Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar aranızda çok afedersiniz ishal olan var mı 3 4 haftadır geçmeyen ishalim var doktor antibiyotik başlattı tahlil vericem. Hamilelikte kabız yaygın ama ishal neden olur? Umarım bakteri vs yoktur.

Anladım canım. Bence de sağlıktan kısmamak lazım. Her para her yere gidiyor. İlk gebeligimde de doğuma da muayenelerede yine fazla ödedik. Ama hiç pişman olmadik. Güvenilir bir doktorla yola devam etmek en kıymetlisi. Bu durumda iyi yapmışsın yaptırarak. İçin nasıl daha rahat olacaksa öyle ilerlemek lazım. Önemli olan senin iyi hissetmen. Herşey yolundadır. Öyle inan olumlu mesajları ilet evrene 😊 ben 32 yaşındayım. 33 e çok yakınım 😂 2. Bebeğim. 2 yaşında bı kizim var. Kaş tatilinde kazara hamile kaldım 😂 alkollü bir gece de. O yüzden tam supriz bebek. Bı kereden bişey olmaz dedik. Oldu valla 😊
Bizimkide bozburun baby 🤣😬bolca eğlenip partiledikten sonra geldi kendisi sürpriz istiyorduk çok sevindik🫢

Valla ben bugün yanlış sonuçla hastalık teşhisi konan ama sağlıklı doğan duydum arkadaşımdan o yüzden soğudum testlerden. Allah korusun bir sorun çıksa aldırmaya kıyabilecek miyim bu kadar uğraştan sonra hayır. Bazen bilmememek daha iyi. İlerleyen haftalarda ultrasonda detaylı gözüküyor zaten ense kalınlığı vs.
Tabi zor kararlar bunlar hiçkimse kötü çıkcağını düşünmüyordur tabi. Kötüyü çağırmakta istemem. Biz elimizden geleni yapalım her şeye tabiki müdahale edemeyiz hükmümüz geçmez ama hamilelik ilerlediğinde süprizle karşılaşmakta istemem bu benim fikrim ☺️

Benim doktorum öyle bir bilgi vermedi açıkçası dediğim gibi %1 lik bir yanılma payından bahsetti ve mecbur kalırsak amniyosentez seçeneğinden bahsetti. Ben zaten ilk hamile kaldığımdan beri fetal dna seçeneğini düşünüyordum. Dediğiniz gibi sağlıklı olsunlar gerisi önemsiz. Aklımız kalmasın rahat bir gebelik süreci geçirelim.
Benim pek bir bilgim yoktu bu konuda, yorumları okuyunca gördüm doktora danışmadım henüz, birçok arkadaş yaptırmayı düşünüyor diye yazayım dedim belki sizin gibi danışma fırsatları olur. ☺️ İnşallah sorunsuz ilerler her şey, stressiz güzel bir hamilelik olsun. Sağlıkla büyüsünler, rabbim korusun hepsini 🥰💕

Vitaminler senin icin su an ilk 3 aylik donemden sonra vucudun bocalamasin diye. Yoksa bebege gitmiyo ne eksikligi ne bir seyi yani o konuda rahat ol. Ben de hamileyken degil ama daha once b12 ignesi kullandim, haptan cok daha iyi ve cok daha hizli yukseltiyo. Tam hatirlamiyorum ama sanirim ilk hafta gun asiri oluyosun, sonra haftada bir oluyosun. Sonra da ayda bir e donuyo igne. Ama b12nin vucuduna girdigini fark ediceksin, enerji veriyo, depresyon azaliyo asiri sac cikariyo:)
Kendim için değil de onun için endişe ediyorum. O iyi olsun ben de olurum 🥲
Vitaminlerin çok kötü diyince korktum biraz ama bebişin iyi olduğunu söyledi. ☺️ lekelenme de yaşayınca iyice stresli bir hafta olmuştu benim için ama geçti çok şükür..
Çok teşekkür ederim yorumun için. Gerçekten enerjiye ihtiyacım var bu aralar umarım iyi gelir 🥰☺️

Bana doktorum kendisi verdi tarihi kuzum 🥰al al yüne beraber gitmiş olalımmm şey dicem Balım benim yaş 20 eşim 27 pıhtılaşma testiyle birlikte kişisel olarak genetik testi verdik ve sülalede diyeyim hiç böyle engel durumu olan yok yine de yaptırayım mı sence fetal dna
Doktor öneriyor mu kuzucum ? Aslında bizde de yok ama yinede yaptıracağım ben içimizde hiç soru işareti olmasın net bilgi alalım diye doktor zaten kendi önerdi ikili üçlü dörtlerde hata payı çıkıyor ama bu daha kesin sonuç veriyor dedi

X