2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
İnşallah sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi. Sözleşmem var işte 6 aylık işyerimle yoksa bana kalsa bırakmıştım bebeğimi kucağıma alana kadar. Ancak şöyle bir şey düşünüyorum eldiven içinden bir kat pamuklu eldiven giyerek çalışsam nasıl olur acaba. Öyle de deneyelim bakalım. Ya da işyerimle konuşup doğumdan sonra çalışırım desem mi. Hiç bilemiyorum ya ne yapacağımı. Ellerim mahvoldu kaşıntı su toplama kızarıklık herşey var. Seninle dertleşmiş oldum hakkını helal et canım. 🙏
Dermotoloji doktoru hamilelere uygun bı ilaç verir hiç merak etme, sonrasında da uygun bı eldivenle ellerini sık sık havalandırarak çalışırsın. Baktın yine olmuyor o zaman iş yerinle konuşursun anlayışla karşılayacaklarını düşünüyorum

Çok geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin. Gebelerin bir çoğunda görüyorum enfeksiyonu, çoğu da antibiyotik kullanıyor, dert etme gönül rahatlığıyla kullan. Allah şifanı verecek inşallah sağlıkla 🌸🙏🏻
İnşallah Allah kimseye vermesin. Bebeciğimin ilk oyuncağı mesanem oldu 🙃

Toz olan ilacı gece yatmadan içerseniz daha iyi olur o gün çok su tüketmeyin uyuyunca en azından vakit geçmiş olur idrarınızı tutmanız daha kolay olur ben öyle yapmıştım 🙏 diğer antibiyotikleri de kullanın Allah'ın izniyle bişey olmaz tedavisi olan bişey çok şükür ki boş yere kötü şeyler düşünüp kendinizi korkutmayın hamilelikte hemen hemen herkes idrar yolu enfeksiyonu geçiriyor bol su için ilaçları saatinde kullanın on güne kadar tamamen atlatırsınız bence🙏
Öyle yapacağım bende. Dün gece serum yedim vs derken gece idrar çıkarım diye ilacı dün gece içmedim bugüne bıraktım en son antibiyotik için 1 bardak ilaç içtim şimdi son bir kez daha idrara çıkmayı bekliyorum ve ondan sonra da o toz olan ilacı içeceğim

Kızlar bacak ağrısı ve ayak ağrısı yaşayan var mı ?Benim gebe kalmadan önce de ara ara çok ağrırdı bacaklarım ama Daha 14-15 haftalık hamilelikte magnezyum eksikliği olabilir mi ?

Kızlar iyi geceler, benim için bugün yorucu ve stresli geçti. Son 1 saattir sağ kasığımda batma ve basınç var. Oğlum sürekli kucağımda onun mu etkisi artık ney bilmiyorum iyi midir sizce herşey? Normal midir

Bebiş iyi olsun da inşallah sen de iyi olacaksın canım ☺️ senin cinsiyet belli olmadı mı daha ? En son kontrolün vardı sanki sonra ses çıkmadı senden🌸
Bu sefer de kız dedi. Fakat o kadar detaylı bakmadı. Ben ekrana bakıp bebek kız sanırım dedim. Doktor da evet kız dedi. 3 çizgi gördüm ama. Hayırlısı neyse o olsun. Artık şeker yüklemesi zamanında da son kez soracağım ondan sonra da artık doğumda görürüm 🥰

Kızlar 16. Haftadayım ve 10 gündür hergğn burnum kanıyor günde 2 veya daha fazla olabiliyor sizde de oluyor mu 🙄 birde bazen yürürken bile kasık sancısı yaşıyorum uzanınca rahmimde sızı gibi oluyor bi zaman sonra kayboluyor ayağa kalkınca tekrar ortaya çıkıyor 😢 bu haftalarda normal mi bebek mi büyüyor acaba yoksa başka bişey mi ki

Kızlar 16. Haftadayım ve 10 gündür hergğn burnum kanıyor günde 2 veya daha fazla olabiliyor sizde de oluyor mu 🙄 birde bazen yürürken bile kasık sancısı yaşıyorum uzanınca rahmimde sızı gibi oluyor bi zaman sonra kayboluyor ayağa kalkınca tekrar ortaya çıkıyor 😢 bu haftalarda normal mi bebek mi büyüyor acaba yoksa başka bişey mi ki
Tansiyonuna baktın mı canım yükselmiş olmasın bazdn yüksek tansiyon burun kanaması yapabiliyor havalar da sıcak etkilenmiş olabilirsin

Günaydin kizlar🌸
Aksam buradan bi arkadasa ultrason fotosu atmistim kendisi kiza benzetti ve bana bi sayfa soyledi cinsiyet tahmini yapan
Neyse attim oraya ve sayfa sahibi bana %80 erkek dedi netlesince mutlaka haber verin dedi vs 😇
Sonra derin bi uykuya daldim ve ruya gordum
hayrolsun 🤲🌸
ruyamda doktora gidiyorum ve karnimda 2 erkek bebek var hatta biri digerinden daha iri ve biraz kirli sakalli falan :-)
Doktor diyor maşallah bunlar baya iri bebek :)
Diyorum ama nasil olur tek bebekti benim
biri sonradan gelmis falan diyor doktor da :)
devami da vardi ama hatirlamiyorum sonra uyandim ruya anlamina baktim şöyle diyor; "Rüyasında ikiz erkek bebek görmek, rüya sahibinin yakın zamanda alacağı müjdeli habere işaret eder. Hamile bir kadın bu rüyayı görüyor ise, doğacak olan bebeğinin kız bebek olduğu anlamına gelir."
Merakim daha da artiyor gunden gune
bu neyin nesiydi simdi 🥰🤭🤭

Günaydin kizlar🌸
Aksam buradan bi arkadasa ultrason fotosu atmistim kendisi kiza benzetti ve bana bi sayfa soyledi cinsiyet tahmini yapan
Neyse attim oraya ve sayfa sahibi bana %80 erkek dedi netlesince mutlaka haber verin dedi vs 😇
Sonra derin bi uykuya daldim ve ruya gordum
hayrolsun 🤲🌸
ruyamda doktora gidiyorum ve karnimda 2 erkek bebek var hatta biri digerinden daha iri ve biraz kirli sakalli falan :-)
Doktor diyor maşallah bunlar baya iri bebek :)
Diyorum ama nasil olur tek bebekti benim
biri sonradan gelmis falan diyor doktor da :)
devami da vardi ama hatirlamiyorum sonra uyandim ruya anlamina baktim şöyle diyor; "Rüyasında ikiz erkek bebek görmek, rüya sahibinin yakın zamanda alacağı müjdeli habere işaret eder. Hamile bir kadın bu rüyayı görüyor ise, doğacak olan bebeğinin kız bebek olduğu anlamına gelir."
Merakim daha da artiyor gunden gune
bu neyin nesiydi simdi 🥰🤭🤭
Aaa hayır olsun canım benim ☺️ İnstagramda 50 tl ye cinsiyet tahmini yapan bir sayfa var oraya mı sordun?

X