2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yok canım elini yıkadıysan ne olacak ki

Normalde bana da doktorum 3-4 hafta sonra gel dedi. Ama kontrol sürem dolmamışken bir daha gitmek mantıklı geldi
Evet özelde öyle bir gün durumu var öyle yapmak mantıklı, ben o kontrol süresinde gitmedim yine göremez küçük diye devlete gideyim dedim onda da hiç ilgilenmediler ne yapalım bekleyeceğiz artık

Sutyenleri daha hamile olduğumu öğrendiğim gibi almıştım zaten, penye yarım atlet içinde ince cupları olan sutyenler yazın kurtarıcı, ama askılı biseyle giyilmiyor, onun için de büyük beden dolgusuz sutyenler aldım.

incindi demişsin de düşme çarpma olmuş muydu

incindi demişsin de düşme çarpma olmuş muydu
Yok yok asla olmadi. Sadece temizlik mevzuunda biraz hareket fazlaligim olmuştu. Gerginlik sinirle beraber kasildigimi dusunuyodum. Esim sürekli ısrar edince artık size sorup oyle gittim acile. Sonuçlar e nabiza düşünce bi değerlendirme yapıp tüp doktoruma danismayi düşünüyorum.
Kızarma şişlik morarma carpma ezilme hic biri yok.

Anladım canım geçer umarım bian once

Ay çok güldürdün beni bim poşeti en güzeli benden 4 gün büyükmüş senin bebiş Bu hafta aşırı büyüyorlar o yüzden merak ettim acaba ekstra bi ağrı falan oluyor mu diye

Ay çok güldürdün beni bim poşeti en güzeli benden 4 gün büyükmüş senin bebiş Bu hafta aşırı büyüyorlar o yüzden merak ettim acaba ekstra bi ağrı falan oluyor mu diye
Bu arada bende izmirdeyim yanlis hatirlamiyorsam izmirdeyim yazmistin, uyumustum da sonra uyandim tek gozle yorumlari okudum ondan emin degilim pek aynen az once bile karnimda igne batmalari oldu mesela
Bide bazen uzandigimda karnim kalp gibi atiyor
Diyorum yok artik kalp atislarini hissediyor olamam falan

Ben stetoskopla dinliyorum arada gelmiyo

Benim bebiş bugüne kadar yardıra yardıra büyüdüğü için bu hafta beni içerden parçalar diyorum ama henüz ağrı sızı yok bakalım Sağlıkla büyüsün civcivlerimiz katlanırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…