Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Normalde içiyormuydun ?

ArkadŞlr banu çiftçi nin uygulamasında sorun yaşayan var mı? Bende ana ekran vs her şey açılıyor sadece nasıl beslenmeliyiz neler yememeliyiz gibi bilgilendirici videolra bastığımda ekran donuyor ve açılmıyor

Yorumlarda ücretli olduğu yazıyor onla ilgili olabilir mi acaba

O hangi bölümde ben nasıl beslenmeliyiz ile ilgilş bi alan göremedim gözden kaçırdım sanırım canım.

O hangi bölümde ben nasıl beslenmeliyiz ile ilgilş bi alan göremedim gözden kaçırdım sanırım canım.
Aşağıda gebelik yazıyor ona basınca gebelik rehberin kısmına giriyorsunuz orda bölğmler ve videolar var bakr mısınız sizde açılıyor mus diye

Aşağıda gebelik yazıyor ona basınca gebelik rehberin kısmına giriyorsunuz orda bölğmler ve videolar var bakr mısınız sizde açılıyor mus diye
Ooo orada çok büyük bi dünya daha varmış şimdi açtım bende açıldı canım, uygulamanın güncellenmesi gelmiş olabilir sen de bi kontrol et istersen. Bi de telefonunu kapat aç internet bağlantını kontrol et. Videoların çoğu Banu Hanım’ın youtube sayfasından zaten.

Dediğim gibi o kısımlar ücret istiyor o yüzden açılmıyor sizde

Eklentiler

• 1000046953.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 11
Ücretli kaydolmuş olanilir misin? Her yerde ücretli açıldığı yazıyor

Dediğim gibi o kısımlar ücret istiyor o yüzden açılmıyor sizde
Ücretli kaydolmuş olanilir misin? Her yerde ücretli açıldığı yazıyor
Evet çok saçma her yerde olan ulaşabilir şeyler bir de
Valla hiç böyle bi üyelik yapmadım, direkt indirdim kayıt oldum içine girdim. Herhangi premium üyelik dahi görmedim. Başka bi uygulama olmasın? İndirip deneyin siz de isterseniz isteyecek mi bi ödeme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…