Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın canımm, ay ne zaman olcaz kii acaba

Günaydıın canım, tekrardan geçmiş olsun yat dinlen ve pozitif ol başka yapabilecek bir şeyimiz yok maalesef. Ama bebişlerimiz güçlü merak etme :)
Sağol canım benim 🌷 güzel dinlenme imkanım oldu ve gerçekten eş desteğinin önemini anladım şu süreçte. Simdi kendisi hasta oldu ben ona bakıyorum gerçi 😂

Günaydın hanımlar 🌸
Yaklaşık 4 gündür perişan bir haldeydim, ateşim bir türlü düşmedi ve felaket gribal bir enfeksiyon geçirdim. Cok şükür bugün ateşim gecti sadece burun akması ve öksürük kaldı. Umarım bebiş bu süreçte fazla etkilenmemiştir diye dua ettim hep fakat yine de endişelenmeden duramıyorum 😢
Geçen hafta üçlü test için kan verdim, bugün yarın sonuçlar çıkacak ozamana kadar hastaneye gitme imkanım da yok. Sağlığınıza çok dikkat edin aman diyeyim özellikle çalışan kızlar maske olmadan toplu kalabalıklara karışmayın :KK43:
Gecms olsn cnm. Ne kullandin nasl atlattin gribi

Günaydım güzel anneler 🥰 yoğunluktan çok fazla giremiyorum takip edemiyorum yazılanları maalesef.. Biz 18+2 haftalık olmamıza rağmen halen kızımın hareketlerini hissedemiyorum... Arada bir göbeğin altında pıt pıt bir şey atıyor ya da çok fazla guruldama hissinden başka bir şey yok bende. Dr daha önce 24 haftaya kadar hissedemezsen de korkma demişti. 20. Haftada ayrıntılı ultrasona gireceğiz. Kalp atışını duymak hareketlerini görmek insanın içini rahatlatıyor. Bu arada fetal dna yaptırdığım için 2 ve 3'lü tarama istemedim, dr da fetal zaten hepsinin üstünde detaylılığa sahip dedi. Hepimizin güzel süreçleri olsun ve hepimiz sağlıkla sıhhatle alalım yavrularımızı kucağımıza inşallah 🥰🥰

Kızlarr günaydın, Bana Doktorum 23-24. haftada tetanoz aşısını yaptırırsın , birkaç doz derler ama gerek yok tek doz yeter demişti. siz nasıl düşünüyorsunuz ?

Kızlarr günaydın, Bana Doktorum 23-24. haftada tetanoz aşısını yaptırırsın , birkaç doz derler ama gerek yok tek doz yeter demişti. siz nasıl düşünüyorsunuz ?
normal de gebeler için 2 doz diyorlar ama doktorun ne derse ona uy tabii

Bu gün kontrolum vardı kizlar ve güzel şeyler duymadım ... Bebek kesesinde ayrılma başlamış .. aile içinde ufak çaplı bir stres geçirdim sanirim bu tetikledi Progestana başladım var mı bunu yaşayan kesenin yarısında ayrılma var . 3 hafta dinlenip hiç bir iş yapmamam gerektiğini tuvalette dahi ikinma kesinlikle dedi doktorum toparlar dedi başından geçen varmı?
Keseden mi plesantadan mı ayrılmaya başlamış,keseyi duymadım ama plasentayı duydum benim bir yakınımının başına geldi ama mucize bir şekilde bebek yaşadı ve sağlıklı bir şekilde kucağına aldı,içini ferah tut yat dinlen ilaçlarını düzenli iç ,Allahım yardımcın olsun

Günaydın canımm, ay ne zaman olcaz kii acaba

Günaydıın canım, tekrardan geçmiş olsun yat dinlen ve pozitif ol başka yapabilecek bir şeyimiz yok maalesef. Ama bebişlerimiz güçlü merak etme :)
Kuzum sağlık ocağı 20. Haftada çağırdı beni. 18- ile 22 hafta arasında oluyormuşuz sanırım

Gecms olsn cnm. Ne kullandin nasl atlattin gribi
Sağol kuzum, sabah akşam birer parol içtim ateş ve bogaz ağrısı için, acile gittiğimde maalesef başka bir ilaç vermeyeceklerini söylediler. Gün içerisinde 3 kez ballı süt içtim ve sürekli meyve yedim, bugün çok çok daha iyiyim 🌸

Sağol kuzum, sabah akşam birer parol içtim ateş ve bogaz ağrısı için, acile gittiğimde maalesef başka bir ilaç vermeyeceklerini söylediler. Gün içerisinde 3 kez ballı süt içtim ve sürekli meyve yedim, bugün çok çok daha iyiyim 🌸
Canım çok geçmiş olsun ben de dün yarım saat içinde aynı senin gibi oldum genzim yanıyor burun akıntısı öksürük falan🥺 ateşim çok az vardı parol içtim düştü ama inanılmaz halsizim. Senin dediğin gibi yapayom ben de mandalina ballı süt falan yer içerim. İlaç içememek çok kötü. Senin de iyi olmana sevindim🥰

Canım çok geçmiş olsun ben de dün yarım saat içinde aynı senin gibi oldum genzim yanıyor burun akıntısı öksürük falan🥺 ateşim çok az vardı parol içtim düştü ama inanılmaz halsizim. Senin dediğin gibi yapayom ben de mandalina ballı süt falan yer içerim. İlaç içememek çok kötü. Senin de iyi olmana sevindim🥰
Sağol canım benim sana da kocaman geçmiş olsun… tek çare yatmak dinlenmek ve iyi beslenmek 🥹

Eklentiler

• Ekran görüntüsü 2024-10-08 102413.jpg
    Ekran görüntüsü 2024-10-08 102413.jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 22
Bu gün kontrolum vardı kizlar ve güzel şeyler duymadım ... Bebek kesesinde ayrılma başlamış .. aile içinde ufak çaplı bir stres geçirdim sanirim bu tetikledi Progestana başladım var mı bunu yaşayan kesenin yarısında ayrılma var . 3 hafta dinlenip hiç bir iş yapmamam gerektiğini tuvalette dahi ikinma kesinlikle dedi doktorum toparlar dedi başından geçen varmı?
Çok geçmiş olsun bende ilk defa duydum ne olduğunu bilmiyorum umarım en kısa sürede toparlarsınız bol bol dinlenin 🙏🏻🌸

Günaydın hanımlar 🌸
Yaklaşık 4 gündür perişan bir haldeydim, ateşim bir türlü düşmedi ve felaket gribal bir enfeksiyon geçirdim. Cok şükür bugün ateşim gecti sadece burun akması ve öksürük kaldı. Umarım bebiş bu süreçte fazla etkilenmemiştir diye dua ettim hep fakat yine de endişelenmeden duramıyorum 😢
Geçen hafta üçlü test için kan verdim, bugün yarın sonuçlar çıkacak ozamana kadar hastaneye gitme imkanım da yok. Sağlığınıza çok dikkat edin aman diyeyim özellikle çalışan kızlar maske olmadan toplu kalabalıklara karışmayın :KK43:
Ay çok geçmiş olsun bu süreçte hastalık çok zor oluyor insan gerçekten perişan oluyor bende iki hafta önce öyleydim kemiklerim ağrıyordu ayağa kalkamıyordum resmen umarım bir daha olmayız 🙏🏻🌸

X