Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

16. Hafta kontrolünde vajinal muayene mı yapılıyor bunun için? Henüz gitmedim ekstra hazırlıklı gideyim

Ayyy panik atağım var iğne aşı nefret ederim bayılırım bir de. Kan almalar zaten çok zorlu geçiyor bir de bu aşı derdi var korkuyorum arkadaş ben

Çok geçmiş olsuun. Kışa geliyor hamileliğimiz umarım sağlıcakla atlatırız süreci
Bana 16. Haftada vajinal bakacağım dedi canım. Her doktor aynı şekilde mi ilerliyor bilmiyorum ama.

Bu gün kontrolum vardı kizlar ve güzel şeyler duymadım ... Bebek kesesinde ayrılma başlamış .. aile içinde ufak çaplı bir stres geçirdim sanirim bu tetikledi Progestana başladım var mı bunu yaşayan kesenin yarısında ayrılma var . 3 hafta dinlenip hiç bir iş yapmamam gerektiğini tuvalette dahi ikinma kesinlikle dedi doktorum toparlar dedi başından geçen varmı?
Canım çok geçmiş olsun. Bende ilk kez duydum bunu. Güzelce dinlen gerçekten hiç birşey yapma. Benimde kanamam olduğunda 3 hafta yattım suyumu bile kendim alamadım. Zor bir süreç ama geçiyor. Bir de bebekle ilgili şeyler düşünüp kendine strese sokmaman çok önemli. Kafanı oyalayacak şeyler oku ya da izle. Stresten ve hareketten uzak dur. Dualarımız seninle. Toparlayacaksın eminim 🙏🏻

maya91 maya91 sen bensin bu konuda. Kızlara pembe erkeklere mavi biraz fazla dayatılıyor gibi geliyor bana da mesela ben çocukluktan beri mavi aşığımdır . Şimdi kızım için de soft renkler alıyorum yeşiller ekrular Mavi buluyorum altında erkek yazıyor nedense Pembenin bir iki tatlı tonunu alıcam mecbur çünkü En çok oradan seçenek koymuşlar
ben de mavi çok severiim, hatta cinsiyet belli değilken mavinin çok tatlı bi tonunda patik bulup almıştık dedim kıza da giydiririm yani. Ama genelde hep soft tonlar almaya çalışıyorum ben de
Ay aynı durumdayım resmen umarım dökülürler sonra ya çok çirkin 😄
doğumdan sonra geçiyor diyorlar ama geçmezse artık lazer tek çare hahaa

Benim oluyor canm kesede ayrilma başlamış işte birde sırtıma vurdu ağrısı cok
Benimde birkac gündür sırtım cok kötü ebeyi aradım ama vajinal mantar olabilir akıntıyı takio et dedi. Sırt ağrısı icinde bebek büyüyor bu ağrılar cok normal 24,28 hafta arası yine bir ağrı atağı gecireceksin bunlar normal dedi. Kese ayrılması ne demek acaba. İnşallah kötü birsey değildir cok gecmis olsun

Doktor dedi ki bir oda düşün sarsintida duvarlarinin çatladıgi. Buda öyle bişey kesenin etrafında boşluklar var yani ultrason kâğıdınız varsa bakın kenarlar beyaz normaldir benimkinin kenarlar siyah ve boşluk . Bnmde ilk defa başıma geliyor ilacımı içip uzanıyorum dünden beri
Çok geçmiş olsun doktorunuz düzelir dediyse hiç korkmayın dediklerini uygulayın inşallah güzel haberler alırsınız 🌸

X