2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim hiç böyle becerilerim yok, sadece oğlumun doğumunda hediyelikleri kendim hazırlamıştım malzemeleri alıp ama örgüydü danteldi hiç yapamam, tığ ve şiş nasıl tutulur onu bile bilmiyorum

Ben valla hiç rahat edemedim benim yaşadığım yerin insanı aşırı tuhaftı hiç uyumda sağlayamadım. Zorunlu hizmetim dolduğu gibi kendimi Ankara’ya attım

Batman gitmediğim tek şehir sanırım güneydoğu ve doğu Anadolu da. Bilemiyorum o yüzden

Canım yengeç en sevdiğim burç

Çok geçmiş olsun, gebelikte hiç bi alerji ilacı güvenli olmadığını söyledi hepsi c grubuymuş sanırım. Keşke kullanılabilecek bir şey olsaydı baya zor oluyor böyle de

Çok geçmiş olsun, gebelikte hiç bi alerji ilacı güvenli olmadığını söyledi hepsi c grubuymuş sanırım. Keşke kullanılabilecek bir şey olsaydı baya zor oluyor böyle de
Alerji ilaçları çok ağır, direk merkezi sinir sistemini etkileyen güçlü ilaçlar zaten. MS ya da epilepsi hastalarının alerji ilacı kullanılmasına bile izin verilmezken hamilelikte kullanılması çok imkan dahilinde değil zaten, aynı şekilde soğuk algınlığı ilaclari çok basit ilaclarmis gibi görünüp abtibiyotiklerden çok daha riskli hamilelikte. Usutmemeye dikkat etmek lazım :)

Kızlar bunlar da youtubeta var. Bir de bunlara şiş, tığ gerekmiyor. Kendiliğinden ilmekli, ellerinizle örüyorsunuz, yapımı da çok eğlenceli, 4-5 saatte bitirilebilir. İpleri de yumuş yumuş çok da sıcak tutuyor. Bence herkes de olmalı

Eklentiler

• IMG_3902.jpeg
    164 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_3058.jpeg
    255,9 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_4590.jpeg
    194,1 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_1668.jpeg
    198,9 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1441.jpeg
    184 KB · Görüntüleme: 29
Evet etki mekanizması çok genişmiş ben önceden hep kullandığım için kullanmamak ağır geldi vücuduma hapşırmaktan helak oldum. Belli bir şeye de çıkmadı zaten hava bir anda ısınsa soğusa veya azıcık bir koku olsa hemen başlıyor. Hele uykudan uyanınca teşekkür ederim cevabınız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…