Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ay evet ya bende öyle pazardan beri içmiyorum hiç de zorlamıyo cidden. Ya benim alt karnıma doğru böyle içinde serttlik hissi falan var doktor normal dedi ama sende de oluyo mu
Canım benim sadece midem bulanıyor ağrım fln yok , her ay kuscakmışım gibi. .. doktorada gitmedim henüz bugğn 4+5. Pazar günü gibir idrar testi yaptım hayatımda böyle görmedim. Test çizgisi kontrol çizgisinden önce çıktı vede nerdeyse simsiyah kontrol çizgisinden de daha koyu beta arttı dedim . Bugün betam 7.000 flndır

Kızım senin bu ısrarla doktora gitmeyişin beni deli edecek bugün ben de test alcam bi bakcam cumartesi günü testim netleşmişti 37 hcg ile. benim de arı değil de kasıkta ince bi yoklama oluyo bi de pantolon düğmesi acıyorum kanrım şiş baasınç var içinde + gaz bugün 4 hafta oldu

Selam merve sat neydi senin bi de en son beta hcg kaçtı kalp sesi dinlemeye gittin mi? Benim sat 29 ağustos beta 5073 çarşamba randevum var beta az mı biraz diye canım sıkıldı
2 eylul son adet
Gelecek adetimi. 4. Gun gecikmesi de 2000 beta cikti
Doktora gittim 4 haftalik dedi alttan minik kese gordu
3 hafta sonraya randevu aldim, gecen gun baktirdigimda 7 bin olmustu, 1 hafta sonra gidicm 7 haftalik olacak.
Karsilastirma yapma herkeste farkli seyreder, benim adet dongum 23 gun mesela o sebeple boyledir, senin 28 30 dur bu sebeple boyledir, o yuzden karsilastirm yapp skma canini ama 5 binde kese gorunur

Canım bugün gitsem 4+5 ne görecek ? Söylermisin ? En fazla nokta görür aaaa kesemi değilmi belli dğl dicek, 10 güne tekrar gel dicek , fln flnnn ooooo ne uğraşcam stres olcak vs, zaman geçsin evde mis hamile gibi nazlı nazlı takılıyorum

ben kalp sesleri o güne kadar duyulması gerekir diye düşünerek yarına randevu aldım ama beta az mı dedim şimdi. erteleyim diye düşündüm bi de neyse artık. senin kalbi sanırım duyulur artık.

ben de hep bekledim o yüzden betayı bile dün baktırdım ilk kez.

Doğru söylüyorsunuz bence . Bende gebelik testini reglim 6 gün gecikince yaptım iyiki de öyle yapmışım şuan büle zaman geçmiyor doktorda ilk zamanlr
Bi şey yapmıyor bi şey de görmüyor zaten

ben de hep bekledim o yüzden betayı bile dün baktırdım ilk kez.

Doğru söylüyorsunuz bence . Bende gebelik testini reglim 6 gün gecikince yaptım iyiki de öyle yapmışım şuan büle zaman geçmiyor doktorda ilk zamanlr
Bi şey yapmıyor bi şey de görmüyor zaten
Aynen kızlar doğumdada öyle diyorlar sancıları evde bekleyin geçsin rahatça kendi evinde baya bi kasılırsan öyle git hastanede olmak beni geriyor zaten. Ne kadar geç o kadar iyi. Eskiler görmüyordu bişey ama geçiyordu zaten beklemekten başka bişey yapamicaz yine beklicez

Pihtilasma sorunu ilk gebelik basinda yapilan tahlillerde belli oluyormu
Benim Şubat ayında bir düşüğüm vardı genetik test yaptırdım ardından tekrar aynı sorunu yaşamamak için üç düşükten önce yapmıyorlar denmişti doktorum arastirma Hastanesi'ne yolladı beni ve üçüncü düşüğüm genetik test yaptırmak istiyorum diye söyle demişti bir ay sonunda çıkmıştı pıhtılaşmam varmış şu an yeni gebeyim dün 200 çıktı betam doktoruma hemen gittim kan sulandırıcı oksapar kullandirmaya başladı

Benim cuma günü betam 16 idi pazartesi günü 200 olmuş bu artış normal mi iki günde iki kat olması gerekiyor diye biliyorum

Benim cuma günü betam 16 idi pazartesi günü 200 olmuş bu artış normal mi iki günde iki kat olması gerekiyor diye biliyorum
çok güzel artmış işte en az iki katı artacak diyor doktorlar üstü dahada iyi gelişiyor demektir

Hahahahaah ay bana doktor 5.haftada gel dedi haftaya işte bende gitmesem mi o zmaan

Kızlar bugün sol kasığıma ani keskin batma oluyor. Bunu ywşayan oldu mu? Keskin bi batma ama öyle
Benim sürekli oluyordu. Doktora söyledim önce normal dedi. Sonra da çalışıyor musun yoruluyor musun diye falan sordu. Bende dikkat ediyorum kendimi yormamaya çalışıyorum. Son günlerde azaldı. Ama dün bile ani bir sancı oldu. Normal diyor herkes

bu benim ikinci gebeliğim ama unuttum bazı şeyleri. dedorant, yüz temizleme ürünleri vs eskisi gibi devam mı? ay nasıl unuttum ya resmen resetledim. sanki bebek doğduktan sonra dedorant parfüm bırakmıştım :)
ayrıca ben ilk gebeliği çok stresli geçirmiştim. sürekli beta baktırdım, birkaç doktorla takip ettim ama işkence ve maddi yük demek. bunda hiçbir şey yapmayıp bekliyorum. siz de öyle yapın öyle böyle zaman geçiyor olacak oluyor zaten

bi de annem vajinal muayene yaptırma kendine biraz büyüsün öyle yaptır dedi sen ne düşünüyosun
Bende yaptırmıyorum bende kasılıyorum rahatsız oluyorum bu sefer pimpirikleniyorum ve kasığım ağrıyor peşinden . Ben kocamla bile olmuyorum aman bebeğe bişe olmasın kasım ağrımasın diye bendede bir hafta da çha bekle karnından gözükür zaten

Kocamla ben de olamıyorum 12.haftaya kadar yok dedi doktor benim koca şok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…