2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bizimde ağustos başıydı iptal ettik, benim paşa daha 1 bucuk yaşında anlamadı pek ama ne zaman deniz havuz resmi görse heyecanlanıyor, aldık bi tane havuz koyuyoruz içine su oynuyor
Bizimki de dün başlıyordu.Kızım 10 yaşında çok hevesliydi.İptal edince çok üzüldü.Seneye kardeşinle gideriz diye teselli ediyoruz artık.

Ayy aklıma gelmişken yazayım kızlar, depend emici külot denen şey bence bebek bezinden de önemli onca kanamayı öyle rahat atlatmıştım ki. Şimdiden bakmalı indirim kovalamalı diye düşünüyorum
Ben kullanamadim emici külot havasız kaldı sanırım tahriş oldu, büyük beden almıştım halbuki ama pamuklu iç çamaşırı kadar hava almiyor sanirim, ben bu sefer mermerşah bezlerinden alıp kesip kesip ped yapmayı düşünmüyorum eski usul benim çok kanamam olmuştu ameliyattan sonra sık sık değiştirmezsem rahatsız oluyordum.

Bizde de küvet var ben de onu doldurup keyif yapayım
Yap yap valla bu sicak baska turlu cekilmez
Ayy aklıma gelmişken yazayım kızlar, depend emici külot denen şey bence bebek bezinden de önemli onca kanamayı öyle rahat atlatmıştım ki. Şimdiden bakmalı indirim kovalamalı diye düşünüyorum
Benim gorumcem baya almisti sonra yapamadi onla bebek bezi kullandi
Bana dedi sakin bosuna alma bebek bezleri ondan bin kat daha iyi dedi
Bilemedim

İlk haftalar zordur gebelikte, ikinci trimester daha güzel geçer, 3. Allaha emanet zaten ne uykular düzenli ne hareketler, top gibi yuvarlanicaz
Aynen ya sağına yatsan olmuyor soluna yatsan olmuyor. Sırt üstü hiç yatamiyorsun.Ben kalkıp oturuyordum. Bir de bende son zamanlar avuç içi ve ayaklarımda kaşıntı olmuştu sizlerden uzak olsun kafayı yiyecek gibi oluyordum.

Kizlar dunden beri vajina girisimde igne gibi batmalar var
Gece de saga sola donerken oldu
Oyle renkli akintim falan da yok
Baktim netten, vajina kaslari gerildigi icin vs diyor
Yine de travazol surdum ama size de sorayim dedim

Kızlar selam size dün doktor randevu anımı anlatacağım. İkili test için gittim. 13. Hafta içerisindeyim. Ben cinsiyet öğrenmek istemediğim konusunda önceki haftalarda doktoruma söylemiştim eşim yurt dışı görevinde gelmesini bekliyorum. Birlikte öğrenelim diye kendimi hazırladım . Doktorum görmesine rağmen söylememişti geçen hafta istemediğim için. Bu hafta ikili test ayrıntılı ultrason için alt kata başka doktora indim baktı çok güzel herşey yolunda sonra dediki göbek adını benim adım koyarsınız artık nasıl hani dedim. Meğer bebişim göstermiş yüzde yüz erkek dedi. Şoka girdim hiç hazır değildim. Kendimi bir ay sonraya şartlandırmıştım. Çokta neşeli bir insandı doktor neden söylediniz deyip o anı rezil etmek istemedim. Sonuç olarak bir oğluşum olacağını öğrendim. Biraz fazla uzattım sanırım ama buraya anım kalsın ve değişirse yüzde yüzün nasıl değiştiğini yazabilmek için yazdım

Bazen bende de oluyor ama nedenini arastirmqdim hic

Arada bana da oluyor bu durum ama geçiyor diye takılmadım

Kızlar ben nipt testi yaptırmıştım. sonuç çıktı gayet güzel ve cinsiyetini de öğrenmiş olduk erkek olacak.listeye ekler misiniz?sevgiler

Şimdiden modum düştü, uyku problemi yaşayan biriyim zaten. Daha ne kadar çekeceğim
Bende malesef uyuyamıyorum hic, 3. Trimestir da göbek büyüdüğü ağırlastigimiz için sıkıntı yaşayabiliriz ama inşallah yaşamayız çok sıkıntı

Bende oturarak uyudum son haftalarda hep bide yatakta kalkmak zor, koltukta yatıyordum

Ben bilmiyorum canım tam olarak ne işe yarıyor. Sezaryene de normale de oluyor mu ?
Sezaryende de kanama olacağı için olur tabi, pedle başa çıkmazdım ben. Külot şeklinde kalın ped gibi işte :)
Ya benim de normal doğumdu ama baya kanamam oldu. Bi paket almıştım çok tavsiye edilince, sonra devamı geldi tabi acayip rahat etmiştim. Her gün duş alıyordum çok hassas bi cildim de yok belki o yüzden iyi geldi bana.
Yap yap valla bu sicak baska turlu cekilmez

Benim gorumcem baya almisti sonra yapamadi onla bebek bezi kullandi
Bana dedi sakin bosuna alma bebek bezleri ondan bin kat daha iyi dedi
Bilemedim
Aa aa normal bebek bezi nii? Nasıl kullanmış acaba ya kaç numara olur merak ettim bak o tamamen kavranma hissi çok iyi geldi bana, sıfır sızıntı ile geçirdim o kanamaları.

Ben her 15-20 dakikada bir ped değiştirdim ilk üç gün, sonra azaldı kanamam ama yine de ped ile devam ettim oyle leğen dolusu kanama olmuyor sonuçta, hatta sıkıntısız doğumlarda daha az kanama oluyordur bence, ben sezaryen esnasında yumurtalık ameliyatı da olduğum için rahimde kasılma yetersizliği olmuştu. Ama hiç sizinti olmadı bende. Bakteri üremesin diye normalde de çok sık ped değiştiririm ben zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…