Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kız sen şaka mısın 🤣ben 68 ile hamile kaldım 75 oldum 22+3 deyim bende son üç dört günde 2 kilo aldım. Ödem oldu ama bende ellerim ayaklarım şişti arkadaşlarda yüzümün de şiştiğini söylüyor
Aynı ben . Her tarafım şiş ağırlaştım zaten. Sanki 9 aylık hamileyim gibi acaba kendime diyorum ki naz mi yapıyorum ben diye. İnsan kendine de naz yapar mi ya 😅

🤣🤣🤣anlatımımda asla boşluğa yer vermem 😁😁😁 ay sağol kuzucum benim yaa senin eşsiz bilgi dağarcığı her türlü kolaydı zaten ama benim de anlatasım mi gelmiş kız geçen yıl ocaktan beri çalışmıyorum özledim. biri bir şey sorsa da anlatsam 🥰🥰
Sen ile lights lights anlatmak isteyin yeter ki biz hep sorarız size 🙃 sizin gibi tecrübelileri bulmuşuz da fırsatı kaçırır mıyız😅🙏🙏

Aynı ben . Her tarafım şiş ağırlaştım zaten. Sanki 9 aylık hamileyim gibi acaba kendime diyorum ki naz mi yapıyorum ben diye. İnsan kendine de naz yapar mi ya 😅
Bende 5 6 kilo aldım bu zamana kadar. Daha yolun yarısında sayılırız ama ben şimdiden zorlanmaya başladım uzun yürüyemiyorum. Tıka basa yemek yiyemiyorum eskisi gibi. Her yerim ağrıyor sürekli 1 2 ay sonra ne yapicam bilmiyorum 🥲 Eğilirken de zorlanmaya basladim

Kış bebeği olacak yenı doğan için yelek hırka almak gerekırmı yoksa battaniye ile mı durur genelde deneyimi bilgisi olan var mı benım ilk oğlum yaz cocuguydu ve hep zıbın tarzı ince şeyler giydirdim iyilik oluyordu ondan kalan çok yeni doğan seti var ozaman Uygun'a aldım diye çok almıştım fakat coğu olmadı boydan kilodan dolayı buna nasıp olur inşallah hırka tulum tarzı bir şey bakıyorum da 3 ay mı almak lazım kışı gecirmek için yoksa o zaman mı alsam bilemedim

Soruyorum hepinize hamile yogası yada platesine başlayan var mı ?
Beeennn üç ay bitince başladım. Çok iyiydi geçen hafta bıraktım.hem pilates hem yoga yapıyordum özel hoca ile. Ama Eski sezeryan dikişim incelmiş (sanırım anatomik bir şey ya da doktorun dikişi bilemiyorum) o yüzden doktor hiçbir şey yapma dedi. Ancak çok iyi geliyordu kesinlikle tavsiye

Kış bebeği olacak yenı doğan için yelek hırka almak gerekırmı yoksa battaniye ile mı durur genelde deneyimi bilgisi olan var mı benım ilk oğlum yaz cocuguydu ve hep zıbın tarzı ince şeyler giydirdim iyilik oluyordu ondan kalan çok yeni doğan seti var ozaman Uygun'a aldım diye çok almıştım fakat coğu olmadı boydan kilodan dolayı buna nasıp olur inşallah hırka tulum tarzı bir şey bakıyorum da 3 ay mı almak lazım kışı gecirmek için yoksa o zaman mı alsam bilemedim
Canım ben aldım 3 ay da aldım 6 ay da. Bi yere gidince eğer restoran vs serin olur kucakta durmaya başlayınca battaniyeye ya da kalın tuluma da sarmak olmaz sıcak olur. İkişer hırka aldım yaz akşamları serin olunca da giyer hatta 9 ay da almıştım ucuz görünce. Bu arada sanırım ben tarzımdan şaşmam hm ve zara. Aşşırı güzel geliyor. Kızlar Kasım indirimi olacak bekleyin Kasım sonu black Friday vs. Atın favoriye

X