2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
akmıyor muydu iş yerinde? Ben toplantı odasını kitleyip sağıyordum valla. ama mekan olmayınca zor tabi. Analık zor zanaat.
Akiyor da sağacak kadar vaktim olmuyordu teneffüsler 10 dakika onda da in cik 5 dakikası geçiyor. Geceleri sagiyordum o yüzden

Proflara vs ucret oduyorsun dimi
Hicbir ozel hastanedeki islemlere bayilmiyorum hepsinde para donuyor sonucta senin sevmeme sebebin neydi merak ettim
Cidden doktor olayi cok onemli benimki komik rahat bi doktor tam benim kafadan hemde bana biraz daha yakin ilce olarak ondan tercih sebebim
Ege unide doktor ya ameliyattaydi ya da ayakustu konusabiliyordum asistanlar tam bi fiyasko zaten her muayenede farkli asistan
Hic bana gore degildi daginik sistem
Belki de doktorunu bulamadim

Evet kuzu Prof özel randevusu için ücret ödeniyor ama ben normal muayeneye gidiyorum. Allah korusun riskli bi durumumuz olsa özel randevu da alırdık ama şimdilik normal muayene yetiyor. Herkesin ikili taramasına bu kadar kişi geliyor mu bilmiyorum. Belki o gün bana denk geldi bilmiyorum. Uzun uzun da gösteriyorlar bebeği ultrasonda. Hiç öyle paldır küldür göndermediler daha. Son muayenede video çektirdi doktor o kadar güzel yakaladık ki ben farklı asistanların bakmasını seviyorum. Farklı gözle bakılması iyidir. Tek sorun muayene saatinin belli olmaması. Ona da alıştım artık Ekole göz ve kbb için gitmiştim. Hiç memnun kalmadım muayeneden apar topar girip çıktım. Gencecik hemşireler var. Ben normal doğum istiyorum bi de. Özelde korkutup illaki sezaryene alıyorlar. Ebeler tecrübesiz oluyor. Devlette 20-30 yıllık ebeler var doktordan bile bilgili çoğu. Daha ne olup biter bakalım çok zaman var daha Sen hangi ekole gidiyorsun çiğlideki mi

Bence o hastaneden hastaneye fark var çünkü benim doktorum risk olmadığı sürece kesinlikle sezeryan a da almıyor keside atmıyor

Kızlar İstanbul da doğum fiyatları müthiş artmış.
Ne yapsak ki babyshower, cinsiyet partisi falan yapıp hediye yerine altın,usd,euro,tl kabul edilir diye kendimize bağış mı toplasak
Hangi ilcedesin sen. Çok değişkenlik gösteriyor fiyatlar. 17 bine de var 40 bine de, acıbadem Memorial filan uçuk zaten. Benim doktorum özelde acıbademde doğum yaptırıyor ama o otelcilik hizmeti almak zorunda mısın diyor.

Otelcilik hizmeti deyince aklıma geldi. Bizim şehirde devlet hastahanesinde normal doğu yapanlara özel oda var. Odada ev tipi çift kişilik yatak mevcut. Hatta bi ara bi kiz fenomen olmuştu kızı ilk basta linclediler. Hastahaneye yatak sokmuş felan diye sonra anlaşıldı. Özel hastahanede öyle bi seye denk gelmedim tabi bu otelcilik hizmeti ne nasıl olur bilmiyorum

Ya kesinlikle öyle. Şimdi pompa ve çanta ihtiyacı kıyaslanamaz bile çok farklı kulvarlar. Ah zaten çalışan ana olmak zoor zor. O dönem evden çalıştığım için rahattım ben işte demiştim ya hiç kullanmadım. Şimdi de öyle olur ama ilk çocukla da ayrı geçecek zamanlar olacaktır illa her an birlikte olamayabiliriz bu sefer diyorum, belki ihtiyaç olur. Mamajoo fiyatlarına baktın mı? Ben kullanmadım ama verdiğim insanlar çok memnun kaldı.

Aynen cano ciglidekine gidiyorum
Ay ekolun goz binasi ayri esim operasyon gecirmisti orda hic sevmedik
Ama sukur ki kadin dogumcum sahane
Her birimin binasi ayri zaten
Doktor biraz da sans meselesi ya izmirde nerelere gitmedik ki
Cok yiprandik o yuzden simdi iyisini tuttum mu birakmiyorum bende musaitsem normal istiyorum ama bakalim nasip

Valla ben im ev ve işyeri ataşehir, ümraniye civarı.
Medipol çamlıcaya gidiyorum şu an zorunlu sezeryan 13.000 e çıkmış+ 3. gebelik 2900+ tüp bağlatma 6000= 21.900 e geliyor.
Diğer iki doğumum kozyatağı central hospital de oldu çok memnunum orası da :25500 e geliyor.
Erdem hastanesi enfeksiyon açısından kimse önermiyor. Diğer alternatifler bunlardan daha pahalı.
İnsan birazda otelcilik hizmeti istiyor evet doğum sonrası mahremiyet istiyorsun. Hemşire herkesi uyarıyor, çıkarıyor, seninle özel ilgileniyor. Bebeğinin yeri geliyor altını değiştiriyor yeri geliyor sütün yoksa mama veriyor. Sen zaten doğum sresemliği ile bunları düşünmek istemiyorsun.

Mamajoo kullanan arkadaşlarım vardı memnunlardi ama kiwi için de iyi dedi bı kaç kişi fiyatı baya uygun, eğer işimi görürse önce kiwi denicem. Verim alamazsam yine üst modellerden bakmayı düşünüyorum, benim için pompa çok önemli çünkü, bı gecede üç dort biberon süt buzluğa atmam gerekiyor ertesi gün için.

Memnunsan hiç bırakma zaten kuzum. Psikolojimiz çok önemli. Zaten şans meselesi iyi doktor denk gelmesi. Bulmuşken sen oradan devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…