Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Kızlarcım tekli göğüs pompasında avent mi lansinoh mu ikisinden birini sececeksek. Arastıranlarınız vardır mutlaka beni bi aydınlatırsanız sevinirim biraz hazıra koncam ama😂
Ben kiwi aldım denediğimde de iyi vakumluyordu. Fiyat performans açısından iyi gibi. Ama sen eczanede mi satıyorsun oradan mı almak istiyorsun öyleyse ikisinden biri tabi 😅

evet aynisi benimde ne tarafa donsem o tarafimda deri yirtiliyor gibi bunaldim cidden. gun saymaktan gunler de gecmiyor vallahi. bir sure sonra artik yatak batmaya basliyor bana psikolojik olarak yorgan yastik ne var atasim geliyor bu seferde usumeye basliyorum ya boyle neresinden tutsam elimde kaliyor
sicak su torbasi yapip sicakliyorun torbayi atiyorum bacagim boyle bir garip yine aliyorum yerden ayagima koyuyorum bacak arama koyuyorum olmuyor atiyorum derken torba soguyor ay var ya sabah kdar boyle
yatis seklimi degistiriyorum biraz da ayak tarafina yatayim diye kafam sabuna carpiyor falan ya sabun da var yatakta 🤣🤣
esim kaciyor gece oglanin yaninda uyumaya
Gülmekten gözümden yaş geldi 🤣🤣 benim de sürekli bi sabun düşüyor bi yastık düşüyor aynı durumlar resmen ya 🤣 ablam son aylarda oturarak uyuyorum diyordu sanırım o seviyeye geçicem ben de

Kızlar nasılsınız?
Doktordan çıktım. Bebek adet tarihine göre tam 30 haftalık. Doktor kafası 33 gibi gidiyor dedi. 3 hafta önde büyükmüş 🙄 babasıda küçük kafalı sayılmaz gerçi…
Benzer durumu yaşayan var mı?
Kilo olarak 1640gr boy 41 cm dedi.
Geçen hafta gittiğim doktor bebeği 33 haftalık ölçmüştü kilosuna 1950 gr demişti hatta sorgulamıştık…
Ultrasonlarda da farklılık gösteriyor sanırım…
Bu arada benim doktorum artık iki haftada bir gelirsin son aylar yakın takip ediyoruz dedi

Aynı aynı vallahi aynı. Midemde sırtımda da keskin keskin ağrılar. Sanki aynı noktayı bir şey deliyor gibi. Daha da zaman çok ya napıcaz cidden nasıl geçecek 2 ay ☹️ Bazen 37-38de gelişimini tamamlasa da kendiliğinden doğsa diye geçiriyorum içimden. Sonra da bencillik yapıyorum diye kendime kızıyorum bebek için 1 gün 1 gün sen kendini düşünüyorsun diyorum 😞
Ya ben de benimki bir an önce dönse de 38 de falan gelsin diye dua etmeye başlasam diye düşüyordum☺️ hiç de bencillik diil bence ya 38 zaten artık zamanı gibi birsey bir cok kadın o haftalarda doguruyor, bebiş cok minnak diilse kilo da gelişim de gayet yeterli olur o haftada gibi geliyor bana. Hayırlısı olsun diyelim ☺️

Gülmekten gözümden yaş geldi 🤣🤣 benim de sürekli bi sabun düşüyor bi yastık düşüyor aynı durumlar resmen ya 🤣 ablam son aylarda oturarak uyuyorum diyordu sanırım o seviyeye geçicem ben de
sabun zaten yatakta olay 😂 gece esim oglumun yatagina kacmis oglumda benim yanima gelmis anne bu sabun ne diyor gece bana. yatakta zaten cep telefonum sabunum, ekstra yastiklarim sicak su torbam hersey var bas ucumda atistirmaliklar ve su ,orda bir yasam alani kurdum sabahliyorum

Ben kiwi aldım denediğimde de iyi vakumluyordu. Fiyat performans açısından iyi gibi. Ama sen eczanede mi satıyorsun oradan mı almak istiyorsun öyleyse ikisinden biri tabi 😅
Valla ecza depolarında cok pahalı. Amazondan alıcam orda bize gelişinden ucuz. Bildigim markalar diye ikisinden birini alayım demiştim. İlk cocukta milkway diye bir marka getirmiştik eczaneden ilk zamanlar cok iyiydi cekiş sonradan yavaşladı gibiydi. 2. Bana yapışık bir bebekti zaten ayrılamıyorduk durmuyordu bir de 3-4 aylıkken pandemi patladı hiç lazım olmadı pompa almadım. Ama bunda lazım olur büyük ihtimal

