Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Kör oldum ama bitti başım dönüyor sabahtan beri kurdele yapıyorum 🤣🤣🤣

Eklentiler

• B269D8B3-CB1A-46F8-BD90-E2DB6E6886E1.jpeg
    B269D8B3-CB1A-46F8-BD90-E2DB6E6886E1.jpeg
    135 KB · Görüntüleme: 40
O piyanolu mat da iyi para he keşke en başta söyleseymiş bi işe yarasaymış 🤣 ben şimdilik öyle oyuncaklara başlamadım. Eşim lego almış bir sürü. Normalde ben lego hastasıyım evde bir sürü legom var bari onu ben alaydım dedim 🤣
Di mi doguracam neredeyse aa niye aldim diyo🤣 nee napim indirimde buldum aldim . Bazi bende olan seyleri aldim anneme veririm ona gidince kullanirim diye. Emzirme yastigi fln da varmis onu da alicam , 1-2 ayakkabi marka hepsi yani ne alirsak kardir 🤣Valla oyunca 2 pelus hisirtili kitap fln disinda bisey almadim ben.

Evet doğru sonuçta onlarda hızlı ölçüm istiyorlar. Bakalım şimdi açlık 102 çıktı tokluk inşallah çok yükselmez bu saatte kahvaltı geliyor. Burada düzenli ama az yemekler. evde olsa belki ceviz badem kefir ile destekleyeceğim ama burada günde iki kere sabah 5 öğlen 1 gibi akşamda 7 gibi geliyor ama eh işte öyle diyete uygun değil pek. Benim için dua edin de bu iki günde düşmüş olsun
İnşallah herşey iyi olur evine dönebilirsin. Evet hastane öyle malesef belli değil saatte belli öğün veriliyor

Şey gibi sanki çişimi yapmışım bitmiş ama 1 damlası küloda damlamış gibi 😕 o kadar can sıkıcı ki sürekli ıslaklık hissediyorum
Bence farketmeden idrar kaçıyor 😅 ben çok yaşadım bi iki kere gözümle denk gelince anladım sinsi sinsi damlıyor bi kaç damla hiç hissetmiyorsun bile bu idrar kaçırma yüzünden günde 10 kere kıyafet değiştiriyorum

Bence farketmeden idrar kaçıyor 😅 ben çok yaşadım bi iki kere gözümle denk gelince anladım sinsi sinsi damlıyor bi kaç damla hiç hissetmiyorsun bile bu idrar kaçırma yüzünden günde 10 kere kıyafet değiştiriyorum
Evet artık bende öyle düşünmeye başladım 🥹

İlaç kullandığın için mi tedirgin oldun ? Progestan da kan sulandırıcı iğne de tüp bebek tedavisinin başından beri kullanılabiliyor. Eğer sebep buysa bi de bunu takma kafana , benim de erken doğum riskim var . bi bunu bi de günde 6 tane kasılma önleyici ilaç kullanıyorum. Reçetesini bile okumadım inan . Napiyim yani sorgulamıyorum doktor o sonuçta . Bazen akışına bırakmak lazım akıl sağlığım için diyorum . Sen de stres yükleme kendine 🤍
Öyle zaten kafadan kontak oldum böyle sorgulaya sorgulaya ama elimde değil. Herşey bir anda çıkıyor ya hep böyle panik oluyorum

Orangegreysky Orangegreysky grupta en çok sen yaşadın galiba enfeksiyon ondan sormak istedim sana bide diğer arkadaşlarda cevap yazarsa sevinirim. İdrar yolu enfeksiyonu saçma bi üşüme terleme yapıyor muydu. Geceden beri enfeksiyon hissediyorum bi anda baktım olmaya başladı gece boyu yatamadım bol su içtim biraz yarılandı azalmaya gitti öyle uyuyabildim bugün yine az çok zorluyor bide ishal da oldum. Ama geceden beri tuhaf bi terleme klima da olmama rağmen üşüme terlediğin için bi üşüme olur ya çözemedim yani yaşadınız mı siz enfeksiyondan üşüme terleme vs aslında günlerdir ağzımda acılık var böyle değişik birşey en son idrarım da enfeksiyon olarak çıktı işte

Orangegreysky Orangegreysky grupta en çok sen yaşadın galiba enfeksiyon ondan sormak istedim sana bide diğer arkadaşlarda cevap yazarsa sevinirim. İdrar yolu enfeksiyonu saçma bi üşüme terleme yapıyor muydu. Geceden beri enfeksiyon hissediyorum bi anda baktım olmaya başladı gece boyu yatamadım bol su içtim biraz yarılandı azalmaya gitti öyle uyuyabildim bugün yine az çok zorluyor bide ishal da oldum. Ama geceden beri tuhaf bi terleme klima da olmama rağmen üşüme terlediğin için bi üşüme olur ya çözemedim yani yaşadınız mı siz enfeksiyondan üşüme terleme vs aslında günlerdir ağzımda acılık var böyle değişik birşey en son idrarım da enfeksiyon olarak çıktı işte
Yok canım bende enfeksiyon hiç belirti vermedi ama normal şartlarda üşüme yapıyor maalesef evet :/

Yok canım bende enfeksiyon hiç belirti vermedi ama normal şartlarda üşüme yapıyor maalesef evet :/
İnternetten baktım evet yapabilirmiş daha önce yaşadım enfeksiyon ama üşüme hiç olmadı acaba bu çok ilerlediğini mi gösterir gidip hemen tahlil mi versem yani şuanlık yok gibi bi gidiyor bi geliyor o his ama üşüme olunca korktum

Kana karıştıysa yapar canım idrardayken bu kadar belirti vermez normalde ama kana geçtiyse ateş de yapar mide bulantısıda sen test ver en iyisi acilde falan

İnternetten baktım evet yapabilirmiş daha önce yaşadım enfeksiyon ama üşüme hiç olmadı acaba bu çok ilerlediğini mi gösterir gidip hemen tahlil mi versem yani şuanlık yok gibi bi gidiyor bi geliyor o his ama üşüme olunca korktum
Ver sen test ya ben enfeksiyondan korkarım, varsa ilerlemeden bi tedavi verirler

Kana karıştıysa yapar canım idrardayken bu kadar belirti vermez normalde ama kana geçtiyse ateş de yapar mide bulantısıda sen test ver en iyisi acilde falan
Evet normal de bende de üşüme olmaz dün geceden beri bi anda başladı terleme üşüme enfeksiyon, şuan enfeksiyon fazla hissettmiyorum bol su içiyorum azalıyor gibi ama kan da varsa bilmiyorum, acilde idrar da kan da yapıyorlar di mi

canikolar! eşim bulgaristana gidiyor bebitoya ne alabilir ordan bilen varsa aydınlatsın beni piliz 🫠 primark olsaydı keşke ama yokmuş

Evet normal de bende de üşüme olmaz dün geceden beri bi anda başladı terleme üşüme enfeksiyon, şuan enfeksiyon fazla hissettmiyorum bol su içiyorum azalıyor gibi ama kan da varsa bilmiyorum, acilde idrar da kan da yapıyorlar di mi
Yaparlar canım şikayetlerini söylersen

X