Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Kızlar geçen ıslak saçla uyudum şuan yüzümün sağ tarafı, diş etlerim, kulağım ve boğazımın sağ tarafı komple ağrıyor. Sinüzitim var zaten o mahvetti beni. Hiç böyle bi durum yaşayan var mı ne yapsam iyi gelir? Malum ilaç vs içemiyorum
Papatya poşet çayı al canım su kaynat bi tane kabın içine dök papatya çaylarını da koy kafana havlu geçirerek buharını tut yüzüne sıcaklayınca aç havluyu sonra tekrar devam et su soğuyana kadar

yaa ben de ablama sordum da 2 hamilelikte olmamış 3.de olmuş. Kendisi de diyordu 2 çocukla ayakta kalmakta çok zorlanıyorum gece zor uyuyorum dönemiyorum diye. Bi de 36da doğurdu. Doktor dedi benzer olabilirsiniz. Beni aldı bi telaş dkdjdj
aaayyy ne diyosunnn . çatı ağrısının erken doğumla ilgisi mi var mışşş

Ben de haftasonu sabah hastaneye giderken merdivenleri eşime tutunarak indim çatı ağrısından. o kadar yürüdüm ki o gün akşama doğru ağrı mağrı kalmadı. Benim çevremde de pek çatı ağrısı çeken yok yaa herkeste olmuyor herhalde ama inşallah açılıyordur da ondan böyledir.
Doktor bana her gebemde görmüyorum bu ağrıyı ama bazı gebelerde oradaki kemikler esneyerek ağrı yapabiliyor eğer dayanılmayacak bi ağrı değilse sorun değil dedi. Doktorlara göre dayanılmayacak gibiyse okey her şey dkgk

Kızlar HELP kamuoyuna sunuyorum, Zara’dan bayıla bayıla şu sepeti aldımdı ama şimdi geldi baktım beklediğim gibi değil gibi sanki. Doğal ürünlerde renk değişikliği olabiliyor tabi ama bana biraz eskimiş yamuk yumuk geldi. Ne dersiniz :KK43:
fotoğrafla alakası yok hemen deforme olacak bir şeye benziyor

Ya ben de benimki bir an önce dönse de 38 de falan gelsin diye dua etmeye başlasam diye düşüyordum☺️ hiç de bencillik diil bence ya 38 zaten artık zamanı gibi birsey bir cok kadın o haftalarda doguruyor, bebiş cok minnak diilse kilo da gelişim de gayet yeterli olur o haftada gibi geliyor bana. Hayırlısı olsun diyelim ☺️
Amin canım inşallah 🙏🥰

Şu isimli hastane çıkışları çok hoşuma gidiyor. Dayanamayıp bir tane yaptıracağım sanırım
IMG_3930.jpeg

Kızlar nasılsınız?
Doktordan çıktım. Bebek adet tarihine göre tam 30 haftalık. Doktor kafası 33 gibi gidiyor dedi. 3 hafta önde büyükmüş 🙄 babasıda küçük kafalı sayılmaz gerçi…
Benzer durumu yaşayan var mı?
Kilo olarak 1640gr boy 41 cm dedi.
Geçen hafta gittiğim doktor bebeği 33 haftalık ölçmüştü kilosuna 1950 gr demişti hatta sorgulamıştık…
Ultrasonlarda da farklılık gösteriyor sanırım…
Bu arada benim doktorum artık iki haftada bir gelirsin son aylar yakın takip ediyoruz dedi
yavrum doktor ne diyor kafa büyüklüğüne doktorun sorun etmiyorsa takma kafana. erkekler kafa da büyük oluyo babanın da büyükse normaldir

yavrum doktor ne diyor kafa büyüklüğüne doktorun sorun etmiyorsa takma kafana. erkekler kafa da büyük oluyo babanın da büyükse normaldir
22. Haftada bize de demişlerdi işte şeker yüksek galiba suyu fazla, gelişimi önde, kafası büyük gibi demişti. Ben de yapısal olduğunu düşündüm. Bir de Asya ve Avrupa tipi bebek varmış küçük olanlar Asya tipi bebek büyük olanlar Avrupa tipi bebek oluyormuş ve ikisi de normalmiş 🫶

22. Haftada bize de demişlerdi işte şeker yüksek galiba suyu fazla, gelişimi önde, kafası büyük gibi demişti. Ben de yapısal olduğunu düşündüm. Bir de Asya ve Avrupa tipi bebek varmış küçük olanlar Asya tipi bebek büyük olanlar Avrupa tipi bebek oluyormuş ve ikisi de normalmiş 🫶
bizimkinin de 5 gün önce kafası ama babasının kafa da büyük olduğu için hiç düşünmedim

evet bende memnun kaldım sedat beyden . ilgili ve her şeyi detayıyla anlatıyor . benimde tüm tanıdıklarım neredeyse sedat beye gitmişti. hepsi memnun . malesef doğum fiyatını öğrenemem tanıdığım yok ama işte en son kırkı yeni çıkmış kuzenim medarda doğum yaptı 22 ödedi zam gelmemiştir diye düşünüyorum
Aa o zaman gerçekten zam gelmemiş 23 tü sezeryan nisanda sorduğumda 🥰 bursa medicana 45 bin olmuş ben şok😂

X