Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

A
Bende olacagım 2 hafta sonra kaç doz olacaksınız ve ateş yaptı mı agrınne kadar sürdü hala devam ediyor mı geçmiş olsun
Sağlık ocağı arayacağım dedi ama hala aramadı. 20. Haftaya geldim. Haftayi kaçırırsam hastanede mi yaptırsam diye düşünüyorum

Kabın boylarda çift yön yok ama pregonun bir modeli var kabın boya puset sabitlenıyor normalde kabın boylara pusette konmuyor ama bu modelde sabitlenebildiği için ilk üç ay pusetle yonu degişmiş gibi kullanılabiliyor benim ikiz olduğu için hem kabın boy hem pusetli olmasını istiyordum sanırım bu modeli alacagım zaten her yere arabayla gidip geliyorum AVM'ler hastaneler de kullanacagım sadece ve çok seyehat yaptığım için hem arabanın bagajına hemde uçaklarda yanıma alabilmek adına hem sağlam hem kullanışlı olduğunu düşünüyorum prego yakın zamanda bu modele türkiye pazarına birbirine bağlama aparatı da getiriyor getirmezse de yurtdısından onu temin edebilirim diye düşünüyorum
Evet ben de puset ekleyerek kullanicam gerek olursa

Benim doktorum olabilirsin sıkıntı olmaz demişti siz yine kendi doktorunuza da sorun muhakkak
Ben bugün detaylı ultrason için perinatologa gittim. Kendisine sordum o da bana grip aşısı için de tetanoz için de olabilirsin, hatta olmalısın da dedi. Bakalım asi gelince olurum artık muhtemelen. Teşekkür ediyorum.

A

Sağlık ocağı arayacağım dedi ama hala aramadı. 20. Haftaya geldim. Haftayi kaçırırsam hastanede mi yaptırsam diye düşünüyorum
Ben bugün gittim sağlık ocağına ama 1 aydır gelmiyormuş teranoz aşısı.Kendim eczaneden 200 tlye alıp yaptırdım.1 ay sonra da diğer dozunu olacağım.Belki sizin sağlık ocağınızda da yoktur ondan aramıyolardır.Ben bugün 22+5 im artık yapmamız lazım dedi ebe.

A

Ben 21+2 yim ve hâlâ olmadım. Sağlık ocağında asi yokmuş öyle dediler bana. Doktor da hafta için bir şey demedi bana açıkçası.

A

Şimdi kadın doğum doktoruma sordum, haftası yok zaten şart da değil dedi. Sanırım her doktorun farklı fikri var. 🤷🏿‍♀️

Evet ben de puset ekleyerek kullanicam gerek olursa
Ben bahsettiğim modeli gidip inceledim kapanınca kabın boy valız gibi de oluyor tutma aparatı da var tekerli bavul gibi istediğin yere götür kaldırma derdi yok prego solo travel sistem kabin bebek arabası diye geçiyor
Buradan ty linkine ulaşabilirsiniz ben babymall da görmüştüm orada incelemiştim puseti ile birlikte satılıyor zaten.

tetanoz oldum bugün. aman allahım ağrısı fena geliyo :)
ay korktuğum birşey bu ağrı........
A

sağlık ocağındaki ebe beni bi kaç gün öncesinde arayın belki aşı elimde olmayabilir dedi. siz de bi arayın çok az gönderiliyormuş aşılar sağlık ocaklarına. ben de 25 inde olacağım 22. haftama denk geliyor

Ben bahsettiğim modeli gidip inceledim kapanınca kabın boy valız gibi de oluyor tutma aparatı da var tekerli bavul gibi istediğin yere götür kaldırma derdi yok prego solo travel sistem kabin bebek arabası diye geçiyor
Buradan ty linkine ulaşabilirsiniz ben babymall da görmüştüm orada incelemiştim puseti ile birlikte satılıyor zaten.
prego ve maxi cosi arasında gidip geliyorum ben de

X