar yedin canım .normalde yasak ama Evde mi yapılmıştı .
Bence tek seferlik bir şey olmaz . Ben hayatımda hiç yemedim etli 😬😬
Ya babam dışarı çıkınca almış bende hiç aklıma gelmedi megersem etliymis oda sonradan aklıma geldi doğu da etkide satiliyor

Enişte bey bu konu da haklı sanırım 😅 işe gitmeseydim sanırım bende oturduğum yerden kalkamazdım 😅 . Cumartesi ev temizliğiyle geçtiği için sadece pazar günü yatabiliyorum. Resmen kendimden geçiyorum 😅 bir çok şeyi düşünmeye bile vakit kalmıyor.. sizde en iyisi bir kursa yazılın.. sizin için de çok eğitici ve verimli olur eminim ki 😅
Öğretmenim evde son bir haftam 😅 dayan kocam

Kızlar hamile yastığı aldım ben ebebekten şöyle bi model parçalaro birbirinden ayrılması hoşuma gitti açıkcası normaldede çok yastıkla uyuduğum için ilerde parça parçada kullanırım dedim
Kılıfını yıkayıp bi uzandım ilk gözlemlerim
Kumaşı nevresim kumaşı gibi onu sevdim bide dolgunluğu çok güzel
Ekstra yastık kullanmaya gerek yok sadece bunla yatabilirim istersem
Ama yastık kısmını yüksek veya alcak bulanlar için kafa kısmındakı yastık kısmı söküp kendi yastığınızıda kullanabilirsiniz
Ürün olarak çok beğendim ama akşam bide uyuyup bakacağım
😂Ben yastık almadimda koltuklarının kirlentlerini bacak arama koyuyom bitane bitane sarılıyorum iyi oluyoo kurtarıcı😂

Canım aklında olsun yemeklere tuzu yemeğin altını kapatmadan bir kaç dakika önce at. Başında tuz atılması troide sebep oluyormuş ve yararlı şeyleri öldürüyormuş. Bebek doktoru söylemişti banada

Canım bende aylardır kullananlardanım. Geçen haftalarda bir kere bırakmaya çalıştım ama kus kus 2 günde 1 buçuk kilo verdim devam ediyorum o yüzden. Ben sadece gece yatarken 1 tane alıyorum yetiyor bana. Sersemlik yapmıyor. Eğerki gündüz içersem ozaman uyku hali yapıyor.

İyotlu tuzu yemek yaparken en son koymak gerekirmiş piştikten sonra etkisi için bı diyetisyenden dinlemistim
Teşekkür ederim kızlar bunu deneyeceğim inşallah normale döner

Arada bir görüyorsan eşin hatrina çekilebilir. Ben de çok görmüyorum. Şimdi bebek olacak, ona da annen bakar benim torunum var dedi, doğuma da gelmezse zaten iyice dolarım. Zamanla kendisine bu sözleri yol su elektrik olarak döner artık 😅 Siz de kendinizi üzmeyin, şükür eşiniz anlayışlı biriymiş.
Benimki de öyle dedi bir sürü kız kardeşin annen var onlar gelir diye ben de evet şükürler olsun dedim . Zaten gelirse bir de doğum acısıyla kombo olur çekilmez 😊
Dediğiniz gibi şükür ki çok yakın değiliz 🙏🏻

X