Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Kızlar ya pilatesin sonunda 10 dakikalık bir yoga meditasyon bölümü var burada sırt üstü hareketsiz uzanıp (dizleri toplayabiliyoruz) 10 dk boyunca o şekilde kalmamızı istiyor eğitmen. Yapamayanlar oturarak yapsın diyor ben bir deniyorum sırt üstünü ama 30 saniyeden uzun dayanamıyorum ya millet nasıl yatıyor anlamıyorum bende mi sıkıntı var siz düz zeminde sırt üstü yatabiliyor musunuz 10 dk??
Taşikardi oluyor bana. Ben de yatamıyorum kuzum. Kalbim ağzımdan çıkacak gibi oluyor

ay benim de 2 hafta kaldı bi de o gün ilk kez nstye giricem çok heyecanlıyııım. 32'den sonra 2 haftada 1 bakıcaz dedi lay lay laaaaay
ayyyy sona yaklaşıyoruzzz . :) bana hiç 32 de nst demedi ama bugün gideceğim sıkıntılarımı söyleyince belki sokabilir nst ye . bilemiyorum

haber et bize de.ben de kendim sordum nst ne zaman başlayacak diye 32.haftada dedi.
çok heyecanlııı :) daha kıyafetleri ne yıkadım ne çantası hazır . çok çabuk yoruluyorum yapacak halim yok . izne çıkınca yapayım diyorum ama en az 35 e kadar çalışmayı düşünüyorum . geç mi kalmış olurum acaba . hep içimdede erken doğum korkusu var. umarım sadece kuruntu yapıyorumdur :)

Kızlar merhaba, sırt ağrısı yaşayan var mı bilmiyorum ama ben iki haftadır ağrıdan iki büklüm olmuştum. Doktor vazelinle masaj yap sonra havlu koy sırtına dedi. Dün denedim bugün nerdeyse hiç ağrım yoktu uyandığımda. Belki sizinde işinize yarar diye paylaşmak istedim.

çok heyecanlııı :) daha kıyafetleri ne yıkadım ne çantası hazır . çok çabuk yoruluyorum yapacak halim yok . izne çıkınca yapayım diyorum ama en az 35 e kadar çalışmayı düşünüyorum . geç mi kalmış olurum acaba . hep içimdede erken doğum korkusu var. umarım sadece kuruntu yapıyorumdur :)
çağırma öyle şeyleri yavrum annem de bu ayın sonunda gelip 10 gün temizlik hazırlık yapıcaz Kasım'ın ortasına kadar her şeyi hazır olsa yeter. Dolabı özel yapım sipariş ettim zaten 15 Kasım'da gelecek. Ben de son haftalara kadar çalışıcam valla.

çağırma öyle şeyleri yavrum annem de bu ayın sonunda gelip 10 gün temizlik hazırlık yapıcaz Kasım'ın ortasına kadar her şeyi hazır olsa yeter. Dolabı özel yapım sipariş ettim zaten 15 Kasım'da gelecek. Ben de son haftalara kadar çalışıcam valla.
birde işin temizlik boyutu var doğru. annemde bende kalıyor belki 3 aydır temizlik yapmadım . detay temizliğide beraber yapacağız halılar yıkamaya gidecek biiirr sürü iş var ıvır zıvır. dediğin gibi kasımın ortasına kadar bitirmek gerek en geç. ben bitiğim ya çatı ağrısı beni mahvetti. işten gelip ancak yatıyorum :KK43: annenin gelecek olması çok iyi yükünü epey alır

X