2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim karnim sabahlari hic yok nerdeyse
Aksamda 5 aylik gibi
Bu aralar asiri derecede bacaklarim kasiniyor bocek falan da isirmiyor ama diyorum acaba bacaklarim mi catlayacak arada gobegim de kasiniyor
Acaba lieraca baslasam mi ki
Bugün aynı şeyi düşündüm. Benim de göbek ve göğüslerim kaşınıyor çatlamaya mı başlıyor acaba dedim. Annemle ablam da hiç olmadı ben de olacak gibi hissediyorum

Benim bu sene gozlemledigim herkes kiz icin deliriyor :) doktor bana da kiza benziyor dediginde asiri mutlu olmustum:)) kiz yoldas gibi geliyor sanirim ondan tabiki evlat evlattir cinsiyeti olmaz Allah saglik versin
Ama sanirim erkek olsun diyenlerin cogu es tarafindan baski hissediyorlar
Gecen bizim bile bi arkadas cinsiyetini sordu belli degil bi kiz bi erkek dedi doktor dedim erkek adamin erkek cocugu olur dedi ne alaka cinsiyet gozetmiyoruz biz dedim bende. Ne oluyorsa erkek olunca kiz olunca hayret birsey iste

Ben erkek hissediyorum dediğimde bile eşim aşırı sinirleniyordu. Biri ayrım yaptığında da çok kızıyordu. Ona sorduğumda ne hissediyorsun diye ona bile kızıyordu. Tek isteğim sağlık diyor her zaman. Ben de hep erkek hissettim ama oğlum olacağını duyduğumda bir burukluk olmadı değil ama hemen geçti Allah sağlık nasip etsin de. Aksi durumda insan cinsiyeti unutur oturur sağlığı için dua eder o zaman da insana dank eder

Kızlar ben de 2 gündür prillamı bıraktım bulantım olmuyordu ama aşırı tiksintim ve iştahsızlığım vardı diye gece 1 tane içiyordum. Bıraktığım günden beri doğru düzgün bir şey yiyemiyorum. Devam etsem mi

İlk cocukta farketmiyor kız erkek, aslında ikincide de farketmiyor, sürekli acaba sağlık mi diye düşünmekten cinsiyet konusunda anneler pek taraf olamıyor, bı de Allah'ın gücüne gider korkusu var tabi :) ama ikincilerde insanın gönlünden de değişik olsun diye gecmiyor değil. Ben de hevesle internetten kız bebek kıyafetleri filan fovorilere eklemiştim, doktor erkeğe benziyor deyince hepsini kaldırdım tek tek

Benim karnim sabahlari hic yok nerdeyse
Aksamda 5 aylik gibi
Bu aralar asiri derecede bacaklarim kasiniyor bocek falan da isirmiyor ama diyorum acaba bacaklarim mi catlayacak arada gobegim de kasiniyor
Acaba lieraca baslasam mi ki
Bende başlamadım ya almadım da alıp başlasam mı acaba birde Benim cildim çok Kuru oda etkiliyor galiba çatlamayı

Kızı olan erkekleri adam yerine koymuyorlar mı, cok sinirleniyorum ya boyle seylerı duydukca,esim cok mutlu kızı olacagı ıcın, kendısıne duskun olacagını dusunuyor çıldırıyor mutluluktan

Valla hiç farketmez, evlat evlattır sonuçta Bizim isteğimizle olan birşey değil cinsiyet.Cinsiyetinı bilmiyorum hâlâ ama kız da olsa erkek de olsa çok sevineceğim, eşimde öyle.Biz onu 5 yıl bekledik , 6 kere tüp bebek denedik şimdi şunu istiyorum demek bile bana sımarıklık gibi geliyor, sağlıkla doğsun hayırlı evlat olsun Yeter Ama tâbi insanın içinden birini istemesi çok normal ama ne bileyim illa kız illa erkek olsun demek bana normal gelmiyor

Kızı olan erkekleri adam yerine koymuyorlar mı, cok sinirleniyorum ya boyle seylerı duydukca,esim cok mutlu kızı olacagı ıcın, kendısıne duskun olacagını dusunuyor çıldırıyor mutluluktan

Aynen kizlar cinsiyet olayi benimde hassas noktam
Ben gebelik icin ugrasirken "erkek olmasi icin ne yapmaliyim" tarzindaki konulari okuyunca fittiriyordum
Saglikli olsun da kiz erkek hic farketmez bizim icinde
Allah hayirli evlatlar nasip etsin hepimize

Anam zorlana bi tane çocuk bulmuşum kucağımdan indirmeyi düşünmüyorum valla zaten yürümeye başlayınca asla istemiyorlar kucakta olmayı sevilmeyi falan doya doya çıkartcam keyfini

Bende o hatayı yaptım 1 günüm resmen çöp oldu tekrar kullanıyorum canım doktora sormadım bi sorunu olur mu diye randevum daha ağustos başı sen benden önce sorarsan banada cevap ver olur mu

Bende o hatayı yaptım 1 günüm resmen çöp oldu tekrar kullanıyorum canım doktora sormadım bi sorunu olur mu diye randevum daha ağustos başı sen benden önce sorarsan banada cevap ver olur mu
Benim de 5 ağustos canım normalde ama ya önce giderim ya sonra haftasonuna denk geliyor kuzenime sordum ebedir, o da kullanabilirsiniz doğuma kadar da dedi

Allah hayırlısını versin. Bana da kıza benİyor dedi. Ama daha netleşmedi tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…