2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Gayet güzel artmış gözüküyoe valla burdan doktora gidecek misin sonuç çıkınca bişey dedi mi doktorun
Yok canım ben 12 sinde normal hastaneye gidicem inşallah keseyi ve inşallah kalbide o gün duyarım tabi 5+5 olcam 12 sinde kalbi duyabilmek için erken olur mu bilmem ama işte ondan sonra kendi doktoruma baslicam 20 mayısta artık canım

inşallah duyarsın o kadar fikrim yok ki burdan ne kaparsam onu biliyorum işte

Seninde hayırlı olsun bebiş şekerim.
Valla bende burdakileri okudukça benim beta çok azmış gibi geldi de
Valla benimde ilk gebeliğim burdan ne okursam o ama doktorum benim yükselişime süper diye yorum yaptı seninde hemen hemen aynı oranda 2 günde bi %60 oranında artmış olması gerekiyor canım ordan hesaplarsın sende

Kizlar selam
Son adet tarihim 3 Nisan . 2 Mayıs ta test yaptım pozitif gördüm baya da belirgindi cizgim. Allah nasip ederse 2. Hamileligim olacak kan vermedim o strese girmek istemedim çünkü pazartesi direk doktora gidicem :)

Kizlar selam
Son adet tarihim 3 Nisan . 2 Mayıs ta test yaptım pozitif gördüm baya da belirgindi cizgim. Allah nasip ederse 2. Hamileligim olacak kan vermedim o strese girmek istemedim çünkü pazartesi direk doktora gidicem :)
Hayırlı olsun canım benim rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde kavuşmayı nasip etsin bebişine

Kızlar sonucum çıktı bugün var günü sonuç 61 çıktı ama kanı dün verdim iyi değilmi çarşambaya sıra aldım kadın doguma

Merhaba kızlar ben de 2024 Ocak ta anne olacağım inşallah.Tüp bebek transferiyle hamile kaldım.1 Mayıs hcg 161 4 Mayıs hcg 558 çıktı.Pazartesi tekrar test yaptıracağım ve ultrason için gün ayarlayacağız.

Bana da yükselişin iyi dedi, inşallah böyle de devam eder kalp atışını duyana kadar insan çokta sevinmek istemiyor (sevinmek istemiyor dediğime bakma evde çığlık çığlığaydım )
Benim de ilk canım biraz da onun heyecanı herhalde

Kesinlikle ya benim 2 tane düşüğüm var onun için heyecanlanmak istemiyorum ama benimde ilk defa değerlerim güzel ilerliyor yüksek sesle telefonla konuşuyorum eşim diyo ki bağırma kasma kendini diyo ötesini sen düşün artık

Bugün bat günü kanı dün verdim sonuç bugün çıktı 61 çıktı
Yumurtlama günlerine göre döllenme gerçekleştiği için kiminin aynı gün çok daha yüksek çıkıyor kiminde daha düşük. Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…