2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aynen canım midyatta da yok malesef benim gittigim özel muayenehanesi doktorun. Batman'da veya diyarbakırda olsaydık o zaman Ankara'ya gitmezdim dediğin gibi yeterli imkan var oralarda. Batman'a gezmek için gittigimde çok şaşırmıştım batıdaki bir çok şehirden daha gelişmiş ve büyüktü ben çok beğenmiştim gerçekten

Batman için aynı şeyi söyleyemeyeceğim kiralar için. Burada evler de kiralar da çooook fahiş fiyatlarda. Batman biraz zengin kesim, burada genelde petrol ve ticaret yapıldığı için genel olarak zengin bir memleket. Herkesin altında son model araba, iphone dışında telefon çoook nadir görürsün. Hastaneleri kalabalık ama temiz, misafirperverlik gerçekten hat safhada. Ulaşım çok kolay her yere genel olarak 15-20 dk mesafe.

Kızlar bu arada alışveriş yapmaya başladınız mı? Ben zıbın alt üst takım hastane çıkış seti battaniye falan aldım şimdilik, fiyatlar baya uçuk ama bekledikçe daha da artar diye almaya başladım yavaştan küçük parçaları. E bebekte dönem dönem indirim oluyor onları takip edip uyguna alıyorum genelde:)

Olur da işiniz düşerse acil bir şey gerekirse çevremiz fazlaca geniş, her türlü yardımcı olabiliriz. Kapılarımız da her zaman açık

Benim ev kiram 1200 tl şuanda eylülde zam gelecek ama zam gelse de her türlü uygun burada en pahalı kira 3.500 civarıdır tahminimce

Antikolik biberon aldın, zıbın aldım, hastane çıkışı aldım 5li. İsme karar verince isimli yaptıracağım. Bugün beşiği alacağız inşallah. Hediye anahtarlık için ip aldım aynı renklerde kendim yapacağım. Ve bu battaniye setinden yapacağım

Eklentiler

• 01756fa4-1999-4943-bf70-7771179022d7.jpeg
    97 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_4594.jpeg
    182,6 KB · Görüntüleme: 46
Şuana kadar sadece bebek bezi aldım, oğlumda 8 aylıkken toplu alışveriş yapmıştım, hatta hiç internetten sipariş vermemistim, ebebek ve civil den kendim bakarak almıştım bı çok şeyi, bir gün de karnım burnumda Eminönde havuzlu hana gidip a'dan Z'ye her şeyini almıştım. Şimdi yine çok bişey almayamaya çalışıyorum, ama fiyatlar nerdeyse günlük güncelleniyor. Aralık ayına kadar her şey iki katına çıkar, ben de alacağım her şey için altın yapıyorum. Taksitli alışverişi pek kullanmam zaten ben sonra ipin ucu kaçıyor. Stok olarak sadece bebek bezi stokluyorum

Biz odasini boyayacagiz inşallah, özel dolap yaptiriyoruz mobilyacimiza
Besigi annemler almak istedi
Ama bezdir biberondur daha almadik hic
Ama evde bi pike, 2 zibin, 1 takim, 2 minik tisört var zamaninda gebe degilken begenip almistim tontis gelince giyer diye totem yapmistim boyle magazalarda vs indirim gorunce paylasalim kizlar örn; ebebekte 2li zibinlar su fiyata dusmus diye paylasalim iyi olur

Kızlaar burç konuşmuşsunuzz :) ben inşallah erken doğum olmazsa yayı atlattım bir yay bebeği yeğenim var 2.5 yaşında , böyle bir şey olamaz yaa, bebekliği böyleyse ergenliği filan düşünemiyorum

Ben yengeç burcuyum, oğlak ya da kova olacak gibi.İkisiyle anlaşırım diyorum artık ne gelirse ilk doğumum 39 haftalıkken oldu, bu da o civarda olursa kova :)

Yaa kendin yapabilir misin maşallah valla ben hiç anlamam ama annemde bebeğime çok güzel bir battaniye ördü

Modeli varsa at bakayım canım biz de yaptırmayı düşünüyoruz dolabı

Çok severim işlemeyi, uğraşmayı. Zaten battaniye setinin satışını yapıyorum model fikirlerine açığım, varsa resmi at bakayım canım
Buna benzer bir model yaptı canım tığ ile :)

Eklentiler

• Screenshot_20230723_164121_com.dolap.android.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20230629_222637_com.dolap.android.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 36
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…