2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kizlar şöyle uygun bisey alcam son cocuk olarak dusundugumden nasil sizce,ben beşiğe kıyasla Puset i cok kullanıyorum kullanışlı geliyor

Screenshot_20230721_180753_Civilim.jpg

Devlet hastaneleri ile üniversite hastaneleri çok farklı, devlette doğum nasıldır, doğuma takip eden doktor mu giriyor hiç bilmiyorum. Üniversite hastaneleri tam teşekküllü olduğu için bana daha fazla güven veriyor. Yenidoğan yoğun bakım olması çok önemli bi hastanede, Allah hiç bı bebeği kuvez ve yoğun bakıma sokmasin ama doğum yaptigin hastanede olduğunu bilmek rahatlatıyor.
O yönden hastahane uygun gibi geliyor. Zaten ankara da bi doktorum daha olduğu için gebeliğin ilerleyen haftalarında ankara mi kastamonu mu nerde olacağı belli olucak. Burda bayram günü gözlerimle gördüm 20. Haftalarda olan bi bebeyi sezeryanla dogurtup hastahanenin yoğun bakımına aldılar hatta benim doktorum yaptırdı dogumu. Gözümle gördüm biraz daha rahatım

O yönden hastahane uygun gibi geliyor. Zaten ankara da bi doktorum daha olduğu için gebeliğin ilerleyen haftalarında ankara mi kastamonu mu nerde olacağı belli olucak. Burda bayram günü gözlerimle gördüm 20. Haftalarda olan bi bebeyi sezeryanla dogurtup hastahanenin yoğun bakımına aldılar hatta benim doktorum yaptırdı dogumu. Gözümle gördüm biraz daha rahatım
20. Haftalarda doğan bebek yaşar mı bilmiyorum örnekleri vardır belki dünyada ama umarım mucize olmuştur.

Devlet hastaneleri ile üniversite hastaneleri çok farklı, devlette doğum nasıldır, doğuma takip eden doktor mu giriyor hiç bilmiyorum. Üniversite hastaneleri tam teşekküllü olduğu için bana daha fazla güven veriyor. Yenidoğan yoğun bakım olması çok önemli bi hastanede, Allah hiç bı bebeği kuvez ve yoğun bakıma sokmasin ama doğum yaptigin hastanede olduğunu bilmek rahatlatıyor.
Kesinlikle katılıyorum 👍👍

20. Haftalarda doğan bebek yaşar mı bilmiyorum örnekleri vardır belki dünyada ama umarım mucize olmuştur.
Tam net haftasini bilmiyorum 20. Haftalarda bahsettiler bebis 500 gr.mis baya sağlıklı ciğerleri beklediğimden daha gelişmiş vs diye konusmustu doktor. Hatta bende o gün kalp atışı için doktora gitmiştim bunları duyarken oturdum ağladım 😣😣

Kızlar bebeğimiz bizi ne zaman duymaya başlıyor biliyor musunuz? Bazı kaynaklar 15.hafta bazıları 17 den sonra diyor
15. haftada duyuyor bence 😄 Bizimki en son bu şekilde kulaklarını kapatmış yatıyordu.😂

Eklentiler

• Screenshot_20230721_173703_Gallery.jpg
    Screenshot_20230721_173703_Gallery.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 40
Ankarada hangi hastaneye gidiyosun canim

Kizlar bu arada yarim kundak bebek icin iyi diyorlar ya ,onu dogar dogmaz hemen mi yapmaya basliyoruz?

20 haftanın yasaması ımkansız gıbı bısey, ciger gelısımı olusmamıs oluyor, en az 24ler yasayabılıyor nadiren de olsa, e n ıyı yasam sınırı 28 sonrası.. Ben 21 haftalık dogum yaptım dogar dogmaz öldü bebeklerım

Kızlar komtrolden geldık, dıkıste sıkımtı gorunmuyor dedı, bebis kesın kız, pipi mipi yok ortada dedı😃 18. Haftaya gün verdı,, bugun 15.haftdayız.. Detaylıyı da 21 de yapıcakmıs. Diyetisyen ıle de gorustum, meyve porsıyonlarını ayarladılk, ogle yemegı yemiyordum bır ogun ekledı, 20. Haftaya kadar kıloyu koruyalım ded☺️

X