Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde planlarım arasında vardı ama korunuyorduk. Önce biraz kilo vereyim yaza doğru düşünelim diyordum bir baktım pozitif 😊 ama çok şükür. Sağlıkla gelsinler Allah gönlümüze göre versin ins.
İnşallah canım Allah herkese gonlundekini nasip etsin insallah. Bizim bebiş supriz oldu rabbim neylerse güzel eyler ❤️🌸

Benimde planlarım arasında vardı ama korunuyorduk. Önce biraz kilo vereyim yaza doğru düşünelim diyordum bir baktım pozitif 😊 ama çok şükür. Sağlıkla gelsinler Allah gönlümüze göre versin ins.
Ya demek ki gerçekten bebişler gelecekleri vakti saati kendileri seçiyor 😂 sorunsuz ilerlesin süreçlerimiz insallah

Evet o konuda doktorumdan çok memnunum 3 yıldır istiyorum gebelik 2 kimyasal bir düşük var klomen bile başlamadı bana yaşın çok genç değerlerin iyi tek yapman stres yapmamak demişti bana gerçekten de rahat olduğum ay gerçekleşti gebeliğim şükür 🥰 doktoruna gidince bize de bilgi ver haberdar et, hepimiz güzel haberler alalım 🥰
her şey vaktinde oluyor biz ne yaparsak yapalım😊 senin adına çok çok sevindim sağlıkla kazasız belasız evladını kucağına alırsın inş 🌸 ben hipertansiyon hastasıyım gebeliğim riskli onun için dr a erkenden gitmeyi tercih ettim yoksa bir tık daha beklerdim yoksa keseyi görmek ayrı keseden sonra kalp atışı beklemek ayrı stresli ve ben aşırı pimpirikliyim onun için 2 kat daha zor oluyor benim için 😅

Bugün gittiğimiz doktor 2 hafta sonra gel dedi kalp atışı için başka bir doktor tanıdığımız da haftaya cuma gel dedi Bi gidecez bakalım 😊 sizinde hemen görünür inşallah 🙏6 haftalık iken kalp atışını duyan varmı ki🥰
2 hafta sonra garanti duyulmus olur diye öyle diyorlar muhtemelen 😊 ay amiiinn insallah yarin randevum var bakalim insallah görünür kesemiz. Sonra da kalp atışını saglikla duyarız. Cok heyecanlı bir süreç gerçekten

Benim mesela bazen yumurtalıklarım mı kasıklarım mı işte sağ tarafım bazen sol tarafım ağrıyor özellikle sadece sağ veya sol da ağrı yok ikisi de sırayla ağrıyor gibi 😂 sizde de öyle mi
Ya bu bende de var. Bi sag bi sol agriyor. Beni baya uykudan uyandiriyor geceleri hatta. Bide az biraz bile ayakta kalsam zaten sirt agrisi ceken biri olarak hemen sırtım belim ağrıyor.
Bide cok idrara çıkma 2 gündür baya zirvede. Gece 4 5 kere uyandim galiba. Bunu yasayanlar var miiii 🙂

Ya bu bende de var. Bi sag bi sol agriyor. Beni baya uykudan uyandiriyor geceleri hatta. Bide az biraz bile ayakta kalsam zaten sirt agrisi ceken biri olarak hemen sırtım belim ağrıyor.
Bide cok idrara çıkma 2 gündür baya zirvede. Gece 4 5 kere uyandim galiba. Bunu yasayanlar var miiii 🙂
Ya ne kadar aynıyız hep olağan süreçler demekki benimde aynen ayakta kalınca sırtım belim de ağrıyor. İdrar o şekilde çok sıkışık değilim ama biraz akıntım var çamaşır değiştiriyorum.
Kese kendine yer açıyor ya canım idrar torbanı sıkıştırıyor belli ki çok normal

Ya ne kadar aynıyız hep olağan süreçler demekki benimde aynen ayakta kalınca sırtım belim de ağrıyor. İdrar o şekilde çok sıkışık değilim ama biraz akıntım var çamaşır değiştiriyorum.
Kese kendine yer açıyor ya canım idrar torbanı sıkıştırıyor belli ki çok normal
Dogru ya hepimiz aynıyız galiba 😊 kasıklarıma giren baya yogun agrilarim oluyo benim hep. Geçen dakika tuttum 4 5 dakikayi buldu gecmesi. Gece oldugunda birden uyanıyorum zaten idrara sıkışık oluyorum kosarak wc gidiyorum😄
Ay yeter ki yerlessin büyüsün bebegim ben cise gidip gelmeye razıyım 🥲

2 hafta sonra garanti duyulmus olur diye öyle diyorlar muhtemelen 😊 ay amiiinn insallah yarin randevum var bakalim insallah görünür kesemiz. Sonra da kalp atışını saglikla duyarız. Cok heyecanlı bir süreç gerçekten
Aynen Büyük ihtimalle öyle diyorlar 😊gerçekten çok heyecanlı Bi dönem Bi okadar da stresli 🥰

Aynen Büyük ihtimalle öyle diyorlar 😊gerçekten çok heyecanlı Bi dönem Bi okadar da stresli 🥰
Zaten bu stresler beni bitirdiii 😊 benim aşılamadan sonra oldu bebiş çok şükür ki. Öncesinde ayri stres, sonra pozitif oldu yükselecek mi stres. Simdi de kese ve kalp atışı heyecani düşüncesi... vallahi baya panikli bir anne olcam galiba 😄🥰

Valla o stresi bende dibine kadar yaşıyorum, bizimde 2.5 yıl sonra oldu çikolata kistim vardı ve bu ay tüp bebek yaptıracaktık ki sürpriz oldu çok mutlu olduk ama herşeyi kafama takıp araştırıyorum 😊insallah biran önce düzeliriz 🥹🤲

Valla o stresi bende dibine kadar yaşıyorum, bizimde 2.5 yıl sonra oldu çikolata kistim vardı ve bu ay tüp bebek yaptıracaktık ki sürpriz oldu çok mutlu olduk ama herşeyi kafama takıp araştırıyorum 😊insallah biran önce düzeliriz 🥹

X