Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ay bi bakabilirseniz çok sevinirim.
Canım ölçüm yapmamış ama 5+5 yazıyor kağıdın üzerinde herşey normal görünüyor ama kalbini duymadığı için mi ölçmedi acaba normalde hem kese boyutunu hem bebeği ölçer dediğimiz gibi geç döllenme olmuş sende cuma çağırdıysa o zamana kadar duyulur görüntünde bu arada çok iyi

Merhaba . Geç döllenme değilse makine de yeni ise ne zamannduyulur ? Ben 5+2 yim
Ben 5+4 duyamadım bugün önceki gebeliğimde 6+0’da duymuştum mesela bugün de duyarım diye bir ümit gittim nasip benim anladığım kadarıyla kese boyutuyla da ilgili bir durum bu onun için bazılarımız altıda bazılarımız yedide bazılarımız daha sonra duyuyor

Hadi bakalım siz bu akşam duyarsınız inşallah güzel haberlerle gelin
İnşallah ama bu kadar erken duyamam sanırım ben görsem şimdilik ona da tamamım
Happy mom kullanıyorum orada bu hafta aort oluşmaya başlıyor yazıyor. Önümüzdeki hafta için kalp atışları gelişmeye başlayacak diyor.

Herkes hangi hamilelik uygulamalarını kullanıyor kızlar??

Bnm kese görünmedi ya kızlar çok erken gelmişsin dedi perşembe yine gel dedi
Canım kese 1500/2000 civarı gözüküyor vajinal yolla, ve 3500 civarı karından ondandır senin beta en son kaçtı ?

Benhappy mom ve banu çiftçi

Hayırlısı olsun . Sizin kaçıncı haftanız kaç hafta olunca görürüz dedi. Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah
Adet gecikmesşnin 5. Günü valla bilmiyorum ki perşembe yine çağırdı aslında küçük bi nokto gördü ama emin olamadı

Perşembe yapmıştın 1620 çıkmıştı doktor dedi 5 bin civarı görünür de bilemedim
Endişelenme benim ctesi kan sonucum 2650 idi karından çoook ufak 1 ya da 2 mm kese gördük ama belli belirsiz. Çarşamba gel net görürüz dedi. 1500 de görmemen çok normal

Bende cumaya randevu aldım. 5 hafta 3 günlük olacak. Çok heyecanlıyım bir an önce cuma gelsin. Zaman geçmiyor 4+4 te gittik kese gözükmedi. Kalp atışını duysak direk havalimanına koşup memlekete gidip ailelere söylemek istiyoruz da duyamayız herhalde çok sabırsızız

Bu arada
Happy mom, banu çiftçi, hamilelik +, adet takvimim hepsini indirdim

Endişelenme benim ctesi kan sonucum 2650 idi karından çoook ufak 1 ya da 2 mm kese gördük ama belli belirsiz. Çarşamba gel net görürüz dedi. 1500 de görmemen çok normal
Ya ister istemez modum düştü perşembe görünür mü acaba o zmna kadr değerde yükselir

İnşalla cnm inşallah

Ya ister istemez modum düştü perşembe görünür mü acaba o zmna kadr değerde yükselir
Bence kendini strese sokma. Benimde betam 800 dü doktor hiç bir şey görmedi. Kendi hesapladı 3 bin olunca çarşamba gel dedi 5+3 civarına dedi ama bud aherkese göre değişir betaya bağlı. Rahim kalınlaşmış dedi sadece. Bende garanti olsun diye cumaya aldım randevuyu beta 6 bin civarı olcak

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…