2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bence acile görünün. Aynı durumu yaşadım. Düşük iğnesi yapıldı. Progeston başlatıldı.

Ben solante pregna kullanıyorum doktorum bunu önermişti ama cildim kuruyor bazen pul pul oluyor tam bütünleşemedi yüzümle cilt tipime çok uymadı sanırım. Yinede başka kullanmıyorum bu iyi denildiği için
Malesef pregna bende de aynı sorunu yapıyor ama aldım bir kere mecburen kullanacağım artık yapısı yüzüme uymadı Benimde

Kan pihtilasmasi testi mi istiyorum dediniz doktora acaba?Ne sebep gostererek isteyebiliyoruz bu testi?
Evet bir düşüğüm var kadın doğum doktorum tedbir amaçlı trombofili panel testi istedi dedim şehir hastanesine, yazdı. Genetik bölümüne randevu aldım buarada. Normalde 2 düşüğü olanlara yapıyoruz dedi ama yine de yazdı sağolsun kan verdim sonuç bekliyorum 2 hafta oldu

Bence acile görünün. Aynı durumu yaşadım. Düşük iğnesi yapıldı. Progeston başlatıldı.
Aynen su an acildeyim ve progeston baslatildi
.bi de bizde kan uyusmazlifi da var yatis verip kan uyusmazligi ignesi de vurcaklar .duaya ihtiyacim var kizlar asiri gerildim (

.bi de bizde kan uyusmazlifi da var yatis verip kan uyusmazligi ignesi de vurcaklar .duaya ihtiyacim var kizlar asiri gerildim (
İyiki hemen gitmişsiniz kan uyuşmazlığı oldugunda en ufak bir kanamada hemen 72 saat içerisinde iğne yapıyorlar korkmayın bir sıkıntı olmaz Allah'ın izniyle

İyiki hemen gitmişsiniz kan uyuşmazlığı oldugunda en ufak bir kanamada hemen 72 saat içerisinde iğne yapıyorlar korkmayın bir sıkıntı olmaz Allah'ın izniyle
Aslinda kanama da degldi kahverengi bi leke ama kanama sayilir dedilwr simdi yatis verdiler hastanedeyim doktoeum kanama olmaSa 28.hftada igne vururz demsti ama erkene oldu napalim

Geçmiş olsun canım inşallah şu mübarek günde hiç bir şey olmayacak ve bebişinle sağlıklı bir şekilde çıkacaksınız

Hayırlı bayramlar kizlar
İnşallah bi sonraki bayramda bebislerimiz kucagimizda olur saglicakla kavusalim cok amin bende sabahtan beri etlerle ugrasiyorum elime eldiven taktim 4 saattir kesme bicme yaptim belim sirtim asiri agridi sarimsi akinti geldi birkac defa
inşallah sorun yasamam

Ay ben de ayni sekilde vesvese yaptim 11.haftaya girdim ben de.yanit bulursan bana da soyler misin aklimda hep bu kalsin istemiyorum
Kadın doğum doktorum 5 temmuzda gel dedi ona o zaman gideceğim yine de randevu aldım dahiliyeye inşallah bir şey çıkmaz. Tam kan sayımı içerisinde plt değeri var onu söyle bana canım bakayım, o değer biraz içimi rahatlattı ama plt normal çıkıp aptt yüksen çıkan oluyor maalesef. Yine de daha iyiyim dündendir. Bir şey çıkacağını düşünmüyorum plt değerini gördükten sonra

Doktora mutlaka git devamı gelmese sorun yoktur inşallah ama bebeğin kalp atışlarına baktır ve progestan verir diye düşünüyorum, Allah şifa versin inşallah

Bütün anne ve anne adaylarının bayramı mübarek olsun. Allah sağlıkla doğurmayı ve sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Bebişsiz son bayramımız inşallah

Plt 283 canim

Doktora mutlaka git devamı gelmese sorun yoktur inşallah ama bebeğin kalp atışlarına baktır ve progestan verir diye düşünüyorum, Allah şifa versin inşallah
Baktrdim kuzum kalp atisini duyduk cok sukur progestana basladik.allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah simdiden nasil endiseleniyoruz bebegimiz icin .anne adayi olmadan asla hayal edemezdim bu kaygiyi :))

Çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…