2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Reflü yatagi da çok iş görüyor ilk aylar, ben gece gündüz reflü yatağında yatiriyordum oğlumu, başı yukarıda olunca reflusu rahatlıyordu hem de sağa sola sabit yatırdıgım icin kustugunda boğulur mu endişesi aza iniyordu.

kore dizisi ne izliyorsun canim?soyle siradan olmayan bi dizi var mi izledigin
Konularına bakıyorum ilgimi çekeni açıyorum csnım. Sıradanlığa bakmıyorum pek kore dizilerinde. Hemen hemen hepsi sıradan ve az bölüm olduğu için hiç sıkmıyor
Strong Woman Do Bong-Soon
İt's Okay to Not Be Okay
Descendants of The Sun
Kill Me Heal Me
Cinderella And Four Knights listeyi çoookça uzatabilirim daha ilk aklıma gelenler bunlar

Son zamanlarda izlediğim çok beğendiğim bir tane vardı, adını bulamadım şu an

Direkt bebek bezini yaymis kulodun ustune
1 damla disari sizmadi dedi
Bosuna para vermisim digerlerine dedi
Yenidogan takti galiba

Kizlar sunu deneyin bakalim cinsiyetleri belli olanlarda tutuyor mu
Bende saga dogru kayiyor hafiften
Sag da kiz diyor

Canim park yatak olana bayildim ben
Senin attigin ahsap tukendi diyor fiyati yazmiyordu
Ama emin ol park yatak daha kullanisli uzun omurlu ve pratik
Icine sineni al tabi yinede

Reflu yatagi 200tlye de var 500e de 1500e de
Onerdigin bi marka var mi
Oğlumda çok pahalıya aldığımızı hatırlamıyorum, gece gündüz kullandık sonra da başkasına verdik o da kullandı, fiyat farkı ne ile ilgili bilmiyorum ama çok para vermeye gerek yok bence. Çok yumuşak olmasın eğimli olsun iki tarafında da koruma barları olsun yeter.

Yok persembeye aldım randevuyi, cuma diğer yerleşkedeymis doktorum. Rahim ağzı kisalsa ben anlayabilir miyim yani ahri leke vs gibi bişey anlaşılıyor mu. Sürekli kendimi dinliyorum son bı kaç gündür
Maalesef ben oncekı gebelıgımde hıcbısey anlamadım, 35tı 18.haftada, 20.haftada detaylıya gıttık 11 mm olmustu..
Senı kotu mu etkıledım yoksa

Maalesef ben oncekı gebelıgımde hıcbısey anlamadım, 35tı 18.haftada, 20.haftada detaylıya gıttık 11 mm olmustu..
Senı kotu mu etkıledım yoksa
Yok aslında bı bakıma iyi oldu, hiç dikkat etmiyordum kendime şimdi hareketlerimi kisitladim biraz

Ayy aklıma gelmişken yazayım kızlar, depend emici külot denen şey bence bebek bezinden de önemli onca kanamayı öyle rahat atlatmıştım ki. Şimdiden bakmalı indirim kovalamalı diye düşünüyorum
Ben dependi normal regl oldugumda ilk gün ve gece kullanıyordum asrın icadı gerçekten

Canim park yatak olana bayildim ben
Senin attigin ahsap tukendi diyor fiyati yazmiyordu
Ama emin ol park yatak daha kullanisli uzun omurlu ve pratik
Icine sineni al tabi yinede
İkisi de birbirinden güzel canım valla. Ben bir de şunları alacağım
1- Elele Amore Elektrikli Otomatik Sallanan Ana Kucağı Gri - Elele Baby (ablam alacak hediye)
2-https://www.teknosa.com/kinder-baby-mia-bej-anne-yani-besigi-p-784050417?gclsrc=aw.ds&gbraid=0AAAAADqqNne79KKZBCzEo0EPzAXF1E1l0&gclid=EAIaIQobChMIufLOtdiYgAMVmj4GAB0rNASHEAQYAyABEgLlQfD_BwE

İkisini de almayı düşünüyorum o yüzden sanırım ahşap olanı alacağım

Elele bonte 2 aldım ben internetten. Henüz gelmedi. İstanbuldaysanız elele nin mağazasına bakın derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…