2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya ciddi misin 3 aydan önce bakılmıyor mu. E hamileyiz ama sık bakılması lazım bebek için bir hafta bile önemli 3 ay nedir
Valla kuzenim doktor o bana normalde devlette 3aydan önce bakılmıyor ama ek 20 lira gibi bir ücret ödeyince bakılıyo demişti . Ben Mayıs sonunda baktırmıştım. Temmuz başında kadın doğuma gittim. O vitaminlerime baktı d vitamini yoktu içinde. Dedi ki üç ay olmadığı için sistem kabul etmemiş d vitaminini. Ben de çok şaşırdım. Diğer vitaminlere bakıldı ama üç ay dolmadan

Çok geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin. Gebelerin bir çoğunda görüyorum enfeksiyonu, çoğu da antibiyotik kullanıyor, dert etme gönül rahatlığıyla kullan. Allah şifanı verecek inşallah sağlıkla

İşte ben de bu yüzden oğlak doğurmak istemiyorum şu an için doğum 27 Aralık gözüküyor. Doktora söyledim dün oğlak istemiyorum diye zaman yaklaşsın bir şeyler yapmaya çalışırız dedi

8 hafta nasıl duracaksın ciddi misin. Ben 2 haftada bir gidiyorum
Özele 4 hafta oluyor işte aradaki 2 haftalarda da devlete gidiyom zaten 8 değil ama 4 hafta sonra detaylıya gidicem . 45cd sürüyormuş bide olarak veriyorlarmış açar izlerim artık evde

Ay çok saçma zaten ücret ödeyeceksem niye asistan baksın bana. Zaten normal polikliniğe gidiyorum. Ama üniversiteden de çok memnunum başka hastaneye hiç gitmek istemiyorum. Eşim yanımda giremiyor normal poliklinikte. Çiğlide yanımda giriyor orada çok iyi doktorum. Ama ultrason o kadar iyi değil orada da. Ben biraz daha düşüneyim bakalım

Ben de yay istemiyorum eşim yay annem oğlak, her şeyi anneme benzese öpüp başıma koyarım

İdrar yolu enfeksiyonu mu bu vajinal enfeksiyon mu. Allah korusun en kötüsünü düşünmeyin hiç

Özele 4 hafta oluyor işte aradaki 2 haftalarda da devlete gidiyom zaten 8 değil ama 4 hafta sonra detaylıya gidicem . 45cd sürüyormuş bide olarak veriyorlarmış açar izlerim artık evde
İyi o zaman ya 8 hafta deyince şok oldum zaten hareketleri hissedince sorun değil. 20lere bi gelsek hayırlısıyla

İyi o zaman ya 8 hafta deyince şok oldum zaten hareketleri hissedince sorun değil. 20lere bi gelsek hayırlısıyla
Ayy inşallah ya. Ben de sürekli doktordayım zaten hamilelik süresince kaç kere gitmişimdir hele. Şimdi 16. Haftadayım. 17 18 gibi de devlete giderim bi detaylıdan önce sonra detaylıdan iki hafta sonrada devlete gider sonrada kendi doktoruma giderim bu arada bide başka özele gitcem bi doktoru beğeniyorum

Annem hic kindar degil benim ya yukseleni de etkiler insani
Benim yukselen terazi mesela ondan da aliyorum enerji
Benimde burcum kova yükselenim balık. Hiç güzel bir kombinasyon değil yükselene bakarım yine ama ben sabah saatlerinde doğum istiyorum erkenden . Çok sıkıntılı bir burca denk gelmez umarım

D vitamini eskiden sağlık ocakları da bakıyordu mesela onu da kaldırdılar. Bi de 3 ay kuralı gelmiş demek

Git git ya insan bebesini görmeden durabilir mi ben de 2 haftada bir gidiyorum şimdi eşim mesaj atmış haftaya bi kez daha gidelim cinsiyet öğrenelim diye

Benimde burcum kova yükselenim balık. Hiç güzel bir kombinasyon değil yükselene bakarım yine ama ben sabah saatlerinde doğum istiyorum erkenden . Çok sıkıntılı bir burca denk gelmez umarım
Ben kovayım eşim balık. Bebek de sınırda duruyor belki birkaç gün geç gelirse kova olur diyorum ama muhtemelen oğlak olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…