Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar detaylı ultrason için 21+6da yaptıracağım randevumu o zamana aldım. Şehir dışında olacağım için mecburen kendi doktoruma yaptırmak istediğim için o haftaya kalacak. Geç kalmış oluyor muyum. Kaçıncı haftadan kaçıncı haftaya kadar yaptırılıyor?
Ben 22+6da gideceğim 24e kadar oluyor diye biliyorum, 22.haftamda çağırmıştı hatta ama boş gün yoktu bu da sorun olmaz diye teyit aldım

Kızlar detaylı ultrason için 21+6da yaptıracağım randevumu o zamana aldım. Şehir dışında olacağım için mecburen kendi doktoruma yaptırmak istediğim için o haftaya kalacak. Geç kalmış oluyor muyum. Kaçıncı haftadan kaçıncı haftaya kadar yaptırılıyor?
22. Haftaya kadar diye biliyorum canım yetişiyorsun yaniii
Dışarıda bi yeri ölçmüş sanki alakasız bi yer mühim bişey değildir

Canım benimde hep 31 mm yada 35 mm ölçülüyor doktorum 25in altı riskli dedi ama yinede progestan fitil ve magnezyum başladık bide dinleniyorum yormuyorum kendimi dikkat et sende
Benim bugün kontrolüm vardı çalışmıyordum 1 aydır. Bugün gittiğimde her şey normal dedi ben sormadım kendisi rahim ağzı uzunluğun normal dedi. Çalışmama izin vermiyordu artık çalışabilirsin dedi. Anlamadım emin misiniz o ölçünün rahim ağzı uzunluğu olduğuna

Benim bugün kontrolüm vardı çalışmıyordum 1 aydır. Bugün gittiğimde her şey normal dedi ben sormadım kendisi rahim ağzı uzunluğun normal dedi. Çalışmama izin vermiyordu artık çalışabilirsin dedi. Anlamadım emin misiniz o ölçünün rahim ağzı uzunluğu olduğuna
Eminim canım ultrason kâğıdında ölçüm yaptığı yer rahim uzunluğun zaten karından bakmış benimde bugün karından 32.34 mm ölçtü sonra vajinal baktı 35.80 mm falan çıktı normal dedi

X