Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Bu arada ben Baby Mom hamile külodu aldım çok rahat. 3 al 2 öde vardı ben aldığımda gayet de uyguna geldi. Bir de burada bir arkadaş Mistirik toparlayıcı sutyen önermişti. Beden tablosuna göre L bana olurdu ama XL aldım aşırı rahat ettim. Sizlere de tavsiye ederim.
Canım sütyenin görseli varmı acaba

Bu arada ben Baby Mom hamile külodu aldım çok rahat. 3 al 2 öde vardı ben aldığımda gayet de uyguna geldi. Bir de burada bir arkadaş Mistirik toparlayıcı sutyen önermişti. Beden tablosuna göre L bana olurdu ama XL aldım aşırı rahat ettim. Sizlere de tavsiye ederim.
Evet bugün ben de yazmayı düşündüm Baby Mom külotları çok rahat ben de üç tane aldım canım çok da kaliteli .
Lcw, penti ve Suwenden de var benim ama onlar hemen saldı iplikleri çıktı ama baby Mom gerçekten çok güzel rahat sağlam .

Evet bugün ben de yazmayı düşündüm Baby Mom külotları çok rahat ben de üç tane aldım canım çok da kaliteli .
Lcw, penti ve Suwenden de var benim ama onlar hemen saldı iplikleri çıktı ama baby Mom gerçekten çok güzel rahat sağlam .
Lcwden almıştım bende normal kiloyum büyük bedeni simdiye kadar idare ettide hemen kenar ipleri çıktı dediginiz gibi baby mom e bebekte gördüm ama bedenine karar veremedim

Lcwden almıştım bende normal kiloyum büyük bedeni simdiye kadar idare ettide hemen kenar ipleri çıktı dediginiz gibi baby mom e bebekte gördüm ama bedenine karar veremedim
69,5 kiloyum canım ben xl aldım çok az bol gibi oldu ama benim basen baya var basen normal olsa L çok iyi olurdu karnı da hiç sıkmıyor tamamen sarıyor iz de yapmıyor kenarları ince yapmışlar kesinlikle tavsiye ederim yani

Bende de aynı durum söz konusu. Daha doğrusu doğumdan önce hiç et benim yoktu. Ama Doğumdan sonra vücudumda en az 10-15 tane et beni çıktı. Doktora gittim normal dedi. Bazısı geçti ama çoğu kaldı. Şimdi bu hamileliğimde de başladı çıkmaya. Yapısal sanırım çok sorun etmiyorum.
Ben de sorun etmiyorum zaten benim çok 😂 ama çok yara yaptım son 1-2 haftada.

Kizlar sezaryandan cikinca alt ustlu pjamanin genelde altini giydirmiyorlar hasta pedi giydiriliyor. Surekli gelip kontrol ediyorlar o sebeble ilk elbise tarzi almak daha mantikli.
Bir de biz kışın doğuracağız ya mesela ben askılı tam dizde gecelik ve sabahlik beğendim. Onlarla üşür müyüz?

Kızlar Little Yucca diye bir marka keşfettim tasarımlarını o kadar beğendim ki doğmamış oğluma şimdi de 12-18 ay alt üst takim aldım. Ama 6 aya kadar da güzel ürünleri var.

Bizim de dun fetal dna sonucumuz geldi cok sukur temiz cikti🙏 goz ve sac rengi %79 kahverengi imis. Erkek oldugu iyice kesinlesti. Hicbise almamistim suana kadar, ilk kez chakra'dan bunu alalim dedim. "Hello world" yazmasi hosuma gitti😍esim de 'Tuna' ismini beğendiğini söyledi. Hadi hayırlısı bakalim☺️
Bizde bugün cinsiyeti netleştirince Tuna dedik. Kardeşim dün önermişti oysaki 😂

Ay sac göz rengine kadar bilen test hangisi ise bilsem ondan yaptırırdım. Tuna ismini ben de çok beğeniyorum. Eşimin veto ettiği isimlerden. Henüz isim onermedi sadece veto ediyor. Bakalım ne önerecek 😅 Aldığınız zibini da çok beğendim gülerek giyinmek giydirmek nasip olsun.
😍 cok tsk ederimmm. Insallah saglikla giydirelim hepimiz. Ben izmir genetik tani merkezinde yaptrdim dr onerdi, amerikaya giden test. Bu sene ilave goz,sac rengi,dalgali mi kivircik mi, sac ince mi kalin telli mi, dis cikarma dönemi vs ayrintilar eklemisler. Eşiniz elbet bir ismi veto etmeyecektir onu bulana kadar devam 😆

69,5 kiloyum canım ben xl aldım çok az bol gibi oldu ama benim basen baya var basen normal olsa L çok iyi olurdu karnı da hiç sıkmıyor tamamen sarıyor iz de yapmıyor kenarları ince yapmışlar kesinlikle tavsiye ederim yani
kilot bundan mi canım gobek kısmı kısa givi

Eklentiler

• Screenshot_20240821-172210.png
    Screenshot_20240821-172210.png
    301,4 KB · Görüntüleme: 65
Yaaaaa ne guzel😍 saglikla dogsun minik Tuna'lar🙏 ben hep kiz istediğim icin hic erkek ismine yogunlasmamisim simdi de bulamiyorum esime devrettim o konuyu😆
Valla ne güzel bir şekilde anlaşmışsınız. Önemli olan o. Bizim isim zevklerimiz çok ayrı gibi geliyor. Ne beğensem eşim beğenmiyor bir tek Alp'e sesi çıkmadı. Görkem, Kağan, Oğuz, Tuna, Efe, Yağız hiçbirini beğendiremedim Alp'in yanına. Ne beğenecek de önerecek sabırsızlıkla bekliyorum.

Kızlar kundak havlu almıştım zara homedan geldi çok güzel gerçekten onu aşdıktan sonra
Dolapta gezinirken denizlideki havlucular çıltı karşıma fiyatları bedavadna biraz pahalı😅 denemwk için düz beya aldım ve gerçekten çok beğendim sade model isteyenler baksın mutlakaa
Düz beyaz olan dolaptan aldığım
Dolap’ta keşfettiğime bak!

‎Dolap - İkinci El Alışveriş bu satıcıdan aldım ama benzer satıcılarda var denizliden geliyo ürüb

Pembiş kenarlıda zara hone valla kaliteleri kalınlıkları aynı😂

Eklentiler

• IMG_1201.jpeg
    IMG_1201.jpeg
    126,3 KB · Görüntüleme: 64
  • 6C4DD6D3-4EC2-417D-9C5A-D65B19A1FC94.jpeg
    6C4DD6D3-4EC2-417D-9C5A-D65B19A1FC94.jpeg
    112,9 KB · Görüntüleme: 56
Devlet konusunda fikrim yok ama ozelde sicak oluyor odalar ben sikinti yasamadim aksine darladim sicakttan hatta .Sabahligini giyersin ustune usudugunu hisedersen.
evet özelde klimaları açmıyorlar sadece havalandırma açıktı bende çok bunalmıştım sabahlığı hiç giyemedim askılıyla kaldım hep ama kesinlikle en rahatı elbise modeli sezeryan olursanız özellikle sürekli gelip hastane bezini yeniliyorlar pijama indir kaldır ağrınız olur. Taburcu olurken pijamayı giyersiniz

X