2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bulantılar yüzünden eve kapandım bencede sıkıcı geçiyor, bi oğlum var onunla doğru düzgün ilgilenemiyorum, annem bakıyor gezdiriyor, oysa ki hayallerim vardı yazın her yere götürücektim onu
Ben de aynı şekilde yaz tatilini iple çekiyordum, oğlumla hiç evde durmayacaktık, deniz kenari bı ilçede yaşıyoruz her gün denize gidecektik, gezecektik Mayıs'ta hamile olduğumu öğrendim. Bulantilardan gezmeyi bırak çocuğu parka bile çıkaramadım, gerçekten çok sıkıcı geçiyor yaz

Ben de aynı şekilde yaz tatilini iple çekiyordum, oğlumla hiç evde durmayacaktık, deniz kenari bı ilçede yaşıyoruz her gün denize gidecektik, gezecektik Mayıs'ta hamile olduğumu öğrendim. Bulantilardan gezmeyi bırak çocuğu parka bile çıkaramadım, gerçekten çok sıkıcı geçiyor yaz
Aslında bulantilar azaldı diyorum düşünüyorum ama yine yapacak bisey bulamıyorum

Kızlar bide bi sorum daha olacak doğuma yakın hazırda kolaylık olsun diye dolaplara biseyler yapıp koymayı düşünüyor musunuz

Kızlar bide bi sorum daha olacak doğuma yakın hazırda kolaylık olsun diye dolaplara biseyler yapıp koymayı düşünüyor musunuz
Evet yaprak sarma, sigara böreği tarzı şeyleri buzluğa atmayı düşünüyorum, doğumdan sonra en fazla iki part halinde gelen olur bana bı okuldan arkadaşlarım bı de akrabalarım ama yine de hazır bulunsun ben yerim 😁

Evet yaprak sarma, sigara böreği tarzı şeyleri buzluğa atmayı düşünüyorum, doğumdan sonra en fazla iki part halinde gelen olur bana bı okuldan arkadaşlarım bı de akrabalarım ama yine de hazır bulunsun ben yerim 😁
Ben daha çok yaparım malum 3 çocuk da var

Bende öyle malesef evdeyim hep, dün akşam biraz apartman bahçesine çıktık nasıl mutlu oldu yavrum beni görünce..

Benim de çok sıkıcı geçiyor.Tatil planlarımız vardı hepsini gebeligimden dolayı iptal ettik.Riske girmeyelim, dedik.En çok üzülen de kızım oldu çok sıkılıyor o da.Sıcakta canim hic dışarı çıkmak istemiyor.
Bizimde ağustos başıydı iptal ettik, benim paşa daha 1 bucuk yaşında anlamadı pek ama ne zaman deniz havuz resmi görse heyecanlanıyor, aldık bi tane havuz koyuyoruz içine su oynuyor

Ayy aklıma gelmişken yazayım kızlar, depend emici külot denen şey bence bebek bezinden de önemli 😁 onca kanamayı öyle rahat atlatmıştım ki. Şimdiden bakmalı indirim kovalamalı diye düşünüyorum 🤨
Ben bilmiyorum canım tam olarak ne işe yarıyor. Sezaryene de normale de oluyor mu ?

X