Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Hiyy Hiyy yuhum gelir tam o noktadayım bi de masa başı oturmaktan belim ağrıdı ya odaya koltuk isticem yüzsüzlük olcak diye isteyemiyorum tek istediğim uzanayım uyuyayım sigara da Allaha büyük konuşmayım ama içmicem organları sımdı den olusuyomuş korktum 😂
Normalde içiyormuydun ?

ArkadŞlr banu çiftçi nin uygulamasında sorun yaşayan var mı? Bende ana ekran vs her şey açılıyor sadece nasıl beslenmeliyiz neler yememeliyiz gibi bilgilendirici videolra bastığımda ekran donuyor ve açılmıyor

ArkadŞlr banu çiftçi nin uygulamasında sorun yaşayan var mı? Bende ana ekran vs her şey açılıyor sadece nasıl beslenmeliyiz neler yememeliyiz gibi bilgilendirici videolra bastığımda ekran donuyor ve açılmıyor
Yorumlarda ücretli olduğu yazıyor onla ilgili olabilir mi acaba

O hangi bölümde ben nasıl beslenmeliyiz ile ilgilş bi alan göremedim gözden kaçırdım sanırım canım.

Aşağıda gebelik yazıyor ona basınca gebelik rehberin kısmına giriyorsunuz orda bölğmler ve videolar var bakr mısınız sizde açılıyor mus diye
Ooo orada çok büyük bi dünya daha varmış 😂😂 şimdi açtım bende açıldı canım, uygulamanın güncellenmesi gelmiş olabilir sen de bi kontrol et istersen. Bi de telefonunu kapat aç internet bağlantını kontrol et. Videoların çoğu Banu Hanım’ın youtube sayfasından zaten.

Aşağıda gebelik yazıyor ona basınca gebelik rehberin kısmına giriyorsunuz orda bölğmler ve videolar var bakr mısınız sizde açılıyor mus diye
Dediğim gibi o kısımlar ücret istiyor o yüzden açılmıyor sizde

Eklentiler

• 1000046953.jpg
    1000046953.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 5
Ooo orada çok büyük bi dünya daha varmış 😂😂 şimdi açtım bende açıldı canım, uygulamanın güncellenmesi gelmiş olabilir sen de bi kontrol et istersen. Bi de telefonunu kapat aç internet bağlantını kontrol et. Videoların çoğu Banu Hanım’ın youtube sayfasından zaten.
Ücretli kaydolmuş olanilir misin? Her yerde ücretli açıldığı yazıyor

X