Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar Benim tüylerim maymun misali hızlı uzamaya başladı allahtan kış geliyo yoksa epilasyon yapmaktan evden çıkamicaktım😅😅 göbegim de tüylendi🥲
ben göbeğimin üstündeki tüyleri doğuma kadar örmeyi düşünüyorum aksjdk eşim geçen diyo sıfıra vurayım mı ahadkj

Rahim ağzı uzunluğu canım o yazan
16. Hafta kontrolünde vajinal muayene mı yapılıyor bunun için? Henüz gitmedim ekstra hazırlıklı gideyim
Kızlarr günaydınnnn rüyamda tetanoz aşısı oluyordum ama kolum nasıl ağrıyor 😁
Ayyy panik atağım var iğne aşı nefret ederim bayılırım bir de. Kan almalar zaten çok zorlu geçiyor bir de bu aşı derdi var korkuyorum arkadaş ben
Günaydın hanımlar 🌸
Yaklaşık 4 gündür perişan bir haldeydim, ateşim bir türlü düşmedi ve felaket gribal bir enfeksiyon geçirdim. Cok şükür bugün ateşim gecti sadece burun akması ve öksürük kaldı. Umarım bebiş bu süreçte fazla etkilenmemiştir diye dua ettim hep fakat yine de endişelenmeden duramıyorum 😢
Geçen hafta üçlü test için kan verdim, bugün yarın sonuçlar çıkacak ozamana kadar hastaneye gitme imkanım da yok. Sağlığınıza çok dikkat edin aman diyeyim özellikle çalışan kızlar maske olmadan toplu kalabalıklara karışmayın :KK43:
Çok geçmiş olsuun. Kışa geliyor hamileliğimiz umarım sağlıcakla atlatırız süreci

Amin cnm şuan varya resmen duygular tavan oldu yaa hangi gruplardan hangi gruplara geldik yaşıyoruz 🤲🤲🤲
Bende ins cuma günü ogrenicem tamam cnm. Haberlesiriz🥰
Evet duygular tavan o geçtiğimiz yolları biz biliriz rabbime hamdolsun 🤲🏻 Allahım sağlıkla da kavuşmayı nasip etsin🤲🏻🥰 haberleşiriz kuzum💙

16. Hafta kontrolünde vajinal muayene mı yapılıyor bunun için? Henüz gitmedim ekstra hazırlıklı gideyim
Benim normalde hep karından bakılıyordu 15. Haftada gittiğimde rahim uzunluğum karından 32 mm ölçülünce doktorum vajinal muayene yapmak istedi öyle daha net ölçü oluyor karından bakınca yanıltabiliyor dedi şimdi her muayenede bakıyor vajinal olarak 😔

ilk defa duyuyorum kese ayrılması diye birşey canım.. tam olarak nasıl birşeymiş bi araştırıcam. dualrım seninle inşallah dediği gibi doktorun toparlar çokça dinlenmeye bak canım
Doktor dedi ki bir oda düşün sarsintida duvarlarinin çatladıgi. Buda öyle bişey kesenin etrafında boşluklar var yani ultrason kâğıdınız varsa bakın kenarlar beyaz normaldir benimkinin kenarlar siyah ve boşluk . Bnmde ilk defa başıma geliyor ilacımı içip uzanıyorum dünden beri

Tucaa Tucaa çok geçmiş olsun… İnşallah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız. 💜 Acaba gebeliğinizin başından beri belirtiniz olmuş muydu? Öğrendiğim kadarıyla genelde lekelenme ve fazla ağrı oluyormuş ama hiç belirti vermeden de olabiliyormuş Allah korusun. Erken tespit edilmesinde fayda var en iyi şekilde istirahat eder atlatırsınız inanıyorum. 🌸
Asla belirti yoktu belimde ağrı vardı onuda normal görüyordum meğer bu sebepmis

yok süslü püslü giydirirdim kesim ama pembe kendi aklı erene kadar almazdım sdjhakd

işte kendi aklı erene kadar almazdım ama tabi kendi isteyince mecbur alırdım :)
maya91 maya91 sen bensin bu konuda. Kızlara pembe erkeklere mavi biraz fazla dayatılıyor gibi geliyor bana da mesela ben çocukluktan beri mavi aşığımdır . Şimdi kızım için de soft renkler alıyorum yeşiller ekrular Mavi buluyorum altında erkek yazıyor nedense Pembenin bir iki tatlı tonunu alıcam mecbur çünkü En çok oradan seçenek koymuşlar

Benimde yaptirdigim lazerler bosa gitti yeniden cikmaya basladi😭
Benim de sürdüğüm yağın etkisi de oluyor gibi geldi
Sağol kuzum, sabah akşam birer parol içtim ateş ve bogaz ağrısı için, acile gittiğimde maalesef başka bir ilaç vermeyeceklerini söylediler. Gün içerisinde 3 kez ballı süt içtim ve sürekli meyve yedim, bugün çok çok daha iyiyim 🌸
geçmiş olsun canım . Ben abartmadan tencereyle su kaynatıp havluyla kafamı kapatıp burnumun açılması için nefes almıştım, baş ağrısını da önlüyor burun tıkanıklığının açılması. Ihlamuru da günde 2 fincan kadar kullanmıştım içine elma tarçın kabuğu da eklemiştim Bir de doğrudan limon yedim Ayaklarımın altına viks sürüp yattım Sağlık ocağı vitamin de yazmıştı ama ben kullanmasam dayanabildiği kadar diyerek ilaçsız hallettim Bir de rapor aldım tabi ayakta atlatılmıyor Kimseye gerek kalmasın inş ama aklınızda olsun bunlar bana yaradı sanki

Benim de sürdüğüm yağın etkisi de oluyor gibi geldi

geçmiş olsun canım . Ben abartmadan tencereyle su kaynatıp havluyla kafamı kapatıp burnumun açılması için nefes almıştım, baş ağrısını da önlüyor burun tıkanıklığının açılması. Ihlamuru da günde 2 fincan kadar kullanmıştım içine elma tarçın kabuğu da eklemiştim Bir de doğrudan limon yedim Ayaklarımın altına viks sürüp yattım Sağlık ocağı vitamin de yazmıştı ama ben kullanmasam dayanabildiği kadar diyerek ilaçsız hallettim Bir de rapor aldım tabi ayakta atlatılmıyor Kimseye gerek kalmasın inş ama aklınızda olsun bunlar bana yaradı sanki
Benim göbegimde tuylenme olmadi hamilelikte. Ama diger her bolgemdeki tuyler sanki hic lazer yapilmamis gibi fışkırdı😀

Yok canim ya, ugrastim da olmadi telefondan. Ben telefondan listeyi guncellerken cok sorun yasiyorum, kalkiyor ismi baska kutucuga yaziyor. O yuzden tablet ya da laptop acmam gerekiyor her seferinde. Cinsiyeti kabul etti bir sekilde ama ismi gidip sehre yaziyor surekli. Uc bes defa denedim, gecenin 2.30 uydu sonra biraktim😂 simdi diger belli olan isimlerle eklicem listeye. Hayirli olsun Kerem 💜💙
Yaaaa canım benim bu kadar uğraştırmasaydım seni🥹🥹 belli olunca heyecan yaptım biraz ondan🙈çok teşekkür ederim emeğine sağlık💙😍

X