Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ay bi bakabilirseniz çok sevinirim.
Canım ölçüm yapmamış ama 5+5 yazıyor kağıdın üzerinde herşey normal görünüyor ama kalbini duymadığı için mi ölçmedi acaba normalde hem kese boyutunu hem bebeği ölçer dediğimiz gibi geç döllenme olmuş sende cuma çağırdıysa o zamana kadar duyulur görüntünde bu arada çok iyi

Merhaba . Geç döllenme değilse makine de yeni ise ne zamannduyulur ? Ben 5+2 yim
Ben 5+4 duyamadım bugün önceki gebeliğimde 6+0’da duymuştum mesela bugün de duyarım diye bir ümit gittim nasip ☺️benim anladığım kadarıyla kese boyutuyla da ilgili bir durum bu onun için bazılarımız altıda bazılarımız yedide bazılarımız daha sonra duyuyor

Hadi bakalım siz bu akşam duyarsınız inşallah ☺️güzel haberlerle gelin 🌸
İnşallah ama bu kadar erken duyamam sanırım ben görsem şimdilik ona da tamamım 😍♥️
Happy mom kullanıyorum orada bu hafta aort oluşmaya başlıyor yazıyor. Önümüzdeki hafta için kalp atışları gelişmeye başlayacak diyor. 🙏

Herkes hangi hamilelik uygulamalarını kullanıyor kızlar??

İnşallah ama bu kadar erken duyamam sanırım ben görsem şimdilik ona da tamamım 😍♥️
Happy mom kullanıyorum orada bu hafta aort oluşmaya başlıyor yazıyor. Önümüzdeki hafta için kalp atışları gelişmeye başlayacak diyor. 🙏

Benhappy mom ve banu çiftçi

Hayırlısı olsun . Sizin kaçıncı haftanız kaç hafta olunca görürüz dedi. Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah 🙏
Adet gecikmesşnin 5. Günü valla bilmiyorum ki perşembe yine çağırdı aslında küçük bi nokto gördü ama emin olamadı

Perşembe yapmıştın 1620 çıkmıştı doktor dedi 5 bin civarı görünür de bilemedim
Endişelenme benim ctesi kan sonucum 2650 idi karından çoook ufak 1 ya da 2 mm kese gördük ama belli belirsiz. Çarşamba gel net görürüz dedi. 1500 de görmemen çok normal

Bende cumaya randevu aldım. 5 hafta 3 günlük olacak. Çok heyecanlıyım bir an önce cuma gelsin. Zaman geçmiyor 🥰🥰 4+4 te gittik kese gözükmedi. Kalp atışını duysak direk havalimanına koşup memlekete gidip ailelere söylemek istiyoruz da duyamayız herhalde 😅 çok sabırsızız 😂

Bu arada

Happy mom, banu çiftçi, hamilelik +, adet takvimim 😂😅 hepsini indirdim 😂😂

Endişelenme benim ctesi kan sonucum 2650 idi karından çoook ufak 1 ya da 2 mm kese gördük ama belli belirsiz. Çarşamba gel net görürüz dedi. 1500 de görmemen çok normal
Ya ister istemez modum düştü perşembe görünür mü acaba o zmna kadr değerde yükselir

Banu Çiftçi yi takip ediyorum sosyal medyadan ama uygulamayı şimdi indirdim. Kaydolduğum bilgilerimi girdiğim gibi kalp atışlarıyla açıldı inanılmaz heyecanlandım kalbim yerinden çıkcak gibi oldu 😍😍♥️♥️♥️ ayy Allahımm inşallah bu akşam görürüm ve duyarımmmm 😍♥️
İnşalla cnm inşallah 🌸💕

Ya ister istemez modum düştü perşembe görünür mü acaba o zmna kadr değerde yükselir
Bence kendini strese sokma. Benimde betam 800 dü doktor hiç bir şey görmedi. Kendi hesapladı 3 bin olunca çarşamba gel dedi 5+3 civarına dedi ama bud aherkese göre değişir betaya bağlı. Rahim kalınlaşmış dedi sadece. Bende garanti olsun diye cumaya aldım randevuyu beta 6 bin civarı olcak

Son düzenleme:
X