2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Öyle bişey mi varmış ya evet ama iyi ki vazgeçirmişler paranoyak yapar insanı cidden
Dopler edinmek strese sokar insanı, normalde sağlık ocakları arada çağırıyor ilerleyen haftalarda kalp atışını dinliyor ve genelde duyamiyorlar sonra bı evham sarıyor koşa koşa doktoruna gidiyorsun hemşire kalp atışları duyulmadı dedi diye, evde her gün bu stresi yasamak ruh sagligini ciddi tehlikeye atar

Yok kuzum 14. haftada bu sadeceHamilelik + ve Banu çiftçi uygulamaları var bende. Her hafta bebek 1 cm büyüyor normalde. 13. Haftada boy 6 cm gösteriyor. 14. Haftada ise 13 cm olacakmış. Ama bi sonraki hafta 15. De sadece 2 cm büyüyerek 16 cm oluyor. Yani 14. Haftada baya bi hızlı büyüyecek uygulamayı indirip bi bak istersen anlatabildim mi bilmiyorum

Evet çalışanlar için çok önemli pompa bende iş yerinde hep pompa ile sağıyordum.

2. hamileliğimde bende yapmıştım bunu. kızıma dinletiyordum. çok hoşuna gidiyordu.
İş yerinde sağım yapamiyordum malesef, sınıf ortamında mümkün değil ama oğlum emdikten sonra kalanı sagip biriktiriyordum çıktığı kadar artık. Gündüz sağım ve emzirme yapamadığım için de sütüm çoğalmadi benim pek.

Aynen aynen bi cok insan yasamis bunu ben de ondan vazgectim

hahaha çok güldüm ya. şimdi anladım. haftalık büyümesi 2 katına çıkıyor yani tamam zaten beynim zıngıldıyor anlamam zor idare et

akmıyor muydu iş yerinde? Ben toplantı odasını kitleyip sağıyordum valla. ama mekan olmayınca zor tabi. Analık zor zanaat.

Kiwi'nin pompasindan cok memnun kullanici yorumlari ve fiyati 250 civariydi ben de alicam ondan insallah.Hastane pompasindan daha iyi cekis gucu demisler genelde

Tatlımlar, gezinirken şunu gördüm belki bakmak istersiniz.

Kızlar İstanbul da doğum fiyatları müthiş artmış.
Ne yapsak ki babyshower, cinsiyet partisi falan yapıp hediye yerine altın,usd,euro,tl kabul edilir diye kendimize bağış mı toplasak

Kiwi'nin pompasindan cok memnun kullanici yorumlari ve fiyati 250 civariydi ben de alicam ondan insallah.Hastane pompasindan daha iyi cekis gucu demisler genelde
En pahalı göğüs pompası benim sanirim evet ismini açıklıyorum wee baby 7 TL ye almıştım 3 kere kullandim

Kızlar İstanbul da doğum fiyatları müthiş artmış.
Ne yapsak ki babyshower, cinsiyet partisi falan yapıp hediye yerine altın,usd,euro,tl kabul edilir diye kendimize bağış mı toplasak
Benimki 4 cu yapamam siz yapın

En pahalı göğüs pompası benim sanirim evet ismini açıklıyorum wee baby 7 TL ye almıştım 3 kere kullandim
Hahahaha manuel sanirim o.Bu dedigim elektronik ve bu kulvardaki en ucuz ve memnun kalinandi yorumlarda.ondan onu almaya karar verdim bebekom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…