Yanlar görselde de öyle biraz yamuk duruyor canım bence de doğal olduğundan. Çok muntazam olsa doğallığı sorgulanır zaten plastik mi falan dersin. Rengini dert etmiyorsan bence kullanılır ben olsam iade etmezdim geri çok da tatlı ayrıca 🫠 Bebiş için miydi bu?
Bebiş için aynen kirliler ya da oyuncaklar için kullanırım demiştim, mağazada stok yoktu görerek alamadım. Eski gibi duruyor sanki bi de yamukluğu sıktı canımı

sabun zaten yatakta olay 😂 gece esim oglumun yatagina kacmis oglumda benim yanima gelmis anne bu sabun ne diyor gece bana. yatakta zaten cep telefonum sabunum, ekstra yastiklarim sicak su torbam hersey var bas ucumda atistirmaliklar ve su ,orda bir yasam alani kurdum sabahliyorum
Ben il değiştirdim yanımda hamile yastığım termosum falan bir arabaya binişim var 🤣 kavimler göçü şeklinde yatak modumu taşıdım tamamen 😁😁

Bebiş için aynen kirliler ya da oyuncaklar için kullanırım demiştim, mağazada stok yoktu görerek alamadım. Eski gibi duruyor sanki bi de yamukluğu sıktı canımı
Görsele bak gelene bak ya çok haklısın canını sıkmakta. Ben olsam sanırım iade ederdim internette yapan yerler çok var. Efsane modeller bulunuyor istersen bi göz atabilirsin. Ben beşik için bakmıştım da zara muadillerini hep bulmuştum

aslinda tahmin ettim damarlari acar kan akisini hizlandirir diye bacak masaji da oyle sanirim. ben bunlari hic bilmezken ilk gebeligimde cahil cesaretiyle hepsini yapmistim sukur birsey olmadi tabi, bu sefer daha bilincli hareket ediyorum. kisa tutup cekiyorum dizime yakin koyuyorum esime de bacagima masaj yaptiriyorum ama arayi baya actim odeme iyi geliyor rahatlatiyor ama bir yandan da doguma yakin haftalarda oneriliyor aslinda dogumu hizlandirmasi adina.
arkadasim hem masaj hem sicak kuvet hem akapunktur yaptirmisti kolay dogumu olsun diye 38. haftasinda kolayca suni sanci falan almadan dogurdu acilmasi da cok iyi oldu.
Aslinda ertelemek lazim boyle seyleri en azindan 37. haftaya kadar falan ama ben cook kontrollu bir sekilde yapiyorum rahatlamak icin
Korkacağınız birşey yok o zaman kontrollü ve bilinçli bi şekil de yapıyorsunuz o kadarı da zarar vermez diye düşünüyorum ona bakarsak o zaman soğan maydanoz bunlarıda tüketmemek lazım hemen kolayca olmaz. Çok sık olmazsa sorun olmaz bence

Biraz deforme olmuş gibi . İndirimden aldıysan olur da eğer normal fiyattan aldıysan ben olsam gönderirdim . İade edip başka al bence ucuz olduğunu düşünmüyorum :)

Kızlar nasılsınız?
Doktordan çıktım. Bebek adet tarihine göre tam 30 haftalık. Doktor kafası 33 gibi gidiyor dedi. 3 hafta önde büyükmüş 🙄 babasıda küçük kafalı sayılmaz gerçi…
Benzer durumu yaşayan var mı?
Kilo olarak 1640gr boy 41 cm dedi.
Geçen hafta gittiğim doktor bebeği 33 haftalık ölçmüştü kilosuna 1950 gr demişti hatta sorgulamıştık…
Ultrasonlarda da farklılık gösteriyor sanırım…
Bu arada benim doktorum artık iki haftada bir gelirsin son aylar yakın takip ediyoruz dedi
Benimde kafası 1.5 2 hafta önde gidiyor genelde normal dedi doktor sanırım koca kafa bizimkiler. Eşimde biraz koca kafalı😄

Biraz deforme olmuş gibi . İndirimden aldıysan olur da eğer normal fiyattan aldıysan ben olsam gönderirdim . İade edip başka al bence ucuz olduğunu düşünmüyorum :)
Hiç ucuz değil ya, çok beğenerek aldım indirimde falan da değildi baksana görselle alakasız baktıkça canım sıkılıyor resmen 🤦🏼‍♀️ iade edeceğim sanırım

Görsele bak gelene bak ya çok haklısın canını sıkmakta. Ben olsam sanırım iade ederdim internette yapan yerler çok var. Efsane modeller bulunuyor istersen bi göz atabilirsin. Ben beşik için bakmıştım da zara muadillerini hep bulmuştum
iade edeceğim ya aynen instagram filtreliymiş gibi diyor eşim 😂 yaaaa var mı öyle bir sayfa?

Kızlar geçen ıslak saçla uyudum şuan yüzümün sağ tarafı, diş etlerim, kulağım ve boğazımın sağ tarafı komple ağrıyor. Sinüzitim var zaten o mahvetti beni. Hiç böyle bi durum yaşayan var mı ne yapsam iyi gelir? Malum ilaç vs içemiyorum

Kızlar HELP kamuoyuna sunuyorum, Zara’dan bayıla bayıla şu sepeti aldımdı ama şimdi geldi baktım beklediğim gibi değil gibi sanki. Doğal ürünlerde renk değişikliği olabiliyor tabi ama bana biraz eskimiş yamuk yumuk geldi. Ne dersiniz :KK43:
Görseldekiyle baya farklı sanki ya, sana gelen de kötü değiş ama diğeri gibi de değil. İade et gitsin içine sinen başka bulursun🥲

X