2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar selam 🥰 size dün doktor randevu anımı anlatacağım. İkili test için gittim. 13. Hafta içerisindeyim. Ben cinsiyet öğrenmek istemediğim konusunda önceki haftalarda doktoruma söylemiştim eşim yurt dışı görevinde gelmesini bekliyorum. Birlikte öğrenelim diye kendimi hazırladım . Doktorum görmesine rağmen söylememişti geçen hafta istemediğim için. Bu hafta ikili test ayrıntılı ultrason için alt kata başka doktora indim baktı çok güzel herşey yolunda sonra dediki göbek adını benim adım koyarsınız artık nasıl hani dedim. Meğer bebişim göstermiş yüzde yüz erkek dedi. Şoka girdim hiç hazır değildim. Kendimi bir ay sonraya şartlandırmıştım. Çokta neşeli bir insandı doktor neden söylediniz deyip o anı rezil etmek istemedim. Sonuç olarak bir oğluşum olacağını öğrendim. Biraz fazla uzattım sanırım ama buraya anım kalsın ve değişirse yüzde yüzün nasıl değiştiğini yazabilmek için yazdım 😅

Merhabalar... Hastaneden çıktık şimdi. Bebeğimin cinsiyeti kızmış 💓 U ugurlug ekleyebilirsin 💐🤩

Kızlar ben nipt testi yaptırmıştım. sonuç çıktı gayet güzel ve cinsiyetini de öğrenmiş olduk erkek olacak.listeye ekler misiniz?sevgiler🤗
2 erkek 1 kız erkek bebiş sayısı yine önde.🤗 Sağlıkla gelsin inşallah kuzucuklar 😍

Ben 1 haftadır patlıyorum, sıkıntıdan bebek eşyası bakmaya çıkacağım bugün . Benim de öyle canım şu anda. Eşimin yanımda olmaması da aşırı etkiliyor beni🥺
Vallahı benım 1,5 2 saatten fazla ayakta kalmam da yasak artık, netflxte dızı ızlıyorum bolca, kıtap okuyorım, sonra uykum gelıyor,arada borsada trade yapıyorum guzel kagıt bulırsam, egıtıme baslıcam, kendımce eglencelı hale getırmeye calısıyorum

Vallahı benım 1,5 2 saatten fazla ayakta kalmam da yasak artık, netflxte dızı ızlıyorum bolca, kıtap okuyorım, sonra uykum gelıyor,arada borsada trade yapıyorum guzel kagıt bulırsam, egıtıme baslıcam, kendımce eglencelı hale getırmeye calısıyorum
Rahim ağzı için işlem mi uygulandı cnm

Nasıl yani canım gerçeğe yakın gibi anlamdm😊
Test pozitif Hamileyim, bulantım var, aşermelerim, ağrılarım vs. rüya gibiydi. Şimdi cinsiyeti öğrenmem, ağırlığını boyunu söylemesi, ultrasondayken zıplamaları fln. 🤩 Artık daha net hissediyorum. Bi de hareketlerini hissetsem nolcak acaba 🤩

Ben her 15-20 dakikada bir ped değiştirdim ilk üç gün, sonra azaldı kanamam ama yine de ped ile devam ettim oyle leğen dolusu kanama olmuyor sonuçta, hatta sıkıntısız doğumlarda daha az kanama oluyordur bence, ben sezaryen esnasında yumurtalık ameliyatı da olduğum için rahimde kasılma yetersizliği olmuştu. Ama hiç sizinti olmadı bende. Bakteri üremesin diye normalde de çok sık ped değiştiririm ben zaten 😀
Yaa ne güzel vala, ben nefret ederim pedden 😁 hatta hamileliğin en güzel yanı bence adet olmamak o derece memnunum. O yüzden çok bağladım depende.

Bak işte yine aynı konu, herkes bambaşka yaşıyor süreci 😁

Test pozitif Hamileyim, bulantım var, aşermelerim, ağrılarım vs. rüya gibiydi. Şimdi cinsiyeti öğrenmem, ağırlığını boyunu söylemesi, ultrasondayken zıplamaları fln. 🤩 Artık daha net hissediyorum. Bi de hareketlerini hissetsem nolcak acaba 🤩
İlk galiba heyecanlısin baya,ben hissediyorum darısı sana o zaman

Ben kore dizilerini ya da fantastik olan her diziyi izlerim. Önereceğin bir şey varsa izlerim ☺️

Kontrole hangı gun gıdecektın, cuma mıydı? Valla sızı ben de cok merak edıyorum
Yok persembeye aldım randevuyi, cuma diğer yerleşkedeymis doktorum. Rahim ağzı kisalsa ben anlayabilir miyim yani ahri leke vs gibi bişey anlaşılıyor mu. Sürekli kendimi dinliyorum son bı kaç gündür

1- Elele Bonte 2 6in1 Lüks Anne Yanı Oyun Parkı Park Yatak XL 70x120 | Elele Baby

2- Ege Baby 4 in 1 Oyun Parkı Beşik Krem Fiyatı 93273 / KRE

Canım şu an ailemin yanındayım Batman’da çok seçenek yoktu. İstanbul’da seçenek çok şimdi ama daha ekimde döneceğim evime, o zamana kadar fiyatlar uçar. Bu ikisi arasında gittim geldim. O kadar da park yatak alacağım diyordum ama büyük ihtimalle haftasonu 2.yi alacağım. Onun da özelliklerini çok sevdim hem daha şık ve genişliği de çok iyidi. Bir de cibinlik yatak yastık vs her şey dahildi. Ne kadar rahat bilemem zaten ayrı yatak yastık alıp yaptıracağım ☺️💙
Matmazel - Matmazel -

Devlet hst ikili test yapiliyor mu veya sonucu ne zaman cikiyor.Birde detayli ultrason var mi.İlk kez devlet hst gidicem 12. Haftamda gidenlerden bilgi alabilir miyim?
Ben Zeynep kamilde ikili test yaptırdım. Usg sonucu hemen çıkıyor kan sonucu 10 gün sonra çıkıyormuş. Makineleri de gayet güzeldi.

X