Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

2 hafta sonra garanti duyulmus olur diye öyle diyorlar muhtemelen 😊 ay amiiinn insallah yarin randevum var bakalim insallah görünür kesemiz. Sonra da kalp atışını saglikla duyarız. Cok heyecanlı bir süreç gerçekten
Hadi güzel haberlerle gel ins 🥰
Valla o stresi bende dibine kadar yaşıyorum, bizimde 2.5 yıl sonra oldu çikolata kistim vardı ve bu ay tüp bebek yaptıracaktık ki sürpriz oldu çok mutlu olduk ama herşeyi kafama takıp araştırıyorum 😊insallah biran önce düzeliriz 🥹
Yaa ne kadar güzel bir sürpriz olmuş. Ins bundan sonrasida kolaylıkla geçer 🥰
Kizlar kalp atisini 6+2 de duyan var mi
Ben 6+1 de gördüm kalp atışını ama vajinal usg de baktı doktorum. Ve çok çok minik dedi. Sesini dinletmedi direk usgde gösterdi minik bir nokta büyüyüp küçülüyordu maasallah 🥰

Ya Rabbım gönlünüze göre versin ins hayırlısıyla mis kokulu küçük bir prenses nasip etsin Rabbım. Benimde 2 kizim var. Bende saglikli sihhatli bir oğlum olmasını istiyorum. Rabbimin hazinesi geniş biz isteyelim neden olmasın 🥰 5 53_Elif_53 ay alıntı yapmayı unuttum. Etiketleyeyim bari 😊 bu arada kaç yasindasin
Allah kalbine göre versin canım
Yaşım 37

Ben 6+1 de gördüm kalp atışını ama vajinal usg de baktı doktorum. Ve çok çok minik dedi. Sesini dinletmedi direk usgde gösterdi minik bir nokta büyüyüp küçülüyordu maasallah 🥰
Amin canım hepimizinki kolay geçsin Allahın izniyle 🤲🥹

Valla o stresi bende dibine kadar yaşıyorum, bizimde 2.5 yıl sonra oldu çikolata kistim vardı ve bu ay tüp bebek yaptıracaktık ki sürpriz oldu çok mutlu olduk ama herşeyi kafama takıp araştırıyorum 😊insallah biran önce düzeliriz 🥹🤲
Yaa ne güzel tam zamanında gelmis sizinki de 🥲 Allah saglikla kolaylıkla kucağımıza almayi nasip etsinn inşallah 🙏🥰 bende baya umudumu yitirmeye baslamistim ama öyle bir geldi ki haberi bizi mutluluktan uçurdu 🥲 en azindan oncelikle su ilk 2 ayı sonra da 3.ayı bitirip 4.aya ulasirsak en azindan baslangictaki stresimiz endiselerimiz gecer gibi geliyor bana 😊

Canimm oyy :) yerim onun kalbini. Saglikla kucagimiza alalim insallah bebislerimizi

X