Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Evet canım bu . Ben giyince göbek deliğimin üç dört parmak üstüne kadar geliyor diğer markalardan aldığımdan daha da yukarıda 🌹

Valla ne güzel bir şekilde anlaşmışsınız. Önemli olan o. Bizim isim zevklerimiz çok ayrı gibi geliyor. Ne beğensem eşim beğenmiyor bir tek Alp'e sesi çıkmadı. Görkem, Kağan, Oğuz, Tuna, Efe, Yağız hiçbirini beğendiremedim Alp'in yanına. Ne beğenecek de önerecek sabırsızlıkla bekliyorum.
Oğlumun ismi Yiğit Alp, tekrar oğlan olsa Yağız Alp ya da Emir Alp koyacaktık. Şuan bana kız ismi bulmak daha zor geliyor ya aklımıza yatan bir tane isim yok 🤣

merhaba kızlar . cuma gunu doktro gıttık 20 haftalktı tam kilo 286 gr boy 22 cm di. ama bebek asagıda plesanta 24 haftaya kadar cıkmazsa erken dogum dedı . seezryan olack 38+5 kadar doktrmz beklyr ama 37 haftada alırız eger cıkmazsa yukarı diye . dünde dugunumuz vardı . bebişimiz bıız korkuttu camasırım a bı baktım ıslak yanı avuc ıcı kadar ıslaklık korktm . dktr aradık hemen cagrdı gttık bebek ıı dedı baskı yaptgı ıcın sıvı gelr dedı sanrm sıvı dedıgı ıdrar . bole duurm yasayan varmı . bırde cok harketlı maslah ama bende daha smdıden nefes nefese kalyrm . ve asagıya cok vuryr :KK43: korkyrm erken bısey olucak dıye :KK43:
Canım ben de bu gün kontrole gittim ıslanma az miktar normal ter idrar kaçırma her şey normal bebek suyu öyle kolay gelip bitecek bir şey değil dedi

Hamurdan bebeğin ıslak kirli kıyafetlerini koymak için aldığım çantası ve alt değiştirme ürünlerini koymak için olan organizeri geldi ama gözüme küçük geldi benim. Denedim içine 3 4 tane şeyi sıkış tepiş koyabiliyorsun ama yeterli mi bilemedim. Elimden azıcık büyük organizer de.

Eklentiler

• 1000143219.jpg
    1000143219.jpg
    172,9 KB · Görüntüleme: 57
Hamurdan bebeğin ıslak kirli kıyafetlerini koymak için aldığım çantası ve alt değiştirme ürünlerini koymak için olan organizeri geldi ama gözüme küçük geldi benim. Denedim içine 3 4 tane şeyi sıkış tepiş koyabiliyorsun ama yeterli mi bilemedim. Elimden azıcık büyük organizer de.
Benimkiler de bugün geldi, aynı şeyi düşündüm küçük yahu🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• 20240821_134243.jpg
    20240821_134243.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 53
Bence küçük görüntüsüne rağmen epey şey alıyor çanta da. Organizer de lastiği geniş ya o da alıyordur herhalde. Bu arada ben de çantaya uydurmaya çalışmasam sizinkinden alacaktım. Çok güzelmiş deseni😊
Kizlar doldurup birde gorsel atin bari ilerleyen zamanda toparliyor ise baya seyi bende alayim😁

X