Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de bugün gittim kendi doktoruma güzel güzel açıkladı rahatladım bu süreçte güzel şeyler duymaya ihtiyacı oluyor insanın keseyi ve yolk kesesini gördü gösterdi ben 5+5 hesaplıyordum 5+4 dedi son adet tarihi ile uyumlu kalp atışı için erken henüz dedi kese şu an 12 cm mi milim mi öyle bir şey söyledi kese 20 cm olduğunda kalp atışını duyarız dedi bir hafta sonra diye tahmin ediyorum dedi onun için heralde bazılarımız altınca haftada bazılarımız yedinci haftada bazılarımız da sekizinci haftada duyuyoruz içimizi ferah tutalım

Ayy çok heyecanlı kontroller başladı ben de cumartesi gidicem inşallah görürüz kalp atışını dinletmiyor doktorum ilk haftalarda görmemiz yeterli diyor. 6 da da duyan var 8 de de aralık çok uzun hele bide adet gecikmesi bile olmadan öğrenince hepten zaman geçmiyor bana aylardır hamileymisim gibi geliyor daha bugun 6 hafta oldu o da son adete göre

Benim de sata göre 5+5 bugün akşam gideceğim heyecanla okudum yazınızı, bakalım bendeki sonuçlar nasıl olacak

Kizlar ben bi gruptayim orda banada endise etme ben 10. Haftada duydum kalp atisini dedi. Doktorlar mesela 8 9 gormezse 10. Haftaya kadar bekletin

Ay bi bakabilirseniz çok sevinirim.

Eklentiler

• IMG_6732 (1).jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 15
Canım benim ilk iki gebeliğimdede geç duyulmuştu 7+2 gibi sanırım, geç döllenme olabiliyor bazen daha yavaş başlaya biliyor , bazen cihazda sorun oluyor çok eski model oluyor. Endişe etme, bir kaç güne belli olur. Kendi doktoruna gidersin hafta sonu rahatlarsın. Ultrason kağıdına da baktım çok bilgi yok yani ölçü orda alınmamış yada belirtilmemiş ama kese vs gözüküyor dert etme osenolsan neden şaşırdınız ? Aynı endişe sizdede mi var ?

Merhaba . Geç döllenme değilse makine de yeni ise ne zamannduyulur ? Ben 5+2 yim

İçimi ferahlattınız valla çok teşekkür ederim.

Merhaba . Geç döllenme değilse makine de yeni ise ne zamannduyulur ? Ben 5+2 yim
Ben ilk iki hamileliğimdede reglden bir gün sonra silik çizgiyle öğrendim 5+.. de küçücük kese gördüm. 7+2/4 gibi kalp atışı duydum . 7-8 haftadan önce kalp duyulmaz zaten nadir duyulur oda döngüsü daha kısa olan kadınlarda yani erken yumurtlayanlarda oluyor. Dert etmeyin 10 güne giderseniz hepsini bir görüp duyarsınız.

Son adet tarihinden çok döllenme önemli..
4.haftada kimi düşük Beta ile kimi yüksek beta ile öğrendi
Geç, erken döllenme var
Bu yüzden şuanda kanama, şiddetli ağrı (belirtilerden bahsetmiyorum) yoksa kan değerlerindeki artış düzenliyse korkmayın.
Araştırmayın kızlar bu tarz şeyleri, insan çekiyor valla.. olumlu düşünün hep, negatif yorumlardan kaçının

Benim döngüm 30-31 gün ben ctesi gittim 5+0 da 2650 değer ile öğrendim. Çook küçük 2 mm kese gördük. Doktorum çarşamba gel net görürüz keseyi dedi

Doğru söylüyorsunuz iyi düşünüp akışına bırakmak lazım zaten dediğiniz tihi allah kprusun bir sıkıntı varsa kanama ya da ağrı ile belli eder kendini .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…