2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
İnşallah sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi. Sözleşmem var işte 6 aylık işyerimle yoksa bana kalsa bırakmıştım bebeğimi kucağıma alana kadar. Ancak şöyle bir şey düşünüyorum eldiven içinden bir kat pamuklu eldiven giyerek çalışsam nasıl olur acaba. Öyle de deneyelim bakalım. Ya da işyerimle konuşup doğumdan sonra çalışırım desem mi. Hiç bilemiyorum ya ne yapacağımı. Ellerim mahvoldu kaşıntı su toplama kızarıklık herşey var. Seninle dertleşmiş oldum hakkını helal et canım.

Çok geçmiş olsun, gebelikte hiç bi alerji ilacı güvenli olmadığını söyledi hepsi c grubuymuş sanırım. Keşke kullanılabilecek bir şey olsaydı baya zor oluyor böyle de
Teşekkür ederim keşkee. Bir tek ben çekmiyor muşum bu allerjiden. Tek olmadığımı öğrendim bugün. Umarım atlatırız bu günleri de.

Eklentiler

• IMG-20230723-WA0010.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG-20230723-WA0011.jpg
    137,1 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG-20230723-WA0012.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG-20230723-WA0015.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG-20230723-WA0016.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG-20230723-WA0009.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG-20230723-WA0013.jpg
    130,5 KB · Görüntüleme: 54
Teşekkür ederim keşkee. Bir tek ben çekmiyor muşum bu allerjiden. Tek olmadığımı öğrendim bugün. Umarım atlatırız bu günleri de.
Yok yook inanın ne çektim kaç aydır ama bebişim için katlanmaya çalışıyorum. Çok araştırdım inanın kullanmamak daha iyi olacaksa kendim çekerim napalım ana yüreği bu arada sizinde hapşırık burun akıntısı probleminiz varsa denediğim doğal yöntemlerden birini önerebilirim. Nane Yağı burnumun kenarlarına bir damla sürüyorum hapşırıklarımı azaltıyor sanırım damarlarda etki ediyor

Yıkanınca ıpler ayrısmaz de mı bırbırınden, tüylenme yapar mı kı, cok tatlı, denesem mı

Ben valla hiç rahat edemedim benim yaşadığım yerin insanı aşırı tuhaftı hiç uyumda sağlayamadım. Zorunlu hizmetim dolduğu gibi kendimi Ankara’ya attım
İnşallah seneye bizimde Ankara'ya çıkar tayinimiz hep birlikte amin diyebilir miyiz

A
ay ben de alerjik rinitten çekiyorum. Her eczanede olma ama nano gümüş sprey var hamilelikte de güvenli onu kullanıuorum bi nebze iyi geliyor

Benim parmak aralarında egzema oluştu kaşıntı maalesef (( İşimden dolayı o da sanırım. Tırnakta çalışıyorum kimyasal eldivenle temasa geçip derime geliyor sanırım. Pamuklu eldiven varmış ondan giyip sonra normal tek kullanımlık eldiveni giyip denerim artık. Teşekkür ederim desteğiniz için

Kızlar bebişlerin hareketini hisseden var mı? Doktor ilk bebek olduğu için daha 4 hafta sonra filan ancak hissedersin dedi. İkinciden sonra erken hissediliyomuş tecrübeli anneler söylesin nasıl bi his
Ben yavaştan hissediyorum 4-5 kere hissettim. Özellikle yemek yedikten sonra uzanın o zaman sanki balık yüzmesi gibi seğirme şeklinde hissediyorum. Sizin şuan kaç haftalık? Benim 14 haftalık.

Yıkanınca ıpler ayrısmaz de mı bırbırınden, tüylenme yapar mı kı, cok tatlı, denesem mı
Dene canım yıkama derecesi falan vardır , hiç denemedim açıkçası yıkamayı. İpin tanesi 32 TL 100*100e 8 adet gidiyor. En sıkı model sarısı ve turuncusu. En güzel model turuncusu. Turuncu modelden yapacağım

Ben yavaştan hissediyorum 4-5 kere hissettim. Özellikle yemek yedikten sonra uzanın o zaman sanki balık yüzmesi gibi seğirme şeklinde hissediyorum. Sizin şuan kaç haftalık? Benim 14 haftalık.
14+6 dayim ben, arada biseyler oluyor gibi ama ben bagirsak hareketine yoruyorum ayirt edemiyorum henuz. Ama karnim bazen bi tarafa dogru sisik oluyor arada o yer degisiyor oradan anliyorum pozisyon degistirdigini

Kızlar bebişlerin hareketini hisseden var mı? Doktor ilk bebek olduğu için daha 4 hafta sonra filan ancak hissedersin dedi. İkinciden sonra erken hissediliyomuş tecrübeli anneler söylesin nasıl bi his
Ben henüz hissetmedim canım, arada kendimi yolluyorum ds yok yani bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…