2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar 3 gündür şiddetli baş ağrısı yaşıyorum, dün sabah sol burnum kanadı. Bugün erkenden uyandım baş ağrısından uyuyamadım. Normal mi ? Ne önerirsiniz
Burun kanaması başlayınca üç beş gün üst üste gece gündüz hep kanadı benim çok şiddetli olmadıkça büzüsen damarlar vs sebebiyle normal karşılanıyor ama tabiki kişiden kişiye değişir baş agriisi için de hava da etkilidir ben yaklaşık bir haftadır migren atağı ile uğraşıyorum ilaçta alamıyoruz ama soğuk kompres iyi geliyor deneyebilirsin

Ayy harikasınız ben yazana kadar linkler gelmiş
Ya fiyatı niye uygun beni düşündürdü artık o dönem aldığım her şeyin fiyatının en az 3-4 kat artmış olduğunu çok kanıksamıştım. İnşallah kalitesi aynıdır alan olursa da kötü çıkarsa çok mahçup olurum.
Ama bu tip çantalar da tam kapasite doldurunca çok eşya alıyor ben günlük şeylerde kendi sırt çantalarımı kullandım hep. Ama atıyorum sabahtan akşama bi yerde olacağım, yolculuk yapacağız o zaman ihtiyacı çok iyi karşılıyordu.

Bazı karakterli esnaf abilerimiz ablalarımız oluyor. Gerek olmadıkça ve maliyeti kâri makul tutup fiyat şişirmesi yapmıyor. Her alanda var bu abi ablalar sadece denk gelmiyoruz çok azınlık kaldılar. Belkide bu satıcıda fiyat konusunda bu şekilde hareket ediyordur

Artık öyle bi dönemdeyiz ki ucuz kalan şeyi yadırgar olduk maalesef elbette var böyle insanlar ithal ürün değilse fiyatı hala makul tutan, ama denk gelmek zor işte :)

Kisin cok gezmesek de haziran gibi 6 aylik olmus olucaz ve yazin illaki bi yerlere gidicez deniz olmasa piknik olur
Her halukarda lazim olacak
Ve bence fotodan bile kaliteli oldugu belli oluyor tesekkur ederim benim gozum korkmustu 1500lu rakamlari duyunca
Fiyat oldukca makul

Ben de öğrenemedim canım cinsiyeti haftaya şansımı bir daha denicem

Evet o zaman bir soru daha kızlar iç çamaşırı ne alıcaz benim altlar olmuyo artık çok sıkıyo özellikle göbek kısmı

kızlar ikili taramada e nabıza düşen sonuçlarda Papp a ve serbest beta hcg kaç çıkmıştı sizin. Bakıyorum internetten bir sınır yazmıyor

U ugurlug acilden verdiğim sonuçlar cikmis. Esim doktorla görüşmüş kan tahlilleri temiz demiş. Krem vermiş eğer faydası olmazsa ortopediye görünün demiş. Değerlere bakmaya çalışıyorum ama hemoglobin harici sonuçlar henüz e nabiza düşmemiş. Sanirim incinme olmuş ama gebelik sebebiyle düzgün beslenemedigim için toparlanamadi. Umarım bi kaç güne iyilesirim. İlginiz için herkese çok çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…