Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Ben o dönemden çok korkuyorum asla elim yatkın değil bişeye 🤣🤣 neler isterler kim bilir of ilkokul zaten ayrı dert o konuda. Aklıma şey geldi çocuğu yatırcam anne bizde mukavva var mı diye soruyor ve sabaha kadar bilmem ne etkinliğini yapmaya uğraşıyoruz 🤣🤣🤣🤣
Ben de beslenmesine ne koyucaz diye düşünüyorum nfnfkg

Kızlar şöyle bir şey çıktı önüme. Babybjörn ürünlerinde 3-6 ay kiralamanın ilk ayı 1 TL sonraki aylar yazan fiyata. Mesela 3 aylığına ana kucağı kiralamak 1800 falan sanırım. Hem de 3 ay 6 ay sonra nereye koyucam kaldırıcam derdi olmadan. Ya da kullanamadığımız elimizde kalmasın diye 😂

Kızlar şöyle bir şey çıktı önüme. Babybjörn ürünlerinde 3-6 ay kiralamanın ilk ayı 1 TL sonraki aylar yazan fiyata. Mesela 3 aylığına ana kucağı kiralamak 1800 falan sanırım. Hem de 3 ay 6 ay sonra nereye koyucam kaldırıcam derdi olmadan. Ya da kullanamadığımız elimizde kalmasın diye 😂

Çok mantıklı gelmedi nedense 6 ay kirası 4 bin oluyor toplamda ilk ay için bir tl denmiş 5 ay 800 liradan işlem görecek zaten o ana kucağı nerdeyse 10 ay kullanılıyor cıks olmadı sonrasında zaten satılır nereye koyacam derdi olmazki

Çok mantıklı gelmedi nedense 6 ay kirası 4 bin oluyor toplamda ilk ay için bir tl denmiş 5 ay 800 liradan işlem görecek zaten o ana kucağı nerdeyse 10 ay kullanılıyor cıks olmadı sonrasında zaten satılır nereye koyacam derdi olmazki
Öyle düşünürsek evet. Ama 3-6 ay arası kullanırım dersek bence mantıksız da değil. Yani 3 ay ilki 1 lira iki ay ücretli. Oturmaya hareketlenmeye başlayan çocuklar çok da fazla sevmiyor sanki. Şu da bir seçenek 10 bin liraya babybjörn almayıp 1800 liraya pierre cardin de alınabilir neden olmasın 😅 Sonra da katla kaldır diğer çocuğa ya da sat ya da birine ver 😂

Öyle düşünürsek evet. Ama 3-6 ay arası kullanırım dersek bence mantıksız da değil. Yani 3 ay ilki 1 lira iki ay ücretli. Oturmaya hareketlenmeye başlayan çocuklar çok da fazla sevmiyor sanki. Şu da bir seçenek 10 bin liraya babybjörn almayıp 1800 liraya pierre cardin de alınabilir neden olmasın 😅 Sonra da katla kaldır diğer çocuğa ya da sat ya da birine ver 😂
Sevip sevmediğini anlamak için de bi seçenek olabilir ya severse istiyorsan git satın al sevmiyosa hiç para harcama

Orangegreysky Orangegreysky grupta en çok sen yaşadın galiba enfeksiyon ondan sormak istedim sana bide diğer arkadaşlarda cevap yazarsa sevinirim. İdrar yolu enfeksiyonu saçma bi üşüme terleme yapıyor muydu. Geceden beri enfeksiyon hissediyorum bi anda baktım olmaya başladı gece boyu yatamadım bol su içtim biraz yarılandı azalmaya gitti öyle uyuyabildim bugün yine az çok zorluyor bide ishal da oldum. Ama geceden beri tuhaf bi terleme klima da olmama rağmen üşüme terlediğin için bi üşüme olur ya çözemedim yani yaşadınız mı siz enfeksiyondan üşüme terleme vs aslında günlerdir ağzımda acılık var böyle değişik birşey en son idrarım da enfeksiyon olarak çıktı işte
Canım ben de cok yasıyorum simdi de gebelik öncesi de idrar yolu enfeksiyonunu. Enfeksiyon cıktıktan sonra antibiyotik falan kullandın mı? İlerlediyse kanda da enf degerlerin yükselmişse titreme ateş üşüme yapabilir. Bir daha idrar tahlili ve crp baktır istersen

Aynen benim gibi indirim takip edip 800 lirayada alınabilir sevmezse üzülmem en azından😂

Kızlarr bugün şok oldum 29 haftalık oldum ve tartılıyorum dedim üç günde bir kilo almışım 😂😂😂öküz mü müyüm acaba yoksa çocuğum hızla mı büyüyor 😂

Canım ben de cok yasıyorum simdi de gebelik öncesi de idrar yolu enfeksiyonunu. Enfeksiyon cıktıktan sonra antibiyotik falan kullandın mı? İlerlediyse kanda da enf degerlerin yükselmişse titreme ateş üşüme yapabilir. Bir daha idrar tahlili ve crp baktır istersen
Yok ilaç kullanmadım daha dün gece başladı çünkü sonra sabaha kadar bol su ile az çok rahat ettim uyuyabildim, bugün işte orta halli zorluyor dedim gideyim tahlil vermeye, üşüme terleme olunca sonra aklıma geldi bu enfeksiyon dan olabilir. Şuanlık oda biraz geçti gidip geliyor bakalım yarın gidip tahlil vereceğim.

Sevip sevmediğini anlamak için de bi seçenek olabilir ya severse istiyorsan git satın al sevmiyosa hiç para harcama
Aynen özellikle kanguru sling için bu önemli bence. Ana kucağının her türlüsü aşağı yukarı iş görür de kanguru / slingin dandik olanı rezillik yaşatıyor anneye de babaya da bebeğe de 😂 Ben sanırım onlar için düşünebilirim 😇

X