Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bnada rahim kalınlaşmış dedi kendide hesapladı herhalde perşembe çağırdı o zmn adet gecikmesinin 8. Gğnü oluyor

Ben de bugün 3+6 haftalıgım, birkaç test istedi doktor gebelik tahlilleri diye çarsamba devlet hast. gideceğim gitmişken hcg de alır dimi doktor ya

Ben de bugün 3+6 haftalıgım, birkaç test istedi doktor gebelik tahlilleri diye çarsamba devlet hast. gideceğim gitmişken hcg de alır dimi doktor ya
Çok küçükmüş seninki alır bnce ama çok fala kan erme iyi değil diye biliyorum

Canım randevun ne zaman ?? Benim 23.0
ya tubiş bende felaket bi dalgınlık başladı sende de var mı, bulanık görüyorum kafam uykuya gidiyo ve dalgınım algılarım kapanmaya başladı gibi hissediyorum resmen regl 2.gün olan salaklık var üstümde

Çok küçükmüş seninki alır bnce ama çok fala kan erme iyi değil diye biliyorum
en son cumartesi 12 sinde kan verdim 37 idi, çarşambaya kadar 100+ olcak dedi doktor ondan bi baktırayım dedim kese için de 22 ekimde randevu çağırdı

Bende de mallık var sıgarasızlıktan diye düşündğm ama hamilelikte hep öyleyim aslında bıraksalar uyurum sürekli bi video vardı ya yuhumm var diye o ben

Bende de mallık var sıgarasızlıktan diye düşündğm ama hamilelikte hep öyleyim aslında bıraksalar uyurum sürekli bi video vardı ya yuhumm var diye o ben
İşte uyuyırum bende durmadan esniyorum evde olanlr öğle uykularını uyusun keyfine baksın :)))

Ben ilk ogrendigimde beta 2130 du kese vajinal gozuktu 4 haftalikti, sonra doktor 3 hafta sonra gel dedi bende 3 hafta sonraya randevu aldim, arada saglik ocaginda beta baktirdim artisimi gormek icin 7200 gordum tamam dedim, beklemeye devam. Randevumude 7+2 olacak sekilde aldim, haftaya pazartesi kalp icin gidicem bakalim
Kizceler arastirmayin cunku bazisi 5 de duyuyor bazisi 10, kendinizi strese sokmayip bekleyin sadece. Dusunup dusunup stres olmayin, msjlarda dedikleri gibi siddetli agri, kanama vs olmadikca bebisiniz orda guvendedir.

Bu arada aptamil ilk adimlarim uygulamasi var onu indirim, orda seminerler var canli ders veriyolar 45 dk lik ve gecmis olarakta izleyebiliyorsunuz. Yenidogan uyku egitimi, yenidogandan itibaren oyun oynama, hamilelik sonrasi depresyon yonetimi gibi cok guzel videolar var direk canli anlatim

Benim 2 binle kese bile degil minnacik nokta gibi kesemsi olusum vardi 4 haftalikken, o yuzden kendinizi strese sokmayin gozukmedi diye kizlar

Ay ne güzell yavaştan yavaştan eğitimlere başlamak lazım tabi

Hiyy Hiyy yuhum gelir tam o noktadayım bi de masa başı oturmaktan belim ağrıdı ya odaya koltuk isticem yüzsüzlük olcak diye isteyemiyorum tek istediğim uzanayım uyuyayım sigara da Allaha büyük konuşmayım ama içmicem organları sımdı den olusuyomuş korktum

Çok erken gibi ama bellide olmaz herkesin süreci.çok farklı haberlerinizi yazın buraya

Ben de yazılanlara ek mucize anne uygulamasini kullanıyorum forum kısmı da var güzel bir uygulama o da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…