2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Soğuk duş aldım iyi gelmese öyle yapacağım, teşekkür ederim

Ya izmirdeymişsin sen de. Aynı gün aynı yerde doğum yaparız belki geçen bende de bi pırpır oldu ama bebek değildir dedim. Kilom da var zaten 20. Haftadan önce hareket hissetmeyi beklemiyorum ben

Evde ne isi var onun diye sormcam boyle damar atmasi gibi ama kalp atisiyla ayni hissiyat bilemedim doktora da soylemedim "vitaminler harici birsey almiyorsun dimi?" Diye soracak komik bi doktorum var cunku
Bebeğin hareketleri ilk zamanlar öyle hissediliyor damar segirmesi gibi sonraki haftalar içerde kayak yapıyorlar, bu arada baya enerjik bı bebeğin olacak galiba ilk hamilelik olmasına rağmen erken hissetmişsin ben ilkini 20. Haftada hissetmiştim

Ya izmirdeymişsin sen de. Aynı gün aynı yerde doğum yaparız belki geçen bende de bi pırpır oldu ama bebek değildir dedim. Kilom da var zaten 20. Haftadan önce hareket hissetmeyi beklemiyorum ben
Hangi hastaneye gidiyorsun bende kilolu basladim malesef bakalim sonu ne olacak kiloyla mi alakali acaba hissetmek falan yoksa ic karinla alakali mi

Ben arada boyle seyler hissediyorum hatta ilk hissetmem 12.haftamda oldu karnimda kelebek kanat cirpiyor hissiydi tam olarak ama o kadar erken olmasina bende ihtimal verememistim
Hareketli mi olacak bilmiyorum ama her kontrole gittigimizde sirtini donmus iki seksen yatiyor en fazla kolunu kaldiriyor
Doktor dedi bakin el salliyor
Bende "bi gidin ya" olarak algiladim

Çok minikken daha çok ağrı batma olurdu bende. Bu hafta bebek iki katına çıkacak diye ağrı bekliyorum ama olmazsa da korkmayayım bari ağrı olsa da olmasa da her türlü endişe var bende
Ben de oyle agri olsa ayri olmasa ayri endise ediyorum cevremdeki herkes te en az 15 sene once dogurmus kimse benim gibi pimpirikli degilmis kimseye dert te yanamiyorum surekli

O zaman da pandemiydi her her yasak ona rağmen çok kullandım. Hele Bez mevzusu bitene kadar büyük çanta gerekiyor bence. Kaldı ki bez biteli 1 yıl olacak hala baş köşemizde kendisi

Eklentiler

• 2C54D066-C0B7-4644-BB9D-19B213A99248.jpeg
    217,8 KB · Görüntüleme: 39
Hangi hastaneye gidiyorsun bende kilolu basladim malesef bakalim sonu ne olacak kiloyla mi alakali acaba hissetmek falan yoksa ic karinla alakali mi
Ben Ege üniversitesi ve Çiğli eğitim araştırmaya gidiyorum canım. İki yerde takipliyim. Sen nereye gidiyorsun Zayıf olanlar ve ikinci çocuklar daha erken hissediyormuş. Ben hem ilk çocuk hem kilo olunca hareketi geç duyarım herhalde diyorum ama kişiye göre de değişir sen erken duymuşsun kelebeğini

Ben ekole gidiyorum canim ege uni iyidir ama hocalar falan ilgili
Bende gebelikten once gitmistim
Hocalar iyi ama asistanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…