2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben gecen hafta gittim keseyi gordum ac gitmistim ama doktor kan aldirmadi
Sordum gerek yok su an dedi
Progestan kullanayim mi dedim muayene etti gerek gormedi ben israr edince yazdi kullandim biraz ama cok fazla akinti yapti biraktim
Saglik ocagina kan vermeli miyim acaba ya?
Gebe kalmadan birkac ay once beni arayip gebe kalinca haber verin demislerdi
Evet genelde haber verin diyorlar ama bende henüz gitmedim 8 haftaligim

Kızlar benım yarın kalp atışı ıçın randevum var 6+5 oluyoruz ınsallah. Ama benım başlarda kasık agrım vardı bır haftadır yok. Mıdem hıc bulanmıyo zaten. Bı gosuslerım acıyo bastan berı. Kendımı hıc hamıle gıbı hıssetmıyorum. Korkuyorum acaba bısey mı var dıye. 😔 benım gıbı olan var mı ?

Kızlar benım yarın kalp atışı ıçın randevum var 6+5 oluyoruz ınsallah. Ama benım başlarda kasık agrım vardı bır haftadır yok. Mıdem hıc bulanmıyo zaten. Bı gosuslerım acıyo bastan berı. Kendımı hıc hamıle gıbı benım gıbı olan var mı ?
Canım belirtilerin gebeliğin gidişatı ile ilgisi yok korkma boşuna. sevinmelisin bulantı yok diye benimde bazen kayboluyor bulantı ama geri oluyor.nasil olsa yarın gidcksn duyarsın kalp atışı ni ınsallah haber verrsn

Kızlar benım yarın kalp atışı ıçın randevum var 6+5 oluyoruz ınsallah. Ama benım başlarda kasık agrım vardı bır haftadır yok. Mıdem hıc bulanmıyo zaten. Bı gosuslerım acıyo bastan berı. Kendımı hıc hamıle gıbı hıssetmıyorum. Korkuyorum acaba bısey mı var dıye. 😔 benım gıbı olan var mı ?
Bende sizin gibiyim ve aynı düşüncelere sahiptim. Dün gittim doktora herşey normal dedi. Kanama olmadığı sürece sıkıntı yok dedi

Benimde kasık karın agrim coktu simdi yok arada bi sag sol kasigim sizlayip geciyor
Goguslerim acimiyor sadece sabahlari 5 dk kadar hassaslasip geciyor
Mide yanmam ve arada bulantim var ama kusacak kadar degil
Bence herkeste ayni belirtiler olmuyor
Bide rahim yeterince genislediyse agrilarin bi sureligine gecmesi normal bence

Bende aynı senin gibiyim bende yarın 6+4 oluyorum benimde randevum var bakalım inşallah kalplerimizi duyar geliriz ❤️

Bu dördüncü gebeligim hepsinde de işkence çektim bu biraz supriz oldu aslında korundugumuz halde oldu ve aynı 5 haftadan beri çekiyorum
Prilam kullansanıza biraz toparlarsınız. Ama onun sırrı sabah 2 akşam 2 içmekmiş. 2 gün bu şekilde kullanınca 3. Günden itibaren artık bulantılar kesiliyormuş. Ben 2022 Şubat annelerindendim oradaki o zaman kullanan arkadaşlarım söylediler ❤️

Prilam kullansanıza biraz toparlarsınız. Ama onun sırrı sabah 2 akşam 2 içmekmiş. 2 gün bu şekilde kullanınca 3. Günden itibaren artık bulantılar kesiliyormuş. Ben 2022 Şubat annelerindendim oradaki o zaman kullanan arkadaşlarım söylediler ❤️
Bu prilam nedir hap veya şurup falan mi

Kızlar , 8+0 şu an , çok şükür mide bulantısı vs yaşamıyorum ama süpürge yaparken , vileda yaparken çok ağır bel ağrısı çekiyorum sanki belim ayrılıyor normal mi sizde yaşıyor musunuz bu durumu 🫠

Bilmiyorum sanırım kistte olabilir net konuşmadı doktor korkutmamak için ama umarım ilerlemez 🥺😞
Banada 5. Haftada baktığında doktor yumurtalık kisti oluşumu olabilir ama olmayadabilir tam seçilemiyor demişti ve ara ara sağ kasığımda değişik bir ağrı oluyor kist var mı yok mu bilmiyorum ama var oldugunu farzetseler bile gebelik boyunca zaten kiste dokunmayacaklar. Sadece takipte olursunuz hiç endişe etmeyin bence sizinki sürece bağlı bir ağrı ve yakın zamanda tamamen kesilecek☺️

Burda kan testi pzt carsamba yapiliyor acaba o zamanlar mi gitsem belki kan da alirlar
Bugun gec kaldim kani sabahtan aliyorlar cunku 😦
Aynen öyle yapabilirsiniz beni sağlık ocağında bir hemşire aradı tansiyon boy kilo ölçümü aldılar ayda bir gidip kan tahlillerini yaptırcam rutin olarak. İsterseniz önden gidin kayıt açtırın isterseniz kan tahlili ile beraber yaptırın ben kanla beraber yaptırmıştım iki iş olmasın diye

Güzel haberlerinizi bekliyoruz bence sevinmelisiniz ne güzel ağrısız sızısız geçer inşallah

Benim yek bir tarafta oluyor ama ağrı yine de o yırtılma ağrısı olabili

Bilmiyorum sanırım kistte olabilir net konuşmadı doktor korkutmamak için ama umarım ilerlemez 🥺😞
çok geçmiş olsun benim 2. gebelikte yumurtalığımda corpus luteum kisti var demişti doktor keseyi gördüğümüzde ama o kist progesteron salgılıyormuş sonra kayboldu zaten kalp atışlarını duymaya gittiğimizde.. sadece ilişki yasak demişti sonra geçti zaten.. benim o zaman ağrılarım olmuştu ama..

X