2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar bu 2023 Aralık anneleri ne kadar aktif biz niye böyleyiz ya çok sakin sakin ilerliyor 😂😂😂
Ben oturup bir araştırma yaptım. Neredeyse tüm mesajları stalkladım ve 200. Sayfaya kadar aralıklı olarak okudum. Neredeyse herkes 11.haftayı geçtikten, bebeklerini ultrasonda gördükten, kalpleri dinledikten , ikili testlerini hallettikten ve benim için en önemlisi :) mide bulantıları geçtikten sonra normal hayata dönüp bişeyler araştırmaya başlamışlar ki çok normal 🤣

Onlarda 200. Sayfalarda hep bizim bahsettiğimiz şeylerden bahsetmişler. Yok oram ağrıyor, buram böyle sizde de öyle mi? Birşey yiyemiyorumlar, yok keseyi gördüm bebeği göremedimler…hep beraber normaliz yani 🤣🤣🤣🧿

Hamile yastığından başlayalım olmadı :) Bu arada sırt üstü yatıyor musunuz bu aralar? Ben yanlara ve sırt üstüne yatıyorum.

çok sevindim... kayboluyor zamanla ama ağrı yapmıştı evet.. iyi bir şey hatta ben araştırmıştım... dış gebelik geçirince çok korkmuştum hatta.. ben de yarın kese görmeye gideceğim inşallah görünür.. cumartesi 951 çıktı değerim 4 bini geçmiştir büyük ihtimalle 5-6 bin arası olmuştur diye düşünüyorum.. dış gebelik ağrılarım yok inşallah normaldir... yarın öğlen belli olacak.. hepimizin hakkında hayırlısı olsun.. ben 2013 mayıs annesiyim hatta oradaki arkadaşlarla buluşup görüşmüştük bile inşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız...
İnşallah daha ciddi bir şeye dönüşmeden geçer. Yoktur inşallah ben de 1048 değerini gördükten 3 gün sonra gittiğimde keseyi görmüştüm 🙏🏻❤️

Yaa evet di mi 😅 bu planlı değildi ama sürpriz oldu bize de, üstelik bugün de kese görmeye gittim ikizmiş 🥹
Yaaaa, maşallah size🥰Rabbımin mucızesı dıyorum, saglıcakla kucagın al ınsallah canımm, ben de 6+6yım bugunn, kalp atısını duydum, ınsallahh saglıkla devam eder hayırlısı ıle kucagıma alırım bu sefer❤️🙏🏻 grupta bır ben kaldım 🙈

Ben oturup bir araştırma yaptım. Neredeyse tüm mesajları stalkladım ve 200. Sayfaya kadar aralıklı olarak okudum. Neredeyse herkes 11.haftayı geçtikten, bebeklerini ultrasonda gördükten, kalpleri dinledikten , ikili testlerini hallettikten ve benim için en önemlisi :) mide bulantıları geçtikten sonra normal hayata dönüp bişeyler araştırmaya başlamışlar ki çok normal 🤣

Onlarda 200. Sayfalarda hep bizim bahsettiğimiz şeylerden bahsetmişler. Yok oram ağrıyor, buram böyle sizde de öyle mi? Birşey yiyemiyorumlar, yok keseyi gördüm bebeği göremedimler…hep beraber normaliz yani 🤣🤣🤣🧿

Hamile yastığından başlayalım olmadı :) Bu arada sırt üstü yatıyor musunuz bu aralar? Ben yanlara ve sırt üstüne yatıyorum.
Ben sol yana yatmaya çalışıyorum arada sağa döndüğümde oluyor düz yatmamaya dikkat etmeye çalışıyorum elimden geldiğince

Şuan daha cok erken, karın buyuyunce sırt ustu yatmak sorun olabılır gerılmeden dolayı, keyfınıze bakın nasıl rahat edıyosanız o sekılde yatın sımdılık, yuzustu bıle bısey olmaz suan ☺️ ben ıgne yaptırırken hep korkuyordum ama hemsıre guzel guzel acıkladı ☺️

Şuan daha cok erken, karın buyuyunce sırt ustu yatmak sorun olabılır gerılmeden dolayı, keyfınıze bakın nasıl rahat edıyosanız o sekılde yatın sımdılık, yuzustu bıle bısey olmaz suan ☺️ ben ıgne yaptırırken hep korkuyordum ama hemsıre guzel guzel acıkladı ☺️
Doktor banada yüzüstü yatabilirsin dedi

Ben hep sagima yatiyorum belim cok agriyor duzde yatiyorum sonra yine saga donuyorum sola hic yatmadim nedense sola donunce rahat edemiyorum🤷‍♀️

Kız Allah seni 😂😂 ay inşallah bizde o günlere gelelim de konuşuruz anam 😂😂 valla ben her türlü yatıyorum ya pek ona dikkat etmiyorum şuan etmemiz gerekiyor muymuş 😂 bu arada bugün doktor kontrolüm var nolur dua edin hayırlısıyla kalp atışını duyayım 🥰

Kız Allah seni 😂😂 ay inşallah bizde o günlere gelelim de konuşuruz anam 😂😂 valla ben her türlü yatıyorum ya pek ona dikkat etmiyorum şuan etmemiz gerekiyor muymuş 😂 bu arada bugün doktor kontrolüm var nolur dua edin hayırlısıyla kalp atışını duyayım 🥰
İnşallah duyarsın 🥰❤️

Bu aşamada önemli değil bence. Dün gittiğim doktor bana yüzüstü yatabilirsin dedi ben de zaten yatıyorum diyorum 😄😄 ilerleyen haftalarda ama önemli olabilir

Bende bol bol yüzüstü yatmaya çalışıyorum 2-3 ay sonra bitecek doğum sonrasına kadar yatamam diye 😂
Dkdlsllsdl ben de aynı bu şekilde düşünüyorum. Annem falan yan yatmaya alış diyor. Diyorum aman nasılsa sonra istesem de yatamam 😄

Dkdlsllsdl ben de aynı bu şekilde düşünüyorum. Annem falan yan yatmaya alış diyor. Diyorum aman nasılsa sonra istesem de yatamam 😄
Evet ya ben ilkte en çok onu özlemiştim son aylar zaten mecbur yan yatılıyor sırt üstü de zor oluyor dönmek zaten işkence olacak keyfini çıkarın şimdi kızlar dr kontrolde bu tarafa dikkat et va demediği sürece kafanıza göre takılın

Kızlar aranızda daha önce düşük yapan var mı ? Varsa yardımcı olabilir mi ? Dün kanlı nişan geldi 3 4 saat az az kanama oldu bel ve rahmin olduğu bölgede ağrım var. Bugünde sabah kalktığımdan itibaren lekelenmem oluyor. Düşük mü yapıyorum bilmiyorum 😶

X