2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Öyle bişey mi varmış ya🤣 evet ama iyi ki vazgeçirmişler paranoyak yapar insanı cidden 🤣
Dopler edinmek strese sokar insanı, normalde sağlık ocakları arada çağırıyor ilerleyen haftalarda kalp atışını dinliyor ve genelde duyamiyorlar 😬 sonra bı evham sarıyor koşa koşa doktoruna gidiyorsun hemşire kalp atışları duyulmadı dedi diye, evde her gün bu stresi yasamak ruh sagligini ciddi tehlikeye atar 😁

işte muhtemelen rahimde kendilerine yer açıyorlar. insan endişeleniyor ama korkulacak bir şey olduğunu sanmıyorum. 1 haftada nasıl 2 katıca çıkacak bacım 11 cm bizimki 33 cm mi olacak:KK57:

Ya sorma çok zorlanıyorum ama mecburum izinli arkadaşlar var.
Yok kuzum 14. haftada bu sadece🤣Hamilelik + ve Banu çiftçi uygulamaları var bende. Her hafta bebek 1 cm büyüyor normalde. 13. Haftada boy 6 cm gösteriyor. 14. Haftada ise 13 cm olacakmış. Ama bi sonraki hafta 15. De sadece 2 cm büyüyerek 16 cm oluyor. Yani 14. Haftada baya bi hızlı büyüyecek 🙈🙈 uygulamayı indirip bi bak istersen anlatabildim mi bilmiyorum 😄

Evet çalışanlar için çok önemli pompa bende iş yerinde hep pompa ile sağıyordum.

2. hamileliğimde bende yapmıştım bunu. kızıma dinletiyordum. çok hoşuna gidiyordu.
İş yerinde sağım yapamiyordum malesef, sınıf ortamında mümkün değil ama oğlum emdikten sonra kalanı sagip biriktiriyordum çıktığı kadar artık. Gündüz sağım ve emzirme yapamadığım için de sütüm çoğalmadi benim pek.

Dopler edinmek strese sokar insanı, normalde sağlık ocakları arada çağırıyor ilerleyen haftalarda kalp atışını dinliyor ve genelde duyamiyorlar 😬 sonra bı evham sarıyor koşa koşa doktoruna gidiyorsun hemşire kalp atışları duyulmadı dedi diye, evde her gün bu stresi yasamak ruh sagligini ciddi tehlikeye atar 😁
Aynen aynen bi cok insan yasamis bunu ben de ondan vazgectim 🤣

Yok kuzum 14. haftada bu sadece🤣Hamilelik + ve Banu çiftçi uygulamaları var bende. Her hafta bebek 1 cm büyüyor normalde. 13. Haftada boy 6 cm gösteriyor. 14. Haftada ise 13 cm olacakmış. Ama bi sonraki hafta 15. De sadece 2 cm büyüyerek 16 cm oluyor. Yani 14. Haftada baya bi hızlı büyüyecek 🙈🙈 uygulamayı indirip bi bak istersen anlatabildim mi bilmiyorum 😄
:KK48: hahaha çok güldüm ya. şimdi anladım. haftalık büyümesi 2 katına çıkıyor yani tamam :KK53: zaten beynim zıngıldıyor anlamam zor idare et :KK45:

İş yerinde sağım yapamiyordum malesef, sınıf ortamında mümkün değil ama oğlum emdikten sonra kalanı sagip biriktiriyordum çıktığı kadar artık. Gündüz sağım ve emzirme yapamadığım için de sütüm çoğalmadi benim pek.
akmıyor muydu iş yerinde? Ben toplantı odasını kitleyip sağıyordum valla. ama mekan olmayınca zor tabi. Analık zor zanaat.

Dediğin gibi ihtiyaçlar kişiden kişiye değişiyor, ben canta almamıştım, büyük çantaya ihtiyaç duyduğumda da evdeki Decathlon çantalar iş gormustu, yerine muadil ayarlayabiliyorsam çok elzem bakmam, ama misal göğüs pompasi benim her seyimdi. Sutum gelmedi sagdim, bebek memeyi bosaltamadi sagdim, 60 günlükken işe başladım poşet poşet sagdim. Şimdi yine önceliğim pompa mesela, cantasiz çocuk buyutebilirim ama pompasız asla buyutemem günde 7 saat çalışıyorum çünkü 😄 ah ah pompa fiyatları da almış başını gitmis 🤦
Kiwi'nin pompasindan cok memnun kullanici yorumlari ve fiyati 250 civariydi ben de alicam ondan insallah.Hastane pompasindan daha iyi cekis gucu demisler genelde

Tatlımlar, gezinirken şunu gördüm belki bakmak istersiniz.

Kızlar İstanbul da doğum fiyatları müthiş artmış.
Ne yapsak ki babyshower, cinsiyet partisi falan yapıp hediye yerine altın,usd,euro,tl kabul edilir diye kendimize bağış mı toplasak :skandal:

Kiwi'nin pompasindan cok memnun kullanici yorumlari ve fiyati 250 civariydi ben de alicam ondan insallah.Hastane pompasindan daha iyi cekis gucu demisler genelde
En pahalı göğüs pompası benim sanirim evet ismini açıklıyorum wee baby 7 TL ye almıştım 3 kere kullandim😆😆😆😆😆😆

Kızlar İstanbul da doğum fiyatları müthiş artmış.
Ne yapsak ki babyshower, cinsiyet partisi falan yapıp hediye yerine altın,usd,euro,tl kabul edilir diye kendimize bağış mı toplasak :skandal:
Benimki 4 cu yapamam siz yapın 🙈

En pahalı göğüs pompası benim sanirim evet ismini açıklıyorum wee baby 7 TL ye almıştım 3 kere kullandim😆😆😆😆😆😆
Hahahaha 🤣🤣🤣🤣manuel sanirim o.Bu dedigim elektronik ve bu kulvardaki en ucuz ve memnun kalinandi yorumlarda.ondan onu almaya karar verdim bebekom

X