Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kızımın durumu çok kritik. Gece beyninin sağ tarafından kanama geçirmiş. Doktor geceyi çıkartmasını beklemiyordum direndi dedi. O kadar korkuyorum ki onun için. Ama savaşıyor güzel kızım. Yaşamaya çalışıyor. Bugün o kanamayı boşaltacaklardı. Her duruma hazırlıyorlar bizi kızım için. Oğlum çok şükür elhamdulillah toparlıyor. İyiye gidiyor maşallah 🤍
Rabbim ikisinede sağlık versin. inşaallah en kısa sürede toparlar hayata tutunur. Kanamayı boşaltmak tehlikelimi acaba ya 😞

Birçok ünlü markanın içeriğinde sakıncalı maddeler var. Sakıncalı maddeleri ve neye sebep olduğunu merak edenler için içerik listelerini de yollayabilirim.

Birçok ünlü markanın içeriğinde sakıncalı maddeler var. Sakıncalı maddeleri ve neye sebep olduğunu merak edenler için içerik listelerini de yollayabilirim.
Size zahmet olmayacaksa gönderebilir misiniz? Ben söylediğiniz kişinin instagram profiline baktım. Ancak ünlü markalardan sakıncalı olanları paylaştığı kısmı göremedim. Belki de ben bulamadım.

Size zahmet olmayacaksa gönderebilir misiniz? Ben söylediğiniz kişinin instagram profiline baktım. Ancak ünlü markalardan sakıncalı olanları paylaştığı kısmı göremedim. Belki de ben bulamadım.
Dava falan açılıyordu ona, belki kaldırmıştır. Kitabı var, kitapta kötü içerikler yazıyor. Bir şey alacağım zaman ben etiketindeki içeriklere bakıyorum kötü maddeler var mı diye. Şimdi o kitaptaki sayfaların fotoğraflarını çekip atayım.

Çok teşekkür ederim, sağolun.
IMG_20241005_131044.jpg

IMG_20241005_131128.jpg

Bu maddelerin nelere sebep olduğu kitapta yazmıyormuş. Ama merak ettiklerinizi internette aratarak zararlarına bakabilirsiniz. Bazıları kanserojen maddelerken bazıları alerjik reaksiyonlara sebep oluyor.

Burada bazıları var. Mesela mustela markası çok ünlü. Ama sakıncalı içeriği var.
Zararlı güneş kremleri:

Zararlı deterjanlar:

Zararlı şampuanlar:

Zararlı pişik kremleri:

X