2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
O zaman da pandemiydi her her yasak ona rağmen çok kullandım. Hele Bez mevzusu bitene kadar büyük çanta gerekiyor bence. Kaldı ki bez biteli 1 yıl olacak hala baş köşemizde kendisi 😁
Dediğin gibi ihtiyaçlar kişiden kişiye değişiyor, ben canta almamıştım, büyük çantaya ihtiyaç duyduğumda da evdeki Decathlon çantalar iş gormustu, yerine muadil ayarlayabiliyorsam çok elzem bakmam, ama misal göğüs pompasi benim her seyimdi. Sutum gelmedi sagdim, bebek memeyi bosaltamadi sagdim, 60 günlükken işe başladım poşet poşet sagdim. Şimdi yine önceliğim pompa mesela, cantasiz çocuk buyutebilirim ama pompasız asla buyutemem günde 7 saat çalışıyorum çünkü 😄 ah ah pompa fiyatları da almış başını gitmis 🤦

Ya biz 16.haftada filan mi hissetmeye baslayacagiz acaba bebeleri?bir an once hissetsek te icimiz rahatlasa simdi anca ultfasondan ultrasona anliyoruz ne alemdeler diye 😣
Ben hissediyorum kızlar 3 gündür başladı özellikle gece tam doymuş bir şekilde uzanmaya geçince😍☺️
Ben arada boyle seyler hissediyorum hatta ilk hissetmem 12.haftamda oldu karnimda kelebek kanat cirpiyor hissiydi tam olarak🥰 ama o kadar erken olmasina bende ihtimal verememistim
Hareketli mi olacak bilmiyorum ama her kontrole gittigimizde sirtini donmus iki seksen yatiyor😅 en fazla kolunu kaldiriyor
Doktor dedi bakin el salliyor
Bende "bi gidin ya" olarak algiladim🤣🤣

Evde ne isi var onun diye sormcam😅 boyle damar atmasi gibi ama kalp atisiyla ayni hissiyat bilemedim doktora da soylemedim "vitaminler harici birsey almiyorsun dimi?😀" Diye soracak komik bi doktorum var cunku 😁
Klasik tansiyon aleti var onun parçası 😄

Çok minikken daha çok ağrı batma olurdu bende. Bu hafta bebek iki katına çıkacak diye ağrı bekliyorum ama olmazsa da korkmayayım bari 🥰 ağrı olsa da olmasa da her türlü endişe var bende 🤣
işte muhtemelen rahimde kendilerine yer açıyorlar. insan endişeleniyor ama korkulacak bir şey olduğunu sanmıyorum. 1 haftada nasıl 2 katıca çıkacak bacım 11 cm bizimki 33 cm mi olacak:KK57:
O halinle bide ise mi gidiyorsun 😱
Ya sorma çok zorlanıyorum ama mecburum izinli arkadaşlar var.

Ben ekole gidiyorum canim 🥰 ege uni iyidir ama hocalar falan ilgili
Bende gebelikten once gitmistim
Hocalar iyi ama asistanlar 👎😬
Cihazları çok güzel bir de her gittiğimde kan idrar herşeye bakılıyor. Bi de riskli bi durum olursa zaten daha kapsamlı araştırılma şansı var. Tek doktor değil de bi sürü kişi bakıyor onu seviyorum. Gözden bişey kaçma riski yok. İkili taramama 1 prof 2 perinatolog 2 de asistan bakmıştı. Didik didik baktılar her yerine 🤣🤣 tercih etme sebebim bunlar yani. Özele gitmeyi de hiç düşünmedim ekole bikaç kez farklı işlerim için gitmiştim hiç beğenmedim hastaneyi. Biraz da şans tabi iyi doktora denk gelmek. Şimdilik bi sorun yaşamadık bakalım böyle devam eder umarım 🥰🥰

Parlak zeka 🧿 40 yıl dusunsem onun stateskopunu bebeği dinlemek için kullanmak aklıma gelmezdi 😄
İnternette görmüştüm belli bir haftadan sonra steteskopta duyuluyormuş. 15+5 im ben ama daha duyulmadı hareket falanda henüz hissetmedim 😄 yarın sabah kontrolümüz var bakalım

işte muhtemelen rahimde kendilerine yer açıyorlar. insan endişeleniyor ama korkulacak bir şey olduğunu sanmıyorum. 1 haftada nasıl 2 katıca çıkacak bacım 11 cm bizimki 33 cm mi olacak:KK57:

Allah kolaylık versin cnm

Yok ya şimdiden 33 olsa zaten doğum en fazla 53 yada 54 ile oluyor oda en uzunlar bence

şiden kişiye değişiyor, ben canta almamıştım, büyük çantaya ihtiyaç duyduğumda da evdeki Decathlon çantalar iş gormustu, yerine muadil ayarlayabiliyorsam çok elzem bakmam, ama misal göğüs pompasi benim her seyimdi. Sutum gelmedi sagdim, be
Evet çalışanlar için çok önemli pompa bende iş yerinde hep pompa ile sağıyordum.
Klasik tansiyon aleti var onun parçası 😄
2. hamileliğimde bende yapmıştım bunu. kızıma dinletiyordum. çok hoşuna gidiyordu.

X