Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar sigara içen var mı aramızda 😢ben bırakamadık ya okadar vicdan azabı çekiyorum ki ama maalesef denedim krize giriyorum lanet bir bağımlılık bu içmeyince elim ayağım titriyor aşırı kötü oluyorum bir çare bulamadım azaltmaya çalıştım sadece ama olmuyor dahası böyle de içince üzülüyorum işte iğrenç bir illet ya 15 senedir günde bir paket içiyorum şimdi yarıya düşürdüm ama yine çok ya ilk kızımda da bırakamamıştım ama sanki 5-6 taneyi geçmiyordum ay bunda engel olamıyorum resmen 10-12 yi buluyor yani
Canım normalde ben de içiyorum ama midem bulandığından beri kokusuna bile tahammül edemiyorum. Senin kaçıncı hafta? Mide bulantın başlamadı mı?
Çok stres yapma yine de kendine; o daha kötü.

Evet kız olacak :) Keşke mide bulantım geçse de keyifli keyifli olsam şu dönemde. Büyük kızım da sınava hazırlanıyor lise icin, ona da destek olamıyorum diye çok üzülüyorum.
Saglikla alin insallah kucaginiza :) kiz bebekler anneyi mide konusunda baya zorluyorlar. Umarim kisa surer. Diger kiziniza da basarilar diliyorum

Ben de bir iki bisey aldım ama çevremdekiler daha çok erken alma ne gerek var bisey olursa gördükçe üzülürsün diyip duruyolar delircem
Evet tabi orasida var ama yakaladigim firsatlar bir daha yakalanmayacak turden. Ornegin dun yoyko park yatagi 4500 tlye aldim, normalde 7500 tl. Bu gibi seyleri gordukce aliyorum🤷‍♀️ insallah saglikla kullanmak nasip olur
Yaaa 😍 bende catlak kremi ve meme ucu kremi alarak ise baslamayi planliyorum 😅 telefona e bebek uygulamasi coktan indirildi bile
Ben henuz kendime hicbi sey almadim, bebek urunleriyle basladim🥰

daha önce oğlum vardı, onun için zaten her şeyi fazla fazla almıştık, 3 ayrı bebek arabası (travel sistem, kabin boy ve vagon tipi) 3 ayrı mama sandalyesi (büyük mama sandalyesi, sandalye üstüne kurulan mama sandalyesi ve kamp tipi) kendiliğinden sallanan ana kucağı, 6 tane kanguru, alt açma masası, milyonlarca kıyafet, 3 ayrı süt sağma makinesi (spectra, lansinoh ve milkin marka şarjlı süt pompası), 1 kamyon oyuncak (şaka değil anca 1 kamyona sığar), 10'dan fazla biberon, süt saklama poşeti ve kapları, en az 15 tane emzik vs vs. daha sayamadığım binlerce şey.

eşim artık alışverişe gerek yok falan filan diye beni durdurmaya çalışıyor ama şimdi bir kızım olacak :dondurma: muhteşem bir alışveriş bahanesi bence :KK70:

Evet tabi orasida var ama yakaladigim firsatlar bir daha yakalanmayacak turden. Ornegin dun yoyko park yatagi 4500 tlye aldim, normalde 7500 tl. Bu gibi seyleri gordukce aliyorum🤷‍♀️ insallah saglikla kullanmak nasip olur
Ben henuz kendime hicbi sey almadim, bebek urunleriyle basladim🥰
Ooo baya uyguna yakalamışsınız ben de yoyko yatak bej rengi düşünüyorum bakalım kasımda da indirim olur diye tahmin ediyorum ☺️

X