Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Bnde de var hep bi gerginlik. Herseye kafam atiyo esime sinir oluyorum cogu zaman etrafimdakilere de cok tahammulsuzum. Esime ailesine vs herkese. Normalde boyle biri değilim

Kızlar uzanırken birden hapşırunca kasıklarımda bir yanma.oluyor böyle koca bı acı. Normalde hapsuracagimi hissedince hemen cenin pozisyonunda beklerim ama bazen böyle oluyor bunu doktoruna soran oldu mu hiç. Bebeğe bı zararı var mı bu acı neden oluyor. Pazartesi randevumuz var soracam merak ertim

Bnde de var hep bi gerginlik. Herseye kafam atiyo esime sinir oluyorum cogu zaman etrafimdakilere de cok tahammulsuzum. Esime ailesine vs herkese. Normalde boyle biri değilim
Kendi kendimize ediyoruz o kadar gerildim ki dün sancım oldu çocuk top gibi oldu karnımda. Ama bu elde olan bı şey de değil bilmiyorum bilerek de yapmıyorum. Allah sonumuzu hayretsin vallahi etrafımizida da sabırlar versin

Kızlar uygulamada göğüslerin kahverengi olan yerleri büyüyebilir yarısını kaplayabilir diyor böyle olan varmı
Bnde oldu gibi ikinci gebelik.. zaten ilk gebelikten sonra eski haline gelmemişti . Esmersen daha yoğun olur tabi ablam beyaz tenli sarışın onda olmadı mesela bnde oldu

Bazen banada sancı giriyorr geciyorr canimm bence normal gibi ara sıra oluyor bende sanci.ama sen genede doktoruna bir sor

Herşeye geriliyorum herkesten nefret ediyorum sankikimseyle muhattap bile olmak istemiyorum bazen eşim disinda sonradan çok üzülüyorum kendime kızıyorum

Hamile yastığı yorumların
Ben genel olarak çok beğendim zaten bolca yastıkla yatmayı seviyordum bu bayağı iyi oldu
Eksiği önlerine gelecek olursam cir curt yerleri bazen ses çıkartıyor sağa sola dönerken
Kendi yastığı ile uyudum ben bugun aslında yeterli bir yastık Yüksekliği fakat ben daha yüksek bir yastıkta yatmayı tercih ettiğim için kendi yastıığımı üstüne koyacağım veya daha ince bir yastıkla destekleyeceğim sanırım
Bu gece sadece kendi yastığıyla uyudum Böyle yattığımda sağa veya sola döndüğümde göbeğimden koluma kan gitmedi

5 Parça Hamile Destek Seti
baby mom 5 Parça Hamile Destek Seti - ebebek

Kızlar uygulamada göğüslerin kahverengi olan yerleri büyüyebilir yarısını kaplayabilir diyor böyle olan varmı
Benim ilk doğumun iki yıl önce olduğu için ve hamile kalana kadar emzirmeye devam ettiğim için o kahvelik bende neredeyse 3 yıldır mevcut gitmedi
Bende de aynı şekilde hatta her seferinde oluyor normal olduğunu düşünüyorum ama sen yine doktoruna sor tabi aklında soru işareti kalmasın.

Bugün rüyamda bebek gördüm çok sevimliydi. Doğmadan oğlumu özledim. Oturdum bebek ninnileri dinleyerek ağlıyorum. Aslıhan Erkişi'nin ninnileri çok güzel. Sürekli sevgiyle karışık ya yetemezsem stresi yaşıyorum. Ya iyi bir anne olamazsam diye cok korkuyorum. Anne olmak en başından beri çok zor. Hayatını bile isteye birine veriyorsun ve galiba bu içgüdüsel. Anneme çok kızardım bu kadar fedakar olmasının onun hatası olduğunu düşünürdüm. Şimdi onun gibi bir anne olamam diye ödüm patlıyor. Ay arada kafanızı sisiriyorum. Ama ben beni tanıyan insanlarla duygularımı hele gözyaşlarımı paylaşamam. O yüzden sizlerle paylaşıyorum. İnşallah bebeklerimiz sağlıklı olurlar, sağlıkla doğar, sağlıkla, huzurla büyürler. Şimdiden düşecek de bir yerini kıracak da ya ameliyat olması gerekirse diye korkuyorum. Neyse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